Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472951 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Kiedyś czytałem recenzję jacka Orlando gdzie stwierdzili, że jest właśnie dla dziewczyn.
I sprawdź wszystkie gry jakie wydało Cryo.
Oni robili masę beznadziejnych(bo wymagają absurdalnego podejścia do tematu - jak każda przygodówka, nie umiem tego przejść:( ) gier.
Atlantis, Egipt, Aztec. Tylko że to starocie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Kryteria są takie, żeby gra była dla dziewczyn i "czy ta gra nie jest stara?" :P
Ale z pewnością coś się wybierze, THX!
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
No atlantis to juz wysoki poziom. Ale z tego co pamiętam to nie jest to taki typowy "point and click"
B ( o ) ( o ) B S

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dla małej dziewczynki to The Thing, F.E.A.R. albo Dead Space :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Postal raczej ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Video strip poker.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
 :kissmyass: sami se dzieciom dajcie 8)
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ja se tnę z radością w Jedi Outcast znowu. Ale mię na Halo naszło po obejrzeniu tego filmu :P

Offline Qvd

  • Gaduła
  • Wiadomości: 118
Teraz polecam wujowi Mysta 3! Genialna gra i basta. Choć miejscami dość trudna. Przynajmniej ja miałem problemy:D
Się nakręciłem, aż ją chyba zaraz zainstaluje i zaopatrzę się w 4 i 5 cześć.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Teraz polecam wujowi Mysta 3! Genialna gra i basta. Choć miejscami dość trudna. Przynajmniej ja miałem problemy:D
Się nakręciłem, aż ją chyba zaraz zainstaluje i zaopatrzę się w 4 i 5 cześć.

Owszem była na celowniku ;) Czy przed trójką trzeba przejść poprzednie, czy da radę bez tego?
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Wolfenstein
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Skiniol

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Wolfenstein
A ten całkiem nowy?  Czy raczej powrót do klasyki?

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Wszystkie. Ten całkiem nowy miażdży. Jestem wieloletnim graczem Wolfa ET (online).
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Skiniol

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Ja na tego nowego Wolfa już się nie umiem doczekać :)  Jak tylko będę miał troche więcej czasu wolnego to będę się musiał zaopatrzyć. 
Jak na razie to pogrywam w Call of Juarez 2,  całkiem przyjemny western. :]

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ja na tego nowego Wolfa już się nie umiem doczekać :)  Jak tylko będę miał troche więcej czasu wolnego to będę się musiał zaopatrzyć. 
Gra ok. Chociaż klimatem to to jakiegoś indiane jonesa przypomina, aa nie wolfensteina, RTCW to to nie jest :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Qvd

  • Gaduła
  • Wiadomości: 118
Nie grałem w mysta 1&2 i w części 3 nie wkurzałem się na liczne nawiązania do poprzednich części. Chociaż szczerze fabuły kompletnie nie pamiętam. Wiem tylko, że grało mi się fenomenalnie;)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Ja na tego nowego Wolfa już się nie umiem doczekać :)  Jak tylko będę miał troche więcej czasu wolnego to będę się musiał zaopatrzyć. 
Gra ok. Chociaż klimatem to to jakiegoś indiane jonesa przypomina, aa nie wolfensteina, RTCW to to nie jest :)

podejrzewam że kolejny port z Xboxa ktory spierdolono tak jak gta4. Wolf i jego genialny (rzadko kontynuacje wychodzą tak zajebiście) następca RTCW to gra która jest biblią jak robić FPS z klimatem fabułą. Teraz gdy wszystko robi się na xboxa gry są bardziej zręcznościówkami - (jak mozna grac w FPS na padzie ...nie mając myszki... i czemu do kurwy nędzy na konsole bez myszki robi się FPS a potem robi się konwerty na PC). Też długo czekałem na tą grę ale jak zobaczyłem trailer który przypomina mi już matrixa połączonego z władcą pierścieni to załamałem ręce. Nie wiem czy jestem już dziadem jeżeli chodzi o gry ale okres 1997-2006 to najlepsze gry których nie jest wstanie nic przebić. Jestem z tego powodu strasznie zasmucony.

