Autor Wątek: Porównanie trzech siódemek (w sumie czterech)  (Przeczytany 11591 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
roznica zadna ale dało by mi to wyobrazenie, mniej wiecej, jak sie zachowuje viper  :) to nie mogłes napisac odrazu ze nie miałes w łapach SG :P
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
a skad ja mam wiedziec jak leci sg ? :) i co to za roznica ? :) kupujac to wioslo wiedzialem, ze opada, ale wiedzialem jak usunac tą wade. Wiec w czym problem : )?

konstruktorzy powinni sobie zadac to pytanie po pigmej dawali zaczep tu gdzie jest zamiast tam gdzie jest srodek ciezkosci
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
konstruktorzy powinni sobie zadac to pytanie po pigmej dawali zaczep tu gdzie jest zamiast tam gdzie jest srodek ciezkosci

nie no to jest bez sensu wiadomo. Powinni po wypuszczeniu prototypu wyeliminować wszystkie błędy. Nie mniej jednak jeśli samemu można to zmienić to dla mnie i tak duży plus.

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
A próbowałeś bez zmiany miejsca mocowania na szerokim skórzanym pasku czy też leci? Podejrzewam, ze przełożyłeś kołek w miejsce mocowania gryfu tak jak to jest w SG. Jak dla mnie ten sposób jest o tyle kijowy, ze tak zawieszona gitara odchyla sie tak, ze nie widac podstrunnicy.  Przynajmniej tak było w moim SG  :-\
Leweoczkomisiarysia

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
A próbowałeś bez zmiany miejsca mocowania na szerokim skórzanym pasku czy też leci? Podejrzewam, ze przełożyłeś kołek w miejsce mocowania gryfu tak jak to jest w SG. Jak dla mnie ten sposób jest o tyle kijowy, ze tak zawieszona gitara odchyla sie tak, ze nie widac podstrunnicy.  Przynajmniej tak było w moim SG  :-\

no przelozylem w miejsce mocowania gryfu. Ale czegoś takiego o czym piszesz, nie odnotowałem

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
no to spoko. SG ma mniejszą i tym samy lżejszą deskę więc może dlatego tak leciał...
Leweoczkomisiarysia

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
4566 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2010, 15:38:38
wysłana przez Wybielacz666
2 Odpowiedzi
2019 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2012, 20:53:10
wysłana przez benkai
3 Odpowiedzi
1450 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2012, 11:10:47
wysłana przez niedziak
11 Odpowiedzi
3776 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2013, 11:58:18
wysłana przez mad220v
4 Odpowiedzi
3557 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2017, 06:44:12
wysłana przez Pronounce