Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472955 razy)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
też lubię te świeże wrażenia :D
potem jest już tylko gorzej heheh

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie wiem czy ktoś lubi tutaj gry bardziej klimatyczne takie jak Vampire The Masquerade: Bloodlines czy Mount And Blade, ale ja sobie w nie ostatnio pocinam i serdecznie polecam. Ta pierwsza można łatwo się domyślić to RPG z elementami FPSa osadzona w świecie złych i mrocznych wampirów które jedzą ludzi. Dla mnie to szczerze mówiąc jedna z lepszych jak nie najlepsza gra w jaką grałem. Zabija klimatem i ma do tego bardzo ciekawą fabułę. Te drugie to można powiedzieć symulator średniowiecznego rycerza(yeah!). Mnie w tej grze urzekło to, że jedynym fantastycznym elementem w niej są nazwy krain i nacji w nich występujących. Jeżeli komuś przejadły się elfy i krasnoludy a lubi pobiegać sobie z mieczem to opcja dla niego.  

Pogrywam sobie też ostatnio w pokera na internecie ale tego NIE POLECAM! :P

Dodam jeszcze od siebie kilka ulubionych tytułów oprócz tych dwóch z góry(kolejność przypadkowa): Max Payne(tylko jedynka), Resident Evil(wszystkie bez wyjątku), Oblivion, Morrowind, NFS: Porsche, F1 Challenge, Command & Conquer: Tiberian Sun i może do tego Simcity 3000 :D Ogólnie gry wiekowe albo chociaż kilku letnie, niestety komputer mi nie pozwala na zbyt wiele i do tego nowe gry są drogie jak na moje fundusze. Wolę zainwestować w jakiś starszy hit albo no... w gitarę :P 
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2009, 15:42:27 wysłana przez Frantic »

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Właśnie skończyłem God Of War: Chains Of Olympus na PSP. Fajna giera, chyba na drugim miejscu (na PSP ofkoz) u mnie zaraz po FF7: CC. Dobry klimat, w miarę ciekawa historia, grywalność na poziomie, świetna grafa. Polecam ;)


Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja ostatnio przeszedłem. Plants vs Zombies. Genialna i bardzo wciągająca gierka. Bardzo wciągająca;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Przeszedłem całą ;D niezła zabawa jest jak ogródek zaczniesz hodować (wskazówka, przestawiaj czas w kompie jak Ci się znudzi pielęgnowanie :P)
« Ostatnia zmiana: 09 Gru, 2009, 14:41:18 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie

noo! W końcu gra, która w którą pogram dłużej niż 10 min. Bo to co teraz wypuszczają jakoś nie potrafi przyciągnąć mojej uwagi.
Nowy COD jest zajebisty!!
Kurde, tylko czego ona taka krótka? Dwa wieczory i po kampanii :(
Ale za to dorwałem Dragon Age Początek, wreszcie erpeg jak za dawnych czasów :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

noo! W końcu gra, która w którą pogram dłużej niż 10 min. Bo to co teraz wypuszczają jakoś nie potrafi przyciągnąć mojej uwagi.
Nowy COD jest zajebisty!!
Kurde, tylko czego ona taka krótka? Dwa wieczory i po kampanii :(
Ale za to dorwałem Dragon Age Początek, wreszcie erpeg jak za dawnych czasów :)
Zupdłnie jak Kominek :) a potem co, nowy Stalker może? ;)

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Assassin's Creed 2. Jak komuś się podobała jedynka, to 2-ka jest o niebo lepsza. Polecam

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Już wyszło AC2?! Czemu jeszcze tego nie mam?! AAA!!!!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Mi ledwo chodziła 1, mam nadzieję, że 2 też ruszy jakoś... Bo zajebiste to ;).

