Autor Wątek: BASH ART SERIES SELENE  (Przeczytany 14267 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #25 09 Lut, 2009, 21:23:39 »
No Panowie...Gralem dzisiaj u Szymona na tym wzmacniaczu i z jednym sie nie zgodze co zostalo napisane przez wlasciciela. Ten wzmak nadaje sie super do ciezkiego grania, gruz  i jeszcze raz gruz, ale ma twardy atak, nie jest rozmyty. Dla mnie bomba poprostu. Ogrywalem to pod paczka Soldano i naprawde mnie to cholernie pozytywnie zaskoczylo. Spodziewalem sie wzmacniacza najwyzej do rocka, a tutaj kurde wszystko. Kilka charakterystyk brzmienia, totalnie sie od siebie rozniacych w jednym pudelku i to z mozliwoscia ustawienia kazdej wariacji na ktorym kolwiek z dwoch kanalow. Czysty typowo Marschallowy, z rozkreconym gainem raczej ciemny, ma takze typowy marszalowy krancz, czyli takie raczej igielkowate drobnoziarniste smazenie - vintage jednym slowem. Kanal krancz rozniacy sie charakterystyka, i idacy juz zdecydowanie w amerykanskie brzmienia, cieplutki, wyrazny, nie walacy gora(zreszta jak wszystkie kanaly), kanal przesterowany  pracujacy w trybie "miekkim"(cos jak lampowych rectifier w DR, ale ta opcja jeszcze bardziej zmienia brzmienie, i zaokragla je) i w trybie "twardym"(ołje). Mysle ze zakres gainu wystarczy wiekszosci metalurgow.
Generalnie super wzmacniacz, idealnie nadajacy sie dla ludzi ktorzy potrzebuja kilku, naprawde niezlych brzmien(i to nie jest to co w mesie Dr, czyli czysty ktory nie jest czysty, bardziej przesterowany ktory brzmi tak se i vintage, ktory tez nie jest jakis porywajacy a jedyny kanal ktory sie do czegos nadaje to kanal modern - przynajmniej jezeli chodzi o moje gusta)

Napisal bym "duza" recke, ale za malo dziada macalem, a przyszedl tylko na maly serwis do Szymona. Pogadam z nim i moze jak bedzie jakies nastepne nowe "dzielo" w przygotowaniu czy wypozyczy mi je na jeden wieczor a ja strzelilbym cos na portal :)

Tak czy siak, jest to kolejny wzmak "pierwsza klasa" ktory zrobil Szymon. Serdecznie gratuluje wlascicielowi head'a a Szymonowi zaprojoktowania i wykonania konstrukcji.
« Ostatnia zmiana: 09 Lut, 2009, 21:26:34 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 370
    • CTG TV
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #26 09 Lut, 2009, 21:52:46 »
Dlaczego przyszedł na serwis?
mniut i piah

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #27 09 Lut, 2009, 21:57:05 »
Chodzilo o lekkie zdjecie gorki ogolnie(zazyczyl sobie tego wlasciciel - czyli taka mala customizacja pod jego gusta genralnie). W koncu to prototyp. Ogolnie w takiej formie jak teraz brzmi naprawde super. jest bardzop solidnie zrobiony. Zreszta Szymon nigdy maniany nie odwala, i jezeli nawet cokolwiek dzialo by sie ze wzmakiem(kazdym, i nie wmoie akurat o tym) to wszystkie naprawy wzial by na siebie i zrobil by to za free.
No pain No gain !

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 118
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #28 10 Lut, 2009, 15:19:03 »
jak masz taki kontakt z Szymonem to moze widziales gdzies juz walajace sie chasis z napisem MK V (:)) bo lata mijaja i mijaja od czasu ogloszenia prac nad nim. Mam nadzieje ze nie bedzie jak z boogie mark FIVE i nie trzeba bedzie czekac 20 lat az ujrzy ona swiatlo dzienne ;)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #29 11 Lut, 2009, 01:35:01 »
Mysle ze tutaj nalezalo by dowiadywac sie bezposrednio u zrodla. To by bylo najbardziej miarodajne. Sam juz od dawna nie rozmiawialem  Szymonem o MKV, ale jezeli cos powie i pozwoli podzielic sie na forum to napisze(albo on sam poprostu napisze)
No pain No gain !

Offline blazejgit

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #30 11 Lut, 2009, 15:06:15 »
Nie przypominam sobie żebym pisał ze wzmak nie nadaje sie do metalu (chyba ze mam skleroze), pisalem ze był robiony jako wzmacniacz do rocka i to szeroko pojetego. Chopdzilo o to zeby było vintage przy lzejszym rocku ale zeby umiał też monumentalnie zabrzmieć co nie oznacza ze do metalu sie nie nada bo gainu to to ma duzo, ale nie był robiony z myślą o metalu ale o czyms pokroju rock hardrock co sie udalo, a ze brzmi baaaardzo ciezko to jeszcze jeden dowod na jego uniwersalność.

Co do serwisu to Radek pisze dobrze. Posłałem Selene Szymonowi zeby zniwelował górke ktora mnie cholernie drażniła, a z tego co słysze jest teraz duzo lepiej. Jak wróci do mnie to sam sie przekonam :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #31 12 Lut, 2009, 16:29:00 »
Napisales, ze "wzmak nie jest stworzony do rzezni"(we wczesniejszym poscie). Moze z mojej strony byla to nadinterpretacja, ale czytajac Twoj opis wyobrazalem sobie universalny wzmak do rocka, dlatego zaskoczylo mnie to ze na rock'u sie jego mozliwosci nie koncza. Osobiscie uwazam ze rzeznie mozna by na tym pograc calkiem konkretna. No ale moze zostawmy takie grzaskie tematy, jak kwestie gustu ;)
No pain No gain !

Offline blazejgit

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #32 12 Lut, 2009, 18:53:55 »
Ja tez nieskladnie napisalem. Chodzilo o to ze nie byl tworzony z mysla o rzezni ;) a ze da sie grac no coz nigdy nie watpilem w to ze mam zajebisty wzmak :P

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #33 14 Lut, 2009, 16:51:44 »
Kurcze, kolejna interesująca produkcja. Chyba się muszę w końcu wziąć za siebie, żeby pokazać coś własnego, co choć w jednym calu dobrze brzmi i wygląda :)

Mnie natomiast najbardziej ciekawi jak wyglądają bebechy (rozkręcam wszystko co mam w łapach i oglądam - ot takie lekkie zboczenie) ;)
Ssiecie.

Offline hmmtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
  • RG7421XL
Odp: BASH ART SERIES SELENE
« Odpowiedź #34 15 Lut, 2009, 12:49:31 »
Brawa dla basza za nowatorski dizajn. Jedyne do czego mogę się przyczepić to te czarne gałki na froncie które imo powinny być jakieś takie koloru srebrnego czy coś.

No i nie została podana jedna z najważniejszych cecha tego pudła, czyli jego cena. :x

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3013 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2010, 13:25:43
wysłana przez Br-Owca
BASH STUDIO HEAD

Zaczęty przez Bash « 1 2 ... 18 19 » Wzmacniacze i kolumny

474 Odpowiedzi
134215 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2018, 13:35:19
wysłana przez Kokos
6 Odpowiedzi
3292 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2011, 03:15:13
wysłana przez Bash
24 Odpowiedzi
8202 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2011, 15:05:24
wysłana przez Rachet
1 Odpowiedzi
764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2012, 08:55:23
wysłana przez Leon