Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472950 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Fizyka jazdy beznadziejna...

Oczywiście!  :D Ma być funn. Jeśli chce się fizyki, to tylko Richard Burns Rally. Ale jak zastrzegają - to nie gra - to symulator. Warto dać mod na grafę, bo oryginalna troszki myszką trąca.
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
http://www.newgrounds.com/portal/view/474371

Dla wielbicieli zdobywania przeróżnych tzw. ecziwmentów w grach. Dawno się tak nie ubawiłem.

edit:

kolejny twór tego samego autora...
http://www.newgrounds.com/portal/view/508676
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz, 2009, 23:57:12 wysłana przez mondomg »

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Heroes 3, red faction , starocie, teraz IMO nie robią już dobrych gier, nie mają pomysłów panowie a nie tylko grafika się liczy :)
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Oj robią. Batman: Arkham Asylum wymiata.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Wiedźmin!!
I'm back!

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Aktualnie gry nie wciągają tak jak kiedyś, przejdziesz raz, odłożysz, fabuła się już zbyt często powtarza
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ostatnio grałem w całkiem fajną polską grę: Call of Juarez. Ale jak ktoś nie lubi weasternów i takich klimatów to mu się nie spodoba :)
Poza tym od czasu do czasu PES2k9.
A no i Half Life 2 z wszystkimi epizodami - godna gra!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ostatnio grałem w całkiem fajną polską grę: Call of Juarez. Ale jak ktoś nie lubi weasternów i takich klimatów to mu się nie spodoba :)
Poza tym od czasu do czasu PES2k9.
A no i Half Life 2 z wszystkimi epizodami - godna gra!

Przeszedłem Call of Juarez i Call of Juarez 2: Bound in Blood i stwierdzam wszem i wobec - świetne są! dwójka oczwiście lepsza, ale warto zagrać w jedynke, by zrozumieć fabułę dwójki. Zacne!

Z westernow polecam jeszcze grę "GUN". ;) GTA dzikiego zachodu. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Popylam w FEAR 2 - grafa lepsza, optymalizacja zajebista. Tylko już tak i strachu i klimatu nie ma, wszystko takie za kolorowe, a krwi tyle, że przestaje ruszać. Gram (oczywiście) na max trudności i kolesie padają jak muchy, podczas gdy w 1 części miałem wrażenie, że walczę z ludźmi, a nie bootami-pixelami, każda scenka po parę razy "co oni teraz wymyślą?". Ale z dwojką najgorzej nie jest.

Zamiótł mnie ostatnio CoD WaW! Te gry to jednak mają klimat - w końcówce normalnie wpadłem w szał bitewny! ;) Teraz czekam bardzo do 11.10.09 ;) na to:
http://www.gametrailers.com/video/gameplay-reveal-modern-warfare/49095

Na deser fajny trailer - oglądałem go z pińcet razów:  


AZ - masz już Asyluma??
« Ostatnia zmiana: 03 Wrz, 2009, 08:32:39 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
juz wspominałem w temacie o lapkach to wspomne i tu. Polecam Prototype'a. ZAJEBISTA GRA! Połączenie GTA z Assassins creed + zaejbista fabuła, ciekawe rozwiązania, mozliwości i ogólnie grafa. Gra genialna, dłuuga i wciągająca
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
juz wspominałem w temacie o lapkach to wspomne i tu. Polecam Prototype'a. ZAJEBISTA GRA! Połączenie GTA z Assassins creed + zaejbista fabuła, ciekawe rozwiązania, mozliwości i ogólnie grafa. Gra genialna, dłuuga i wciągająca
O ile fajnie się gra, to IMO fabuła jest kiepska. Ani do gta ani do Assasina startu ta gra nie ma.
Mnie się nie podobała.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrz, 2009, 10:50:11 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
co kto lubi, w GTA mnie denerwuje że mi sie misji nie chce obić jak już się nabiegam i zrobie roZpierdol w mieście, a w assassinie wkurzało mnie to że wszystkie misje były dokładnymi kopiami poprzednich, tylko w różnych mioastach, no i walka finałowa której nijak nie byłem w stanie wygrać :/. Co nie znaczy że ich nie lubie bo obok serii SC i Hitmana to moje ulubione gry. Ale Proto jest dla mnie zajebiście zajebiste ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Popylam w FEAR 2 - grafa lepsza, optymalizacja zajebista. Tylko już tak i strachu i klimatu nie ma, wszystko takie za kolorowe, a krwi tyle, że przestaje ruszać. Gram (oczywiście) na max trudności i kolesie padają jak muchy, podczas gdy w 1 części miałem wrażenie, że walczę z ludźmi, a nie bootami-pixelami, każda scenka po parę razy "co oni teraz wymyślą?". Ale z dwojką najgorzej nie jest.

Zamiótł mnie ostatnio CoD WaW! Te gry to jednak mają klimat - w końcówce normalnie wpadłem w szał bitewny! ;) Teraz czekam bardzo do 11.10.09 ;) na to:
http://www.gametrailers.com/video/gameplay-reveal-modern-warfare/49095

Na deser fajny trailer - oglądałem go z pińcet razów: 


AZ - masz już Asyluma??

Tak, ale na xboxa, heheh. :) pozyczone od mego zioma. MIÓD KU*WA!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ja bym teraz pograł w jakiegoś RPGa albo przygodówkę w podobnym stylu. Czekam na Divinity 2: Ego Draconis, wyglada bardzo obiecująco :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Ja bym teraz pograł w jakiegoś RPGa albo przygodówkę w podobnym stylu. Czekam na Divinity 2: Ego Draconis, wyglada bardzo obiecująco :)

Splinter Cella obczajałeś?
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Wuju, nie pytaj mnie o takie oczywistości, każdą część przeszedlem :)
Chętnie bym pograł w SC, ale nei lubie 2 razy rpzechodzić gry.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Wuju, nie pytaj mnie o takie oczywistości, każdą część przeszedlem :)
Chętnie bym pograł w SC, ale nei lubie 2 razy rpzechodzić gry.

OK, nie chciało mi się 6 stron przeglądać :P A Convictions dopiero Q1 2010!...
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to teraz przechodź Hitmana Blood Money ;)
Albo każdego SC przy uzyciu tylko noża i pistoletu do wył światła/kamer
B ( o ) ( o ) B S

Offline metalfan

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 28
Właśnie jestem ciekaw co im lepiej wyjdzie: Bad Company 2, Modern Warfare 2 czy Battlefield 1943. Swoją drogą beznadziejnie, że premierę tej ostatniej przesunęli z września na Q1 2010. Zaraz potem właśnie BC2 ma wyjść (chyba, że też przesuną), a na konsolach grają już w to od wiosny tego roku :P

Poza tym również czekam na Batmana i Assassin's Creed 2. Z Dalszych premier m.in. Mafia 2.
"(...)To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, Take me as I am
Not under your command, I know where I stand
I won't change to fit your plan, Take me as I am"

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
kłej trzy arena! :D
do widzenia.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
ej, a jest może na forum jakiś entuzjasta serii metal gear solid... ? ::)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ej, a jest może na forum jakiś entuzjasta serii metal gear solid... ? ::)

ja jestem fanem snejka, ale niestety nie mam żadnego działającego mi ripa i o tej grze zapominam. Choc przyznaje że seria SC ja wyparła
B ( o ) ( o ) B S

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
fabułą nigdy w życiu! :P

Offline RadomirRadke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • SOMA PROCESS
kłej trzy arena! :D
QuakeLive




wygrałem ;]