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
a, że tak spytam - gra ktoś tutaj na tych 'większych' konsolach? :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Znaczy się na automatach? ;) Jeśli chodzi o konsole to jestem w trakcie kombinowania TV tylko po to żebym miał jak NESa podłączyć, cały sprzęt trzymam od kiedy go dostałem w 1993. Ach, wspomnienia ::)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
lubię czasami wrzucić dychę do jednorękiego bandyty żeby sobie sam grał jak piję piwo w knajpie :P. Raz tak 200zł wygrałem :headbang:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
lubię czasami wrzucić dychę do jednorękiego bandyty żeby sobie sam grał jak piję piwo w knajpie :P. Raz tak 200zł wygrałem :headbang:
No i o to kamąn. Sie gra sie ma. A reszta co wygrała na tych swoich PeCetach? Jakieś ecziwmenty pewnie ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Znaczy się na automatach? ;) Jeśli chodzi o konsole to jestem w trakcie kombinowania TV tylko po to żebym miał jak NESa podłączyć, cały sprzęt trzymam od kiedy go dostałem w 1993. Ach, wspomnienia ::)
Jakie masz gry? :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
lubię czasami wrzucić dychę do jednorękiego bandyty żeby sobie sam grał jak piję piwo w knajpie :P. Raz tak 200zł wygrałem :headbang:
No i o to kamąn. Sie gra sie ma. A reszta co wygrała na tych swoich PeCetach? Jakieś ecziwmenty pewnie ;)
Nie jestem fanem nałogowej gry na automatach bo można się przejechać na tym ;). Ale od czasu do czasu gram jak nie mam nic lepszego do roboty. Zwykle przegrywam albo nie wygrywam zbyt wiele ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Znaczy się na automatach? ;) Jeśli chodzi o konsole to jestem w trakcie kombinowania TV tylko po to żebym miał jak NESa podłączyć, cały sprzęt trzymam od kiedy go dostałem w 1993. Ach, wspomnienia ::)
Jakie masz gry? :D
Niestety, oryginalnych NESowych kartridży nie za wiele. Super Mario Brothers, Duck Hunting i Captain Hawk. Zamierzam zaopatrzyć się w więcej za jakiś czas. A Ty?

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie

Niestety, oryginalnych NESowych kartridży nie za wiele. Super Mario Brothers, Duck Hunting i Captain Hawk. Zamierzam zaopatrzyć się w więcej za jakiś czas. A Ty?
Mam Super Mario ,1,2,3. Robocop, zelda, link, contra, jamal(albo jakal, nigdy nie bylem wstanie przeczytac tego :P),excitebike(zajebista gra!), Bad dudes, RC pro am, karate kid, jakas inna gra karate, i nie pamietam co jeszcze, jeszcze kilka tytułów mam.
Niestety moja konsola NES coś kiepsko chce działać, chyba wymaga przeczyszczenia.
Pamietam ze siedziałem z rodzenstwem godzinam grając w te gry i czekając na swoją kolej. To byyły gry!

Jako ze moja konsola nie działa, to zainstalowałem sobie na komórce emulator Nesa. Już prawie zelde przeszedłem(dobrze, ze zapisać można :)) :D
« Ostatnia zmiana: 09 Gru, 2009, 23:15:50 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja się pochwalę, że mam NESa, pegasusa, jakiś klon tego, mnóóóóóóśtwo kartridży, gameboye, złomodore, Amigi(internet odpalony na A600!) i jaram się tym i odpalam co jakiś czas i cieszę się.
Kiedyś bawiłem się w zbieranie tego, ale obecnie już mi jakoś szkoda kasy w to pchać.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
dlaczego mi to zrobiłeś i przypomniałeś o pegasusie aż wszedłem na allegro i chyba sobie zakupie bo tęsknie do chwil spędzonych przy Contrze  :headbang:

właśnie jaki to był kartridż ten taki fioletowy chyba ten standardowo dołączany? znaczy ile tam gier było?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
9 999 999 :D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
mi sie wydawało że ok 700 ale to było bardzo dawno temu
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
mi sie wydawało że ok 700 ale to było bardzo dawno temu
Nic nie kupuj, mam Contrę w domu w Poniatowej, podrzucę Ci pod choinkę jak będę w Puławach :)

Jako ze moja konsola nie działa
Czy w związku z tym nie chciałbyś się pozbyć paru gier za słoną jak Morze Martwe opłatą? I tak zamierzałem ściągnąć z ibeja niektóre z tytułów, które masz, stąd pytanie. Hę? Obiecuję, że moje ręce to dobre ręce dla takich rzeczy, na pewno nie będą się kurzyć, bo nowy/stary TV już blisko!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Panowie Sam Fisher powraca! :)


Czy w związku z tym nie chciałbyś się pozbyć paru gier za słoną jak Morze Martwe opłatą? I tak zamierzałem ściągnąć z ibeja niektóre z tytułów, które masz, stąd pytanie. Hę? Obiecuję, że moje ręce to dobre ręce dla takich rzeczy, na pewno nie będą się kurzyć, bo nowy/stary TV już blisko!
Się zastanowie się, może gdzieś kupię NESa, jak nie odratuję starego.
Tą konsole warto mieć :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
GTA2 FOREWOR!

;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon