Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472951 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Wchodzimy ostro w erę fotogrametrycznej grafiki. I tutaj: trochę schizy ;)

Paczki z głów!



Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Jake zagra Aarona Keenera, bankowo.

#PDK
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
GORN wyszło na Oculusa Quest! Dziś moja dziewczyna prawie sobie złamała rękę przy pierwszej minucie gry uderzając o kominek - a ja prawie udusiłem ze śmiechu, bo jeszcze akurat zaczynałem nagrywać ją telefonem. Ogólnie grę polecam, zabawa dla całej rodziny XD

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Weźcie podajcie prosze jakąś fajną giere na kompa z integrą ... ale taką która nie kończy się po 4h i cholernie wciąga. Ostatnia taka gra to był wiesiek ... od tamtej pory nie znalazłem niczego co by mnie przykuło tak że faktycznie chce grać. Znowu ostatnio odpaliłem Jedi Academy, Fallen Order był fajny ale szybko zrobił się schematyczny i powtarzalny...jeste m mega wybredny czasami aż mi się chce coś włączyć tylko sam nie wiem co :(

Core i5 10th gen 24GB ram ssd i gpu intel hd630... na upartego na tym wiedzimina 3 uruchomiłem i da się w to grać ale to nie to samo.

Ech chyba sobie ps4 albo switcha sprawie...
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
fajną giere na kompa z integrą
A w przerwie zakompleksiona bibliotekarka rozpuszcza włosy i staje się sex bombą. Tja :)
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Weźcie podajcie prosze jakąś fajną giere na kompa z integrą

Jakieś indie. W sumie w inne nie gram, jebać AAA :D

Ostatnio poszedł Stoneshard, krótki ale cóż, early access... Nic tylko czekać na letni update.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Weźcie podajcie prosze jakąś fajną giere na kompa z integrą ... ale taką która nie kończy się po 4h i cholernie wciąga. Ostatnia taka gra to był wiesiek ... od tamtej pory nie znalazłem niczego co by mnie przykuło tak że faktycznie chce grać. Znowu ostatnio odpaliłem Jedi Academy, Fallen Order był fajny ale szybko zrobił się schematyczny i powtarzalny...jeste m mega wybredny czasami aż mi się chce coś włączyć tylko sam nie wiem co :(

Core i5 10th gen 24GB ram ssd i gpu intel hd630... na upartego na tym wiedzimina 3 uruchomiłem i da się w to grać ale to nie to samo.

Ech chyba sobie ps4 albo switcha sprawie...

W uniwersum wiedzmina CDPR wypuścił rpg, wojna krwi. Fajna. Skrzyżowanie heroes i karcianki.

Poza tym, właśnie. Heroes of might and magic III :D

Offline cthsqd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • Cthulhu Squadron
    • You Tube / Cthulhu Squadron
Xenonauts, najlepszy klon oryginalnego UFO:Enemy Unknown ever, I śmiga na byle czym

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Disco Elysium i Hades - obie wybitne i nie są wymagające dla sprzętu. Poza tym point n clicki od Telltale

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Seria Baldur's Gate :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Joj, ale trailerek!




ED:

A w to będę grał na 100%

« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2021, 15:51:50 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Xenonauts, najlepszy klon oryginalnego UFO:Enemy Unknown ever, I śmiga na byle czym

Już przeszedłem, gram teraz w oryginalnego Ufo defense z modem openXcom na najwyższym poziomie trudności ;D
Jako klon jest najlepszy, ale jednak oryginał to oryginał ;) Od siebie polece jeszcze darmowego UFO Alien Invasion, bardzo przyjemnie mi sie gra w to, mimo że nie można rozpierniczyć ściany, a mapy są z góry ustalone. Mimo to do tej pory pamiętam moment jak się serio prawie posrałem, jak ustawiłem swoich za przeszkodą, snajpera na najwyższej pozycji i chciałem gościa ściągnąć. Strzał chybiony i nagle obcy wyciąga broń białą i wszystkich mi rozpierniczył w jednej turze :D Do tego całość rozgrywała się w nocy i jeszcze weszła mi na słuchawkach nuta rodem z horroru :D

Jeśli chodzi o klasyki to ja stary wyjadacz jestem xD Nawet juz zdobyłem swój acziwment zeby po kolei przejść wszystkie klasyczne części tomb raidera ciurkiem :D I i IV najlepsze ;D



Ale narazie zająłem się KOTORem I i II bo nigdy nie przeszedłem :D Kurde - giera naprawde trzyma fason, strasznie podoba mi się mechanika i system walki choć wqrwia mnie troszke jak ustawiam atak z blastera, a postać biegnie do gościa na odległość metra zeby strzelić przez co bałagan sie robi ;D Ale historia i realia starej republiki - Niby star wars ale ciekawsze :D
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2021, 23:12:39 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Weźcie podajcie prosze jakąś fajną giere na kompa z integrą
Może po prostu GeForce Now?
Paczki z głów!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Weźcie podajcie prosze jakąś fajną giere na kompa z integrą
Może po prostu GeForce Now?

Próbowałem...na wsi radiówka i lag za duży ;P
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Hades: co tu dużo mówić, 10/10. Gra wybitna, zrobiona z sercem i doskonała w każdym calu.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
właśnie skończyłem TLOU2 i tym samym mam zaliczone wszystkie gry od ND.
nikt nie prowadzi historii lepiej niż oni
i always go full retard

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
właśnie skończyłem TLOU2 i tym samym mam zaliczone wszystkie gry od ND.
nikt nie prowadzi historii lepiej niż oni

Hideo Kojima :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Yoko Taro :D :D :D

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Mój Stary jak opowiada o tym, jak chodził do szkoły w zimę w latach 70'

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
^^ i / lub



Posty połączone: [time]10 Cze, 2021, 00:43:58[/time]
ED:

CIOOOS!



Posty połączone: [time]10 Cze, 2021, 01:02:44[/time]


ED 2:

« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2021, 01:03:03 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Aktualnie cisne w starocia SpecOps - the line. Dupy nie urywa jeśli chodzi o samą mechanikę ale z drugiej strony jest fajnie bo:

1. Strzelaniny naprawdę dają wycisk choć widok całego amerykańskiego batalionu wystrzelanego przez 3 Delta Force mi troche niszczy immersję
2. THE BEST Fabuła w gdze komputerowej Ever, żadne tam pitupitu złe czy dobre tylko naprawde twórcy pokazali brutalność i bezwzględność wojny, CallOfDuty itd to jakieś opowiastki przy tym. Naprawdę czułem sie jakbym oglądał Czas Apokalipsy.

No i odpale sobie FEAR'a 1 - Tutaj na odwrót - rozgrywka troche się ciągnie ale sama mechanika strzelania jest perfekcyjna. Czuć powera giwery i można odwalać akcje rodem z matrixa. Polecam!
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
W FEAR 1 każdy atak robiłem z 5-6 razy, bo nie ma skryptów i za każdym razem boty inaczej reagowały.
Paczki z głów!