Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472925 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jest w kobyłę więcej fabuły, milijard kłestów i klimat wycieka z ekranu. Nie psioczę na F3 bo pamiętam że jak wychodził F2 to miałem zdrowego zonka że obie gry zaczynają się identycznie i tak naprawdę to całość jest na tym samym schemacie zrobiona :) A F3 jednak idzie trochę inną drogą, zachowując klimat "oryginalnej" serii. Pograj w jedynkę. Jak Ci się spodoba to łykniesz dwójkę in no time.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Może spróbuję, kiedyś.

Wracając do Splinter Cella...
To jest kurwa porażka, że ta gra jest taka krótka... 6h grania, może trochę dłużej :/
Chce więcej!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Purpel, spoko, znając życie będzie zaraz DLC ;)

A co do Fallouta - jedynka i dwójka bywają dla amatorów tej serii tak ciężkie jak zaczęcie czytania Władcy Pierścieni dla tolkienowskiego laika, także uwaga. Choć nie zmienia to faktu, że to świetne gry i megaczasochłonne przy tym. Fallout3 to coś kompletnie innego.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Wczoraj koleżka przytargał Battlefield BC2, Alien vs Predator i Metro 2033 :D Wpadaj Semedi - to i Ty porzeźbisz na zdrowie ;)

Zatrzymaj płytki do lipca to też porzeźbie łaskawy Panie ;)

Niewykluczone, przy mojej ilości wolnego czasu! ;)
A w co gra wujek? W końcu, w jedyną słuszną, naprawdę zasłużoną, grę roku!:



(zajebista ta seria Premium Games - nie dość, że świeże tytuły, to prawie połowę taniej i jeszcze druga płyta z dodatkami)

 
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Hehe jedyneczkę Fallouta przeszedłem kilka razy. Dwójki nigdy nie udało mi się ukończyć. Pamiętam, że jak wyszła to dokupiłem sobie kość 32MB pamięci SDRAM, żeby szybciej mi się obszary wczytywały (w praktyce oczywiście nieznacznie). W trójkę grałem chwilę. Strasznie przypominała mi Obliviona - nawet muzyka bardzo podobna. Usunąłem i nie wracałem do niej, ale może znów dam szansę :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html

zacząłem jakąś godzinę temu i nie mogę odejść od kompa do toalety.. strasze!

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
PES2010!!! :)

Do tego od czasu do czasu CS 1.6 i  Fallout 2 (przeszedłem już kilka dobrych razy). Lubie też serię Hitman i Splinter Cell.
made of hate

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
hmm, w co ja grywam?:D generlanie rzecz biorac wiele roznych jRPG i prawie nic poza tym ;) heroesi (3 i 5), wieśmin, jakies pojedyncze DLA MNIE casualowe tytuly typu world of goo, spore, soul calibur itd i w sumie to by bylo na tyle ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html
( Obraz usunięty.)
zacząłem jakąś godzinę temu i nie mogę odejść od kompa do toalety.. strasze!

