Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472968 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Panowie Sam Fisher powraca! :)


Oj, powraca, powraca, napierdalam go od pierwszej części, ta ma być niby "inna"! Łobacym!

A tymczasem - jak odpaliłem z kierownicą DIRT2 we czwartek, to wszyscy w domu zapierdalali w to do wczoraj włącznie non-stop. Jeszcze rekomendacji?: Hania (czyli moja przyszywana córka) i jej kumpela kłóciły się która teraz ma grać. I tak 3 dni. Jeśli więc chcą grać w to dziewczyny i to jeszcze 11-letnie, to musi to być dobre ;D A serio to nie ma tym razem lekko. Od drugiego poziomu trudności już rzeź. A jest jeszcze pro, extreme i jeszcze jeden - hardcore! ;) Muszę go spróbować. Na klawiaturze - zapomnij. Nieraz zapierdalasz ile percepcja pozwala i jesteś szósty! Szczególnie trasy w Japonii. Grafika (ale i optymalizacja) jest zajebista! Grywalność 10/10.
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja ostatnio na Wii się zagrywam. Ale zgodnie z tym co wszyscy mówią - ta konsola nie ma sensu jeżeli miałbym w to grać sam w domu.
Wii Sports RLZ! :D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Panowie Sam Fisher powraca! :)


Czy w związku z tym nie chciałbyś się pozbyć paru gier za słoną jak Morze Martwe opłatą? I tak zamierzałem ściągnąć z ibeja niektóre z tytułów, które masz, stąd pytanie. Hę? Obiecuję, że moje ręce to dobre ręce dla takich rzeczy, na pewno nie będą się kurzyć, bo nowy/stary TV już blisko!
Się zastanowie się, może gdzieś kupię NESa, jak nie odratuję starego.
Tą konsole warto mieć :)
Mocne wejscie na ten powrót  :o
Sie.. sie.. sie..

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Mocne wejscie na ten powrót  :o

:o :o :o
chce ją!!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
z tego co czytałem to zaczeli od początku robić calą grę, bo pierwotne Conviction zbytnio odbiegało od wzorców. I dobrze, bo astare gameplaye zupełnie do mnie nie przemawiały. A dodam że jestem oddanym i wiernym fanem serii SC. Zresztą tak jak hitmana na którego czekam ^^
B ( o ) ( o ) B S

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Ostatnio skonczylem Residenta 5, teraz Army of Two. Zawsze wracam do GTA SA.
wearehelp.bandcamp. com

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
hahah :)
ile to już będzie lat?

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
hmm... ze 13 lat juz :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Ja aktualnie gram w frets on fire :P
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
jakby nie patrzeć, to gra jest już swoistą legendą, także można by się zastanawiać, czy to nie jest jakiś marketingowy chwyt... :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja mam Guitar Hero na Nintendo DS :D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Koledzy - przede mną trzy tygodnie wolnego i mam do was pytanie: jakie gry sobie na ten czas zaklepać?

Z moich ulubionych to Bioshock, Starcraft, Left4Dead ;) no sam nie wiem, już mi tytuły z głowy powypadały. Ciekawi mnie Wiedźmin i Assasin's Creed ale boję się nieco takiej epickości, wolałbym coś bardziej luzackiego z jajami (jak na przykład wspomniany L4D), żadnych wyścigowych, ani RPGów. Po Baldur's Gate mam uraz do każdej innej, że nie była choć w połowie tak dobra :)

Od jakiegoś czasu tłukę w Mount & Blade, ale przypomina mi tych nowszych Pirates! Sida Meyera - za prosta nawet na hardzie. Przyjemność z rozwijania armii/bohatera/wsi/zamków jest, ale nie ma tego wyzwania. Potrzebuję gry, która poziomem trudności zamiecie mną na Normalu, a na Hardzie zamorduje całą rodzinę.

Hm, może Pro Tools :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Crysis Warhead i CoD MW2 na maxie levelu skopią Ci tyłek. Guaranteed!
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Crysis Warhead i CoD MW2 na maxie levelu skopią Ci tyłek. Guaranteed!