(BTW. Gta4 to jest masakra, straszny cios dla komputerowych graczy serwujac port z Xboxa bo gra najlepsza jaką widziałem)

Offline metalfan

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 28
Z powyższą wypowiedzią się zgodzę, ale GTA4 na PC naprawdę da się przeżyć. Tylko optymalizacja spieprzona :P
"(...)To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, Take me as I am
Not under your command, I know where I stand
I won't change to fit your plan, Take me as I am"

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Nie wiem czy jestem już dziadem jeżeli chodzi o gry ale okres 1997-2006 to najlepsze gry których nie jest wstanie nic przebić. Jestem z tego powodu strasznie zasmucony.
So true. Najlepsze gry w jakie grałem są z okresu 2001-2005 albo 2006 - może nie tyle najlepsze, ale te, które najlepiej wspominam, do których chętnie bym wrócił. Co prawda możliwości nie były jakieś ogromne jeśli chodzi o gry, ale twórcy się wtedy skupiali na klimacie, na fabule. Teraz to jest raczej na odwrót, niesamowite możliwości w grach, niestety nieczęsto w parze z tym idzie klimacik.
Na szczęście zdarzają się wyjątki.
Grę uważam za dobrę wtedy kiedy po przejściu jej jestem rozczarowany, że to już koniec i czuję niedosyt. A nie wtedy kiedy męcze się z przechodzeniem i czekam na koniec. Podobnie jest z filmami, książkami itd. :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Spójrzcie na to tak, że to może nie świat się starzeje a wy :P.

Offline Moszna

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Całe życie w Wolfa, najpierw Return to Castle, teraz nałogowo ET (chociaż miałem ostatnio przerwę i pomału wracam do formy:) Po za tym raczej wojenne Mohy, Cody, Brother in arms, i oczywiście Gothic:)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Spójrzcie na to tak, że to może nie świat się starzeje a wy :P.

Stary - ale jak wytłumaczysz to: męczę Fear2 i np. ani razu nie utknąłem, bo PRZEZ PRZYPADEK (a właściwie to gra tak prowadzi) zawsze stanę koło magic button, który otwiera zablokowane drzwi, o których istnieniu nawet jeszcze nie wiem! Albo to: gram na max trudności, w pierwszej części to było prawdziwe wyzwanie, przechodziłem  dla przyjemności większość scen po parę razy, bo zawsze było inaczej. A w dwójce boty są chyba zaskryptowane, zawsze są w tym samym miejscu, zero zaskoczenia. Rozumiem że mam teraz znacznie lepszą "koordynację oko-ręka" (zajebisty zwrot), bo żona czasem nie zauważy jeszcze kolo, jak już go kładę, ale on zawsze jest w tym samym miejscu! Chyba zaczyna mnie ta gra męczyć. Wcale nie ma elementów strachu, może ze 2 razy podskoczyłem, ale dla mnie takie UUU! zza rogu to już tanie chwyty. Strach jest wtedy, gdy na ekranie nic się z pozoru nie dzieje, a Ty masz w gaciach...
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Tjaaa... gdzie jest klimat z jedynki Aliens vs Predator... :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Tjaaa... gdzie jest klimat z jedynki Aliens vs Predator... :)

W aliens vs predator 2, grając człowiekiem w pierwszych misjach... ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Batman AA to zajebista gra! Co prawda kilku rzeczy można się czepiać, ale gra rządzi!!
Rozwaliła mnie jedna rzecz, na początku Batman jest ogolony i albo mi  się wydaje, albo teraz, w tym momencie w którym jestem(40%) ma już zarost :D tego nawet w simsach nie widziałem :D
Ciekawe czy pod koniec gry bedzie miał brodę :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"