terror masz bicie, ja mam mature w poniedzialek :P :P :P

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html
( Obraz usunięty.)
zacząłem jakąś godzinę temu i nie mogę odejść od kompa do toalety.. strasze!
Terror, kurwa, a tak dobrze mi szło robienie projektu...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
FFFFFFFFFFFFFFFFFFF FFFFFFUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUU.. ................... ..................
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
czuję się troszkę osamotniony w temacie, ale co tam, może akurat tutaj coś komuś zaskoczy, tym bardziej, że tytuł jest multiplatformowy :)
mniej więcej pół roku temu zassałem z PlayStation Store darmowe co-opowe demko Lost Planet 2, w którym to zaprezentowano 3 levele. wcześniej tylko przeczytałem recenzję pierwszej części w psx extreme i gierka jakoś specjalnie nie przykuła mojej uwagi. jednak, ku mojemu zdziwieniu, demko dwójki powaliło mnie na kolana.
pierwsze dwa levele prezentowały świetnie zaprojektowaną, gęstą dżunglę, multum pomniejszych przeciwników i część uzbrojenia, wśród którego między zwykłym karabinem, czy shotgunem, znaleźć dało się ogromniastego gatlin guna. coś mi już w tamtym momencie mówiło, że tygryski chyba lubią takie gry.
3 level demka kompletnie posmarował mi mosznę - była to walka z prze-wielkim bossem, a do narzędzi zbrodni użyczono między innymi ze 4-5 potężnych mechów, czy ogromną 4 slotową wyrzutnię rakiet. całość robiła mega jebudu i choć walka była schematyczna do bólu, to epickość sytuacji mnie powaliła :D ( zwłaszcza, że przeciwnika tego, można było pokonać z zewnątrz jak i... z wewnątrz, wchodząc mu do żołądka :D ) co ciekawe - programiści zapowiedzieli, że to jeden, z mniejszych bossów w grze...
zagrywałem się w to demko niemiłosiernie przez około miesiąc. po dłuższej przerwie, ku mej uciesze, na PSS pojawiła się kolejna wersja demonstracyjna - tym razem multiplayer dla 16 osób. i Panowie, masakra - już tutaj rozgrywka sieciowa prezentuje się miodnie. nacieranie mechem zaopatrzonym w dwa gatlin guny na grupkę pięciu chłopa, czy sytuacja odwrotna, kiedy spierdalasz w najwęższe zakamarki przed kolesiem w mechu, a na końcu szybka szarża, w momencie jego nieuwagi i obrzucanie go stertą granatów, w rezultacie niszczące jego VS - bezcenne doznania, aż się łapy trzęsą.
pełna wersja wyszła 11 maja i parę dni temu stwierdziłem, że dema są tak świetne, że pragnę całości. tak też, zamówiłem płytkę, która powinna dojść do mnie w poniedziałek, także z relacjami, myślę, że jeszcze tu powrócę :)

a na ten moment - polecam gorąco obczajenie tego tytułu. jest dość specyficzny i z tego, co się orientuję, to albo znienawidzisz, albo pokochasz. mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z tą drugą wersją, zwłaszcza, że dla fanów doznań wizualnych, grafika raczej będzie perełką :)

na deser video gameplay z pierwszego dema, o którym pisałem :

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Przeszedłem właśnie Split/Second. W napisach końcowych widnieje nazwisko Przemysław Sułkowski. Zbieg okoliczności, czy właśnie odkryłem dlaczego PAS się zamyka? ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Splinter Cell: Conviction - Fajne, fajne, ale się trochę nudzi po dluzszym czasie. ;)
Star Wars: The Force Unleashed - daje radę, ale są wkurzające momenty
Battlefield: Bad Company 2 - nie wiem jak innym, ale dla mnie to jest zajebista gra. Przechodzę ją już 3 raz. ;)
Wings of Fury - Z zamiłowania do symulatorów, daje radę, ale wolę poczciwego Il-2 Sturmovik.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Fajne, fajne, ale się trochę nudzi po dluzszym czasie.
Jak to po dłuższym czasie? Po dłuższym czasie to się tą gre 2 raz przechodzi ;)
To jest gra na GÓRA 2 wieczory
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Heavy Rain - popatrzcie i powiedzcie, czy nie warto mieć nadzieję, że może jednak będzie na PC
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,102651,7541178,Demo_Heavy_Rain_gruntownie_przebadane.html

Oglądnąłem walkthrough na youtube (koleżka umieścił w 720p)... Cóż mogę powiedzieć - świetny film ta gra :) Totalnie mnie wciągnęło. Coż, chyba trzeba kupic PS3 skoro będą się tam ukazywać TAKIE tytuły :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
www.transcendence-game.com - mnie wciągnęła na tyle, że w końcu udało mi się przejść całą bez żadnego zgonu. Raczej trudne / zajebiście trudne :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Heavy Rain - popatrzcie i powiedzcie, czy nie warto mieć nadzieję, że może jednak będzie na PC
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,102651,7541178,Demo_Heavy_Rain_gruntownie_przebadane.html

