Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473738 razy)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
ściągnąłem demko Batmana z PS Store i w sumie nic mnie w nim nie urzekło. może po prostu za mało zostało pokazane w demku, ale tyle ile widziałem, było po prostu podrzędną przygodówką, jakich wiele już widziałem na psxie.
co śmieszne, kiedy napisałem taką samą opinię na forum bodajże ps3site, zostałem zjechany z góry na dół :D

jak na razie, jaram się tym, że zamówiłem dziś z allegro gta 4. będzie jazda :)

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
;( ja właśnie chciałem sobie pograć w mega mega starą grę zwaną simfarm ale niestety nie działa ona na 64 bitach ;(

macie jakąś radę na to??
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2009, 22:03:25 wysłana przez shitol »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
kup jakiś złom za 50 zł na allegro i graj :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
;( ja właśnie chciałem sobie pograć w mega mega starą grę zwaną simfarm ale niestety nie działa ona na 64 bitach ;(

macie jakąś radę na to??
VirtualPC?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Moszna

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Ostatnio pograłem kapkę w Nintendo Wii. śmieszna rzecz, do dziś boli mnie ramię od rzucania piłek w baseballa:)

Offline Rasty

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
resident evil 4!! polecam gorąca i czasem quake live;D

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
hm. kupiłem tego xboxa w końcu i przez gta4 przeleciałem.... kurde, naprawdę kawał dobrej gry. dialogi się czasem trochę dłużą, a świat nie jest tak bogaty jak się na początku wydaje, ale jednak...naprawdę porządna rzecz.

potem zarzuciłem bioshocka i...hm, mocno średnio. historia i klimat niezły, ale sam gameplay nudny jak flaki z olejem. ogólnie zaraz włączę to pudło i skończę tę grę żeby mieć spokój.

został jeszcze fallout i mass effect, ale powoli mi się xbox nudzi i chyba zamienię go za looper bossa bo w końcu trza zacząć się uczyć grać :-)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Pierdol uczenie, i tak Ci nie pomoże już ;) Pograj w Fallouta. Na PC mnie wsysnął całkiem poważnie.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace
po roku przerwy wracam do gry w szachy! ;)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja sobie kupiłem Warcrafta3 parę dni temu i młucę teraz w niego.
Do szachów też bym mógł wrócić. Ja uwielbiam sobie grać z kumplem w błyskawiczne. 3 minuty na grę to jest to!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Polecam Machinarium (www.machinarium.net) jest grywalne demo. Świetna gra! Czeska :)
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Polecam Machinarium (www.machinarium.net) jest grywalne demo. Świetna gra! Czeska :)

Cześć Semedi!

Graliśmy rodzinką, chyba się szarpnę na orginała!

Czekam teraz aż dopadnę Call of Duty - Modern Warfare 2. Obsranym po uszy!
Paczki z głów!

Offline karaś

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
    • http://laggyluk.com
od paru miesięcy w nic poza street fighterem 4 a i to z rzadka

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
A ja dorwalem Orange Box'a ;] Jak nie gralem praktycznie wcale, tak teraz mnie drapnelo i smigam w Half Life'a 2, etc. :)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Jakieś 2 miesiące miałem faze na HL 2, ostatni epizod mi nie działał i ubolewam ze nie moglem skonczyć serii. Gra jest wyjebana! Klimat zajebisty! :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729

Czekam teraz aż dopadnę Call of Duty - Modern Warfare 2. Obsranym po uszy!


Gra Wyjebana, tylko szkoda, że po niecałych pięciu godz. grania jest już po zabawie. No są jeszcze misje specjalne i multi. Poważna wada tej gry (oprócz długości rozgrywki) jest taka, że nie da się zrobić więcej niż jednego profilu gracza :/.
power to a being never dies

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A ja dorwalem Orange Box'a ;] Jak nie gralem praktycznie wcale, tak teraz mnie drapnelo i smigam w Half Life'a 2, etc. :)
Też zamierzam sobie kupić. Myślałem o kupieniu steamkeya na alledrogo, co o takim rozwiązaniu sądzicie? Za 30zł oryginalny key do grania przez sieć, tyle, że trzeba samemu grę ściągnąć. Ktoś kupował już tak gry?

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ja tak kupuje wszystko co się da i cenie sobie bo nie trzeba szukać płyty ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
A ja od wczoraj w NFS Most wanted.. Bo żaden inny nie pójdzie ;). A i ten się ścina jak pada deszcz (bardzo fajne odwzorowania pogody- oślepiające słońce albo deszcz padający "na ekran"). Wczoraj 22:00-3:00 20% zrobione :)

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Ja ostatnio sobie pykam w Burnout'a 3 i GTA 3 :D
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Most Wanted Wymiata. Obok oldskólowej "trójki" to mój ulubiony tytuł z serii. Z takiego totalnego oldschool'u to kojarzy ktos grę Lotus? :D Na Amidze się w to w zeszłym wieku pykało...ech, stare czasy :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
1Z takiego totalnego oldschool'u to kojarzy ktos grę Lotus? :D Na Amidze się w to w zeszłym wieku pykało...ech, stare czasy :)

Hehehe nie takie stare - mam na kompie elmulator Amigi, ktory smiga sprawnie i wlasnie wszystkie trzy czesci lotusa tam sa i masa innych tytulow, same klasyki ;D
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762

Czekam teraz aż dopadnę Call of Duty - Modern Warfare 2. Obsranym po uszy!


Gra Wyjebana, tylko szkoda, że po niecałych pięciu godz. grania jest już po zabawie. No są jeszcze misje specjalne i multi. Poważna wada tej gry (oprócz długości rozgrywki) jest taka, że nie da się zrobić więcej niż jednego profilu gracza :/.

Dopadłem - aaaa! Przy moich brakach czasowych granie do 24.00 to obłęd! :P Ależ miodex, mniam! To czego oczekiwałem, najlepsza gra w tym roku!!!
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Polecam Machinarium (www.machinarium.net) jest grywalne demo. Świetna gra! Czeska :)

:bowdown:
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Skończyłem Modern Warfare 2. Odczucia na gorąco: najlepsza gra, w jaką grałem w życiu!
Paczki z głów!