Kuwa to ja widzę, że masz czas na granie w durne gry, ale żeby napić się nie masz. Ja cały czas, niezmiennie od 4 lat w Lineage2, a ostatnio Settlers Narodziny Kultur.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Crysis Warhead i CoD MW2 na maxie levelu skopią Ci tyłek. Guaranteed!
Bardziej chodziło mi o grę, która normalnie jest bardzo wymagająca i trudna, ale nie odpychająca poziomem trudności. No i mówiąc o nie miałem tu na myśli "kto szybciej kliknie - ja czy AI", bardziej "do pomyślenia". Poza tym te tytuły to średnio moja bajka, już mnie chyba przestało rajcować takie granie. No i padło na Mass Effect - póki co jedna z najlepszych gier ever.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Sacred 2: FA. Dostałem od dziewcza na urodziny w grudniu no i po 2 miesiacach testów moge uznać że jest godnym zastępcą jedynki ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Heavy Rain - popatrzcie i powiedzcie, czy nie warto mieć nadzieję, że może jednak będzie na PC
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,102651,7541178,Demo_Heavy_Rain_gruntownie_przebadane.html

Choć akurat konsole vs PC w temacie najwyższej grafiki gruuuubo kuleją:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6724589,Konsolowy_Crysis_2_to____zubozona_wersja_Crysisa_na.html

A tu coś każdy znajdzie dla siebie, 2010 będzie niezłym rokiem:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7492677,Najgoretsze_gry_2010_roku_.html?utm_source=Gazeta_nlt&utm_medium=AutopromoNlt&utm_content=300x250&utm_campaign=a_gamecornerspryc0110

Batmanek 2... 8)
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
yhh, trza bedzie grata zmienić, a przynajmniej grafike i pamięć bo same smaczne tytuły w Twoim linku Wuju są :)

E:
Mam nadzieje, ze bedzie równie dobra jak stare AvP, w które bałem się grać :P
Kurwa, to był klimat!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
yhh, trza bedzie grata zmienić, a przynajmniej grafike i pamięć bo same smaczne tytuły w Twoim linku Wuju są :)

E:
Mam nadzieje, ze bedzie równie dobra jak stare AvP, w które bałem się grać :P
Kurwa, to był klimat!

Dobra opinia idzie po łączach na temat tej gry, czaję się na nią, ma być g(h)it! Jest demko!
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2010, 11:36:32 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Zainstalowałem ostatnio Batmana: Arkham Asylum. Kurwa, jaka grafika! :o. Szkoda tylko, że sterowanie na przykład nie jest już tak zachwycające.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Heavy Rain - popatrzcie i powiedzcie, czy nie warto mieć nadzieję, że może jednak będzie na PC

Też chciałbym Wuju, ale pamiętam wywiad z szefem Quantic Dream i był bardzo zadowolony że nie będą musieli się pierdolić z PC. A to jedna z gier, która zapewne zmusiłaby mnie do kupna nowego komputerka :)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
ja ostatnio giercuję tylko i wyłącznie w metal gear online.
gra jest co najmniej genialna.
dla wszystkich fanów serii, a i gier a'la splinter cell - totalny mus.
dużo trybów - różne odmiany deathmatchy, capture'ów, jak i hybrydowe niuanse w stylu team sneaking ( jedna drużyna biega z ostrą amunicją, druga ma stealth camo [niewidzialność, z tym, że widać broń :D] i broń wyłącznie nieszkodliwą [prócz noża] - pistolet na strzałki usypiające itp. wygrywa team który się nawzajem wybije, bądź jeśli w określonym czasie drużyna stealth przejmie kaczkę ( serio ), którą widzialny team ma strzec :)
wszystko w smaczku typowo mgsowym - sporo gnatów, chowanie się w kartony, podstawianie przeciwnikom playboy'ów, rozwinięty sytem walki CQC ( close quarter combat ) i wiele innych. kurwa - nic, tylko grać.
co jeszcze piękniejsze - nie jest to osobna gra sprzedawana za krocie, a drugi ficzer na płycie z mgs 4 :D



a może znajdzie się tutaj jakiś kolega do gry? :D
« Ostatnia zmiana: 25 Lut, 2010, 21:01:29 wysłana przez maarioo »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Bym pogral, gdybym miał PSa. :D

Aliens versus Predator (tegoroczne).

Wsio fajnie, ale ogólnie ciężkie sterowanie, ciężka fabuła (infantylna), ogólnie - mało możliwości i o wiele mniejsza grywalność od AvP2.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja zamieniam się powoli w typowego No-Life'a.
Jest 3.30. Bije ode mnie duma bo właśnie w WoWie zaliczyłem kolejnego dungeona.
Rozsądek podpowiada żeby kłaść się spać.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!