Oglądnąłem walkthrough na youtube (koleżka umieścił w 720p)... Cóż mogę powiedzieć - świetny film ta gra :) Totalnie mnie wciągnęło. Coż, chyba trzeba kupic PS3 skoro będą się tam ukazywać TAKIE tytuły :)

trzeba, trzeba men! czekam :D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968



Zatrzymaj płytki do lipca to też porzeźbie łaskawy Panie ;)
[/quote]

Niewykluczone, przy mojej ilości wolnego czasu! ;)
A w co gra wujek? W końcu, w jedyną słuszną, naprawdę zasłużoną, grę roku!:



(zajebista ta seria Premium Games - nie dość, że świeże tytuły, to prawie połowę taniej i jeszcze druga płyta z dodatkami)

 
[/quote]
Jedna z lepszych gier jak miałem okazję pograć na przestrzeni ostatniego roku, jeszcze wyjątkowo podobały mi się tytuły :Bioschock 2 (lepiej mi się grało niż w część pierszwą, zajebisty klimat), Bad Company2 (zajebista, nie wiem czy zauważyliście jak jest udźwiękowiona, odgłosy strzałów wybuchów) Star Wars Force Unleashed (na początku nudy, potem się rozkręca), a ostatnio najwięcej to w Street Fightera 4, nie widzę minusów w tej grze, utrzymany klimat jak pamiętałem z czasów kiedy łaziło się pograć w dwójkę, a po odkryciu Akumy to jest w ogole kosmos :D

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Kurwa... mialem w koncu siasc do magisterki, kiedy to (jakies 3-4 tyg. temu) wpadl w moje rece Prince Of Persia: Sands Of Time. Gra stara, ale ja jakos tak do tylu z tytulami jestem i mnie niemilosiernie wciagnelo. Potem poszlo lawinowo: Prince Of Persia (ZERO, czyli najnowszy, nie wliczany do trylogii), Warrior Within i na koniec Two Thrones. Dobrze ze juz jestem na koniuszku ostatniej czesci z trylogii. Nic juz kurwosci nie sciagam, bo nigdy tej magisterki nie napisze. Amen!

PS
Wariorr Within byl najslabszym ogniwem, z koeli najlepiej napierdziela sie w Prince Of Persia (zero). Klimat powala + zajebisty pomysl na grafike
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
TEAM FORTRESS 2 w sumie już od roku. Żadna gra na necie mnie tak nie robi  8)
Valve osiągneło szczyt jeżeli chodzi o onlinową rozgrywkę. Co tydzien wprowadzją do TF2 nowe bronie wymyslone przez graczy, ubrania dla bohaterów, nowe osiagniecia do odblokowania itd...
polecam ...warte każdej złotówki
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Battlefield: Bad Company 2 - nie wiem jak innym, ale dla mnie to jest zajebista gra. Przechodzę ją już 3 raz. ;)

Zajebista, choć tak dużo zrzynek z CoD, że wstydzili by się! Dużo klną i klimacik jest, a ja tak w połowie. Warto, warto!
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Hmm ja ostatnio bawiłem się trochę nowym Starcraftem... i walczę ze sobą czy instalować Fallouta czy nie ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
TEAM FORTRESS 2 w sumie już od roku. Żadna gra na necie mnie tak nie robi  8)
Valve osiągneło szczyt jeżeli chodzi o onlinową rozgrywkę. Co tydzien wprowadzją do TF2 nowe bronie wymyslone przez graczy, ubrania dla bohaterów, nowe osiagniecia do odblokowania itd...
polecam ...warte każdej złotówki
Jako fanboj Valve skorzystałem z możliwości pogrania za darmo w któryś tam weekend. Fajna akcja promocyjna, tylko żałuję, że nie zdążyłem jak była do kupienia za pół ceny...

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Orange Box ;) ....50zł - HL2, episode one, episode two, portal, TF2 ;)