Autor Wątek: Slipknot - Nowy kawalek - The Negative One  (Przeczytany 9895 razy)

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
Slipknot - Nowy kawalek - The Negative One
« 01 Sie, 2014, 19:24:07 »
http://www.slipknot1.com/
Zdecydowanie slychac pierwsze dwa albumy, swietne brzmienie!  8)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Numer rzeczywiście bardziej w starych klimatach, ale perkusja dramatycznie gówniana. Jak pomyślę że Krimh startował na posadę która miała się zwolnić i ile mógł wnieść w agresję grania to mnie szlag trafia :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
Mi osobiście perkusja bardzo odpowiada, uważam że bardzo dobrze utrzymana w starym klimacie :) Ale z końcową oceną poczekam na cały album.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Do starych nagrań jej daleko. Jak dla mnie to brzmi jak wbijanie gwoździa bez pomysłu. Zwykły prosty bit, a na debiucie chociażby miała pazura i jeszcze bardziej podciągała klimat.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Dupy nie urywa.
Z perkusji rzucił mi się na pierwsze przesłuchanie ten tępy motyw z intra, który potem jest powtarzany czyli łup,łup w werbel. Nie lubię tego.

Niby się odgrażają, że mają wrócić w rejony debiutu, dla mnie to raczej brzmi jak odpad z All Hope Is Gone.

A szkoda, bo swego czasu Slpknot baardzo lubiłem. Niestety od debiutu jest tylko słabiej. Pierwszy album kopał i kręcił po całości, później tylko pojedyncze numery.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
To kto tam teraz miesza w garach? Rzeczywiście mało ciekawie to razem brzmi. :-\
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Patenty na gary są nawet ok moim zdaniem, bez przekombinowania... ale kurrna KTO TO PRODUKOWAŁ ?!
Mam wrażenie, że perka to midi rodem z GP, pierdolnięcia gitar NIC KOMPLETNIE !!!

Z drugiej strony...jak album będzie dobry to będzie okazja zeby nauczyć się troszkę masteringu :P
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Faktycznie strasznie gówniana perkusja, przebija chyba nawet werbel z St.Anger ;D ogólnie bardzo słaba produkcja, jak na kapelę z praktycznie nieograniczonym budżetem.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Roq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
To sie porobiło....  teraz homerecordingowcy z Kemperami i  Axami robią cuda w domu a gwiazdy marzą o brudnym garażowym brzmieniu ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Słuchałbym! Mimo, że brzmi jak mp3 bitrate 96 ;). Cóż, może firmowe rozpoznawalne brzmienie musi czasem boleć! Ale muzycznie przecież to jest zajebiste, jakby kolesie właśnie debiutowali - złe i świeże! 
Paczki z głów!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Baciu, no kompletnie się z Tobą nie zgodzę, to Twoim zdaniem jest świeże i złe?

No przecież tu, aż boli od wtórności. Nic odkrywczego, a perka, nawet pomijając brzmienie gra patenty jakby grał koleś z 2-3 letnim stażem.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Jesteś pewien, że gary wymyślał perkusista? :P Bo ja nie.

Mi tam się podoba. Nowe Limp Bizkit z kolei mniej :P
mniut i piah

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
gary z kartonu, za mało brudne. co do riffów gitarowych to Slipknot nigdy mnie w tym polu nie powalał.

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Generalnie "jestem na tak". Perkusja brzmi jak wyjęta z "banku podkładów perkusyjnych dla zespołów metalowych" nie zaskakuje, ale też nie jest jakaś dramatyczna. (O produkcji nic nie mówię bo się nie znam ;) )

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ostatnio bez połamanej perki i riffów (połamanych, ale za to posklejanych... ;)), to w ogóle nie ma numeru! A może chłopaki chcieli dać prosto w ryj? Generalnie nie wiem czy to jest końcowa jakość, może tylko taki biedny stream.
Paczki z głów!

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Szału ni ma, ale ja nie jestem jakimś mega fanem tego bandu. IMO jakość jest z dupy przez kiepski stream.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ja tam nie wymagam, by była połamana perka i chyba każdy kto słyszał co gram, wie o tym. Natomiast, tutaj nie jest wpierdol, tylko karton-gips i to na niskim poziomie.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Zawiodłem się :/

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jesteś pewien, że gary wymyślał perkusista? :P Bo ja nie.

Mi tam się podoba. Nowe Limp Bizkit z kolei mniej :P
Numer calkiem spoko, czuc mocno pierwsza plyte. Za to ten Limp Bizkit, offtopujac troche, dramat straszny. Jakies takie nijakie to jest, nie ma tej energii, tekst o niczym. Chlopaki tez mogliby wrocic do korzeni.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jak już tak każdy się udziela, to jako gimnazjalny fan pierwszych trzech płyt powiem, że nienajgorszy ten numer. Niemniej, szkoda, że nie poszli w tym kierunku :


http://youtube.com/watch?v=ZqcXgODTeOU
« Ostatnia zmiana: 04 Sie, 2014, 20:12:13 wysłana przez mondomg »

Offline drzevoo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 121
Mnie osobiście numer się nawet podoba (czuć, że chłopaki chcieli powrócić do korzeni - i dobrze), ale perka rzeczywiście jest jego najsłabszym elementem.
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Także tego:

Paczki z głów!

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
Czekałem na video.... niby nie takie zle, ale myślałem że bedzie zespół pokazany, a tu nic... Ale znak "S" zrobiony z głów kóz na końcu przyznam fajnie sie prezentuje :)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
A się żeście przyjebali do tej perki - pewnie bez plotek o odejściu Jordisona itd. to nikt by uwagi nawet nie zwrócił, a tak to każdy speca zgrywa :D

Mi robi, kawałek trzyma poziom, jest spójny i nawiązuje do staroci - zatem na plus.
Wideło takie se, chuj wie o co chodzi, no i na jutubie cycki ocenzurowali trochę, więc ciężko się ogląda :D

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
Także tego:


"If you mute it, it becomes a really weird Nivea commercial."

:D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
2842 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2008, 22:48:40
wysłana przez DeathMaster
Nowy Slipknot!

Zaczęty przez DeathMaster « 1 2 3 » Muzyka

51 Odpowiedzi
23714 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2009, 20:20:58
wysłana przez Turgon
18 Odpowiedzi
9820 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2009, 04:26:51
wysłana przez terrormuzik
8 Odpowiedzi
3118 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2011, 14:53:35
wysłana przez Harnaź
7 Odpowiedzi
1405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2012, 14:25:49
wysłana przez karaś