Autor Wątek: Harnaź - 79 progmetalowy ponurak  (Przeczytany 1405 razy)

Offline Harnaź

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
    • Nerville
Harnaź - 79 progmetalowy ponurak
« 18 Wrz, 2014, 09:43:18 »
Dawno nie zaglądałem więc pomału będę wrzucał parę ostatnich dokonań, gdzie myślę że jest co pokazać.


Gitara- Ltd EC 407
Bass- Schecter Diamond series 5 string
Nagrywane przez V-ampa 2
Perkę w większości nagrywałem przez Yamahę dd65 (oczywiście trzeba było parę rzeczy w piano roll poprawić, bo jeszcze niektórych szesnastek nie mogłem równo zagrać, tak między innymi :P)

Kiedyś wrzucałem ten kawałek, ale skoro po pierwsze wp już nie trzyma portalu z muzyką użytkowników jak i to że kawałek został nagrany od nowa i lekko przearanżowany to postanowiłem go tutaj pyknąć.

Jak się podoba:)?
Kogut to taka kura, która ma po prostu wy***ane na nieco więcej rzeczy

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Zajebioza ! Fajnie zalatuje Opethem, naprawdę dobre, aż się boję co by było jakbyś grał na jakimś lepszym ampie.
.

Offline Harnaź

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
    • Nerville
No nagrywane było bez żadnego wzmacniacza, a v-amp jest przesadnio opluwanym przez niektórych sprzętem. Osobiście uważam go za najlepszego przesterwysyna cyfrowego jakiego póki co ogrywałem. Raczej tutaj jest kwestia ustawień i testowania brzmień, które zawsze jak wiadomo można wykręcić lepiej:p Dzięki, fajnie że podeszło:)
Kogut to taka kura, która ma po prostu wy***ane na nieco więcej rzeczy

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
posłuchałem tego i innych tydzień temu, dziś wracam coby wieść przekazać, że jak będziesz płytkę w pytkę chciał wydawać to biorę w preorderze! ;)
znaczy się podobało się.
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline Harnaź

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
    • Nerville
No i trudno mi tu jakoś odpowiedzieć czymkolwiek:p Aż hasło na dłuższy czas zapomniałem. Na dniach coś pewnie jeszcze wrzucę, dzięki za uznanie:)
Kogut to taka kura, która ma po prostu wy***ane na nieco więcej rzeczy

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
3195 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2011, 14:59:06
wysłana przez Bjørn
0 Odpowiedzi
1764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2011, 12:52:51
wysłana przez Harnaź