Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472976 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
1400zł. Kusi :)

( Obraz usunięty.)

A potem się okaże ze będzie kejs Fallouta 76 :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
1400zł. Kusi :)

( Obraz usunięty.)

A potem się okaże ze będzie kejs Fallouta 76 :D

Tego się troche obawiam, niestety ale te zajawki gameplayu mnie nie przekonują, chociaż graficznie jest spoko. Może nie zabiją tej gry :D
power to a being never dies

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Szczególnie, że pierwszy Stalker nie był wybitny - był momentami bardzo nowatorski, miał fajny setting, ale to była tylko taka "dobra gra AA" - nie wróży to, że sequel w czasach skrajnie przepompowanych budżetów będzie miał szanse zawojować rynek. Szczególnie, że widać na trailerach, że sporą część budżetu musieli wpompować w *fotorealistyczną grafikę*

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
To dziś
return to monke

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Podobno remaster Diablo 2 będzie DOJEBANY

Poważnie zastanawiam się nad zakupem albo wersji PS4 albo PC. Bo Switch obowiązkowo, biorąc pod uwagę możliwość grania tym samym charem na różnych platformach.

20.08 startuje otwarta beta, także jak ktoś chętny to zapraszam :D

Jednak nie jest dojebany
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Podobno remaster Diablo 2 będzie DOJEBANY

Poważnie zastanawiam się nad zakupem albo wersji PS4 albo PC. Bo Switch obowiązkowo, biorąc pod uwagę możliwość grania tym samym charem na różnych platformach.

20.08 startuje otwarta beta, także jak ktoś chętny to zapraszam :D

Jednak nie jest dojebany

Czemu? Właśnie zastanawiam się nad zakupem na Xboxa (bo nie wiedzieć czemu, na Maca im się nie chciało robić)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Jakieś polecane mody RTX HD 3D 4K ultra realism do GTA? ;)
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Jakieś polecane mody RTX HD 3D 4K ultra realism do GTA? ;)

Polska, październik 2021. Bardziej realism się nie da.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Jakieś polecane mody RTX HD 3D 4K ultra realism do GTA? ;)

Polska, październik 2021. Bardziej realism się nie da.

Gdynia jesienią to czyste Los Santos

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Assetto Corsa Competizione jest na promce na Steam.
Tylko źle spojrzałem i mi się wydawało że te 130 co tam jest to cały bundle, a to tylko za DLCki wszystkie. Trzeba jednak wydać te 70 za podstawkę też.
I tak o połowę taniej, ale z drugiej strony biorąc  pod uwagę że nie zarabiam kokosów, a jeszcze wiszę kumplowi coś, to się zastanawiam jednak.

Pany, warto te dwie stówki wydać jak mam zwykłe AC już i nie jestem jakiś turbo pro kozak?

EDIT: nie wytrzymałem, kupiłem.
Teraz tylko oculusa na raty i kupca na nerkę.
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2021, 17:40:38 wysłana przez Rot »

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Lepiej trzy monitory niż ocolusa tylko trzeba mieć dużo miejsca.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Lepiej trzy monitory niż ocolusa tylko trzeba mieć dużo miejsca.

absolutnie się nie zgadzam

VR w symulatorach to jest gamechanger
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Pojedź wyścig kilkugodzinny w lidze to Ci się odechce tego VR.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
W trakcie można robić przerwy na wietrzenie łba plus kilkugodzinne wyścigi przed kompem to nie jest najzdrowsza opcja. W Asseto nie grałem, ale Star Wars Squadrons w VR to była przebomba.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Hades. Rozpierdala. W 5 dni zrobiłem 45h, zamiast pracować.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
W trakcie można robić przerwy na wietrzenie łba plus kilkugodzinne wyścigi przed kompem to nie jest najzdrowsza opcja. W Asseto nie grałem, ale Star Wars Squadrons w VR to była przebomba.

Polecam DCS i War Thunder na takie zabawy też. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Szok

Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Ja ostatnio cisnę w Halo Infinite na multi i powoli się zabieram za singla. Kocham tę serię całym sercem, ale i tak sądzę, że to obiektywnie zajebista strzelanka. Giwery mają fajny recoil, ich sound design jest przeboski, mechanika jest fajnie dopieszczona i wizualnie to też jest o niebo lepsze niż na trailerach z Craigiem. Jeszcze dorwałem limitowane wydanie Series X sygnowane tą grą, więc w ogóle możecie nazywać mnie fanboyem.


Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to do 6 stycznia na Epic Store, za free jest zestaw Tomb Raider GOTY, Rise Of The Tomb Raider i Shadow Of The Tomb Raider.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ale tylko na PC, tak?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to do 6 stycznia na Epic Store, za free jest zestaw Tomb Raider GOTY, Rise Of The Tomb Raider i Shadow Of The Tomb Raider.

-Co będzie pan robił w sylwestra?
-Będę grał w grę.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Ale tylko na PC, tak?

Niestety :/

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Trzymając się zasady grania tylko w indyki przeszedłem Wuppo. Gra nie jest zbyt piękna ale grało się bardzo przyjemnie. Dobry, w chuj dziwny soundtrack, mega pozytywna fabuła. Jedyny minus - gra była za krótka.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Ja ostatnio cisnę w Halo Infinite na multi i powoli się zabieram za singla. Kocham tę serię całym sercem, ale i tak sądzę, że to obiektywnie zajebista strzelanka. Giwery mają fajny recoil, ich sound design jest przeboski, mechanika jest fajnie dopieszczona i wizualnie to też jest o niebo lepsze niż na trailerach z Craigiem. Jeszcze dorwałem limitowane wydanie Series X sygnowane tą grą, więc w ogóle możecie nazywać mnie fanboyem.

( Obraz usunięty.)

Singiel obczajony - nieco niedopieczony (widać, że niedługo przed premierą wywrócili wszystko do góry nogami i zaczęli od początku), ale bardzo przyjemny. Bardzo dobra (choć nie wybitna) piaskownica z wybitną mechaniką. Kilka dodatków fabularnych i to będzie najlepsze Halo. Już teraz jest w moim top 3.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Cyberpunk po skromnej łateczce 47 giga wreszcie jest grą na jaką wszyscy czekali. Wracam do grania ;)
Paczki z głów!