Autor Wątek: rycerze metalu, czyli mam demka, szukam kolegow  (Przeczytany 700 razy)

Offline rhoni

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • demka dla szatana roarr
rycerze metalu, czyli mam demka, szukam kolegow
« 18 Paź, 2014, 18:21:55 »
Czesc i czolem! ;D Wlasciwie to powinienem sie chyba przywitac/przedstawic, bo konto mam tutaj od jakiegos czasu, a nigdy nic nie napisalem bylem (przyjmijmy, ze jestem troche aspoleczny  :-[). Nazywam sie Jakub Igor, studiuje w Warszawie, jestem fanboyem Ibaneza, lubie czasem ponapierdalac do kotleta.

Skoro juz wiadomo, kto zacz, to nawiazujac w sumie do grania do kotleta pozwole sobie przystapic do wesolego spamowania swoimi muzycznymi wypocinami, ktore leza i kurza sie na polce, a podzielic sie nie ma z kim. Przykladowe inspiracje: Opeth, Al di Meola, Dream Theater. Same gitary, nazwy sa robocze, brzmienie i precyzja samego grania tez - nagrywalem glownie po to, zeby nie pozapominac riffow.

Spoiler

Chetnie uslysze sevenstringowe opinie na temat tych pomyslow! :v W sumie nazbieralo mi sie jakies poltora godziny riffow w podobnych klimatach (jakby komus sie wybitnie nudzilo, na soundcloudzie jest tez kilka innych kawalkow, niektore nawet maja perkusje, bas czy wokal :D).

Bardzo chetnie pogralbym tez dla odmiany z zywymi ludzmi, albo chociaz powymienial sie pomyslami przez internet, jezeli kogos interesuja klimaty z nagran. Mile widziani perkusisci, basisci, klawiszowce :D

PS Mam nadzieje, ze dobrze trafilem z sekcja forum, jesli ten post troche za mocno podpierdziela ogloszeniem, to pojde sobie do 'Inne' :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
5541 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2009, 23:22:07
wysłana przez argoncyc
45 Odpowiedzi
15473 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2010, 21:31:12
wysłana przez Maciek
8 Odpowiedzi
7192 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2010, 16:06:04
wysłana przez Leon
7 Odpowiedzi
3487 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2011, 13:32:15
wysłana przez annih1
11 Odpowiedzi
7250 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2013, 18:26:15
wysłana przez Yony