Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475790 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Jeśli się upierasz przy mikrofonie, to Tobie nie pomogę, a jeśli nie, to Koss Porta Pro. Tylko w kompie ustaw output mode na słuchawki, zupełnie inaczej karta dźwiękowa wtedy daje.
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
z  mikrofonem całkiem dają rade steel series syberia, dzwięk nawet ok i mikrofon ładnie łapie tylko musisz szukać z 1 serii bo cena drugiej niszczy ;D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Głównie mnie interesują takie produkty jak steelseries, razer etc i ich porównanie do senheiserów, akg etc.
Cena nie gra roli, chociaż z drugiej strony to też 1000zł nie wydam, ale jak będzie trzeba to i 500zł znajdę, chociaż wolałbym dać te 100-200[zł]:P
Nie mam parcia na ten mikrofon, przydały by się jakieś słuchawki(te obecne dostałem gratis do rzeczy za 10zł), dużo gram więc kombinuję
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Głównie mnie interesują takie produkty jak steelseries, razer etc i ich porównanie do senheiserów, akg etc.
Cena nie gra roli, chociaż z drugiej strony to też 1000zł nie wydam, ale jak będzie trzeba to i 500zł znajdę, chociaż wolałbym dać te 100-200[zł]:P
Nie mam parcia na ten mikrofon, przydały by się jakieś słuchawki(te obecne dostałem gratis do rzeczy za 10zł), dużo gram więc kombinuję
) w takim razie te syberie idealnie spełniają twoje wymagania, ja ich używam głownie do gier, muzyka tylko od czasu do czasu i jestem zajebiśćie zadowolony ;D

ps. Zawsze możesz do nich dokleić znaczek mesy i już bedą dla Ciebie idealne ;D

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Starcraft II. Gierka rządzi ;d
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Za 100-200 możesz mieć miodne- Właśnie te KOSSy są bardzo niegłupie, ale jeśli chodzi o sound są dosyć charakterystyczne (hm...suche?). Większość takich razerów etc. ma tendencję do "przebasawiania", za to nie grzeszą dynamiką ale co kto lubi. Akurat z KOSSów na uszach miałem porta i coś z serii SB. Dźwięk o wiele lepszej jakości niż takie razery...akurat po jednym modelu omijam szerokim łukiem.No i akurat z kasą. (ale dobre kossy czy sennheisery to juz nie ta półka cenowa). Natomiast jeżeli patrzysz pod kątem typowo grania, a mniej muzy, to creative fatality... Górna granica budżetu, bardzo efekciarskie (basior że ło matko), ale w FPSach sprawdza się wyśmienicie.
Po KOSSach i Sennheiserach (teraz gram na HD555 i nie mam zamiaru zmieniać-chyba że na 600 xD) odradzam wszelkie wynalazki typu Easytouch, roccat, vivanco...
Trzeba kierować się jeszcze indywidualnymi preferencjami. Ważny jest docisk do uszu (wolisz mocniej, słabiej? :D), ciężar... To wszystko ma wpływ na przyjemność z grania/słuchania.
Pzdr
Żeby za bardzo nie offtopować- król jest tylko jeden - Team Fortress 2. Chyba mi się nigdy nie znudzi...

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
(s)Porta pro to ja znam, nie pasują mi.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Bo są bardzo specyficzne-jak wszystkie KOSSy :) dlatego przesiadłem się najpierw na polecane przez ojca (siedzi w sprzęcie HIFI całom dupom :D) Beyerdynamiki , ale mimo wysokiej jakości i wygody, nie pasował mi ich sound...a kasy poszło na nie, bo miały byc na długo. po miesiącu się pozbyłem ;]
czeba po prostu wybierać konkretnie pod siebie i tyle.
Pzdr

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Gram wlasnie w Puzzle Quest, swietne polaczenie gry typu "uloz 3 takie same elementy w rzedzie to dostaniesz punkty" z rpgiem, polecam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
(s)Porta pro to ja znam, nie pasują mi.

