Autor Wątek: Male monitory  (Przeczytany 27783 razy)

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Odp: Male monitory
« Odpowiedź #25 29 Kwi, 2015, 15:22:52 »
O, i co sadzisz o tych glosnikach? Bo sa dosc wysoko na mojej liscie (martwi mnie jedynie bass reflex umiejscowiony z tylu).

Mam taką graciarnie, że specjalnej różnicy nie odczułbym pomiędzy monitorami za kilka tysi i tymi budżetowymi. Poczytałem o różnych tanich konstrukcjach, szykowałem się na Berhingery lub KRK, poszperałem, trafiła się okazja i stąd moja decyzja o zakupie JBL. Co mogę powiedzieć: to fajnie wyglądają, są nieźle wykonane, a usytuowanie z tyłu bass reflexu moim zdaniem nie jest wadą. Chociaż wolę jak jest z przodu. Jak grają to już odczucie osobiste? i zgodnie ze starą forumową prawdą: trzeba posłuchać samemu. Dla amatora takim jakim ja jestem są aż nadto wystarczające. Używam je w zestawie z Itrack Dock, Ipadem oraz produktami Positive Grida. Nie napiszę nic odkrywczego i powtórzę się, ale w warunkach daaaalekich od studyjnych nie warto pchać kasy w Bóg wie jaki sprzęt, bo i tak nie wykorzysta się jego właściwości. Najwyżej kot/kurz będzie miał droższy mebelek do spania, a my nieco mniej kasy na inne przyjemne lub nieprzyjemne wydatki. Chociaż jak pojawi się gas, to ciężko sobie tak łatwo to wytłumaczyć.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
4812 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2010, 17:18:13
wysłana przez Harbinger
22 Odpowiedzi
19032 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2011, 14:58:08
wysłana przez Semedi
3 Odpowiedzi
2955 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 14:58:24
wysłana przez sievr
9 Odpowiedzi
4074 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2014, 01:09:06
wysłana przez theremin
4 Odpowiedzi
3484 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2019, 09:24:57
wysłana przez OMSON