OK, ale Sporta a Porta, to podobno jak dupsko a tyłeczek. I regulowany nacisk na uszęta. Ale szukaj dalej.
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Lionheart - fantastyczna fabuła. No i na mechanice fallouta. ;)

Mówisz warto? Jest w zasięgu wydajności mojego laptopa :D

Dla samej fabuły warto. ;)

Ostatnio męczę też Starcrafta II - definitywnie strategia roku, dawno mnie nic tak nie wciągnęło.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie chce mi się czytać ileś tam postów wstecz (leniuszek) więc nie wiem do czego te słuchafony mają być, niemniej Hedróm poleca słuchafony Grado do zastosowań hifi i do zastąpienia słuchafonów które dostajemy gratis do ajfona czy innego mp3syfa. Ponoć bezkonkurencyjne na półce ~200zł.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ja tam w okolicy dwóch stówek polecam Creative'y Aurvany Live! ;) Dobre słuchawki, tylko że sound raczej ciepły w przeciwieństwie np. do AKG (posiadam jakieś pchełki - zimne jak nie wiem; u kumpla słuchałem jakieś nauszniki z wyższej serii - też lód) :)
Ssiecie.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Starcraft 2 w empiku 199zl. Przy takiej cenie to moge tylko:


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
W Mafie ostatnio grałem, po raz chyba 65 przechodziłem :)
A już za chwilę w demo Mafii 2.
Nową karte graficzną mam, więc mogę szaleć :D

E: Mam już demo Mafii 2. Czapki z głów, opad szczeny, co za gra!
Jeżeli bedzie przynajmniej taki klimat jak w pierwszej czesci, to coś cziue ze to bedzie najlepsza gra tego typu ever! :O :O
Jaram się !
« Ostatnia zmiana: 11 Sie, 2010, 02:08:58 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Oblivion :D i UFO:Enemy Unknown ;)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Oblivion :D

a też już od jakiegoś czasu przy nim siedzę. całkiem kurde zacna gierka.
z początku wydała mi się trochę rozciągnięta i nudna, ale kiedy wciągnąłem się w wir questów, to godziny zaczęły lecieć jak pojebane :D do czasu ;)
aktualnie skończyłem wszystkie questy z dodatku shivering isles ( bo mam GOTY edition ), dark brotherhood i trochę gildii złodzieji i jednak trochę za długa jest całościowo ta gra dla mnie... :P nie wyobrażam sobie, ile trzeba by było spędzić przy niej czasu, żeby skończyć WSZYSTKIE questy ( wraz z pobocznymi ) w głównym świecie i dodatkach...

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
W Mafie ostatnio grałem, po raz chyba 65 przechodziłem :)
A już za chwilę w demo Mafii 2.
Nową karte graficzną mam, więc mogę szaleć :D

E: Mam już demo Mafii 2. Czapki z głów, opad szczeny, co za gra!
Jeżeli bedzie przynajmniej taki klimat jak w pierwszej czesci, to coś cziue ze to bedzie najlepsza gra tego typu ever! :O :O
Jaram się !

TRUE ! Gra miażdzy berety.


A zanim się pojawi pogrywam w Patapon 1 i 2 na PSP.....no genialna gra taktyczno/rytmiczno/muzyczna STRASZNIE WCIĄGA :P


Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A zanim się pojawi pogrywam w Patapon 1 i 2 na PSP.....no genialna gra taktyczno/rytmiczno/muzyczna STRASZNIE WCIĄGA :P


Loki dobrze prawi!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Pon Pon Patapon :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Gram w TO  :D
U mnie w pracy to jest najnowszy hit i wszyscy w to grają (no prawie wszyscy - są tacy co widzieli by przeciwieństwo tej gry - ale na szczęście jest ich mało :) )

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Wczoraj przeszedłem Fable. Całość zajęła mi niecałe 11 godzin. Ogólnie gra naprawdę fajna, ale za krótka :( A dwójka na PC raczej nie wyjdzie. Chujowo.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Wczoraj przeszedłem Fable. Całość zajęła mi niecałe 11 godzin. Ogólnie gra naprawdę fajna, ale za krótka :( A dwójka na PC raczej nie wyjdzie. Chujowo.
+1
Gra bardzo krótka, jak na przygodową/rpg. Grałem kilka lata temu, bardzo mi się podobała ta gra. No i również ubolewam nad brakiem 2 na PC
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
C&C Generals

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Wczoraj przeszedłem Fable. Całość zajęła mi niecałe 11 godzin. Ogólnie gra naprawdę fajna, ale za krótka :( A dwójka na PC raczej nie wyjdzie. Chujowo.
+1
Gra bardzo krótka, jak na przygodową/rpg. Grałem kilka lata temu, bardzo mi się podobała ta gra. No i również ubolewam nad brakiem 2 na PC
Strasznie mi się podobało...szkoda, że na jedną noc.
Łączmy się w bólu :D
A teraz -
jak się uda-God of war III...