Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475692 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Ale bot to już nie zasługuje na kulturalną odpowiedź? ;)
Paczki z głów!

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
nie no, bot by napisał w jaką grę online tak radośnie gra.
Ja tam nie lubię gier online, bo nie lubię ludzi. Jedynie w TORa kiedyś grałem, a potem zszedł na psy.

W weekend trochę pomieliłem w Cywilizację VI i nie wiem, co myśleć. Piątka mi chyba trochę bardziej leżała.
Jak żona pojedzie odwiedzić teściów, to pewnie odkopię coś z bardziej realną mapą (EU/Crusader Kings), żeby chociaż tam realizować swoją wizję Europy pod butem jedynego słusznego Imperium.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772


Ogólnie jestem też za wznawianiem starych gier z nową grafą. Wychodzi jakoś zaraz Crysis. Gameplay, scenariusz często miały znacznie więcej sensu i nie było prowadzenia za rękę.
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Skater xl, niezły następca ea skate. Ma trochę niedociągnięć ale ogólnie daje sporo radochy :)
i always go full retard

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Disco Elysium, jeszcze nie skończyłem, ale jest 10/10 bezapelacyjnie. Gęste poczucie humoru i ogólnie najlepsze przełożenie papierowego RPG na grę komputerową EVER.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
 :headbang:

Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Przewinęło mi się w reklamach na jutubie i nie ukrywam też mnie fest zaciekawiło :D
No ale póki co ostrzę zęby na Horizon Zero Dawn na PC.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Zwiastun wymiata, ale sam gameplay to nie moja bajka, ta zabawa ikonkami ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Czapeczki z głów:

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Szkoda, ze dalej grafika cukierkowa. Marzy mi sie gra, gdzie by bylo mniej "blyszczaco" i bajkowo. Ale i tak zagram, bo kryzys to super giera jest.

Offline cthsqd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • Cthulhu Squadron
    • You Tube / Cthulhu Squadron
Zawsze można podrasować grafikę filtrami z Geforce Experience  8) stonować kolory, może jakiś lekki filtr niebieski lub miodowy itp

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Kurwa, 15 lat i znów mi nie pójdzie na ultra.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Z filtrami niegłupia opcja - cinematic mod do RDR2, którego używam, to w zasadzie filtr koloru i zmiana zakresu kontrastu.

A tu coś do kawy (grać nie planuję):

Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Zawsze można podrasować grafikę filtrami z Geforce Experience  8) stonować kolory, może jakiś lekki filtr niebieski lub miodowy itp
Nie kazdy gra na PC, nie kazdy PCtowiec chce sie bawic w mody.

Tutaj fajnie zrobiony klimat i taka mrocznosc, o ktorej mowie (tak wiem, ze to tylko cinematic trailer ale zapowiada sie, ze bedzie tak jak trzeba)

Offline cthsqd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • Cthulhu Squadron
    • You Tube / Cthulhu Squadron
Wiem o czym mówisz, bo ja też nie trawię pastelozy, wolę surowy klimat, ale ten zabieg o którym mówiłem jest banalnie prosty bez instalacji czegokolwiek poza sterownikami nvidii, a skoro można sobie znikomym kosztem podrasować dobrą grę, to dlaczego by nie. Efekt oczywiście będzie tylko częściowy, ale znowu, dlaczego by nie..? 🙂

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Trzeba o tym pisać na forach, w recenzjach, wspominać na YT i dotrze w końcu do twórców. No chyba że, he he, właśnie tak się najbardziej większości podoba ;). Wtedy - zostają mody.
Paczki z głów!

Offline cthsqd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • Cthulhu Squadron
    • You Tube / Cthulhu Squadron
Myślę że dopiero seria znaczących sukcesów finansowych odważnych realistycznych produkcji byłby w stanie zmienić trend, inaczej gry będą robione pod większą grupę jednak młodszych graczy. Liczyłem że cp2077 będzie takim przykładem, po pierwszym trailerze, ale po kolejnym z gameplayem za dnia niestety okazało się że raczej nie będzie. Trochę w tym kierunku poszedł Kingdom Come Deliverance, ale też tylko częściowo. Efekt surowości jest trudny do osiągnięcia, łatwiej nawalić kolorowych efektów, i masy się zachwycą. Czasem zdarzają się perełki, które idą w dobrym kierunku, ale to za mało.

Posty połączone: 22 Sie, 2020, 23:02:56
Swoją drogą, ciekawe czy ktoś tu pamięta Dreamweb  8)
« Ostatnia zmiana: 22 Sie, 2020, 23:02:56 wysłana przez cthsqd »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Tak jak i tez bylo z GTA, w czworce bylo raczej mroczno, ciezko a w 5 juz samochody lataja, cuda na kiju pomalowane pastelami.

Posty połączone: 22 Sie, 2020, 23:56:13

Offline paulinaclinka

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Ja obecnie gram w gro-film  fajne doświadczenie

ERICA

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Wyszły nowe karty NVidia z serii 3000, także thank me later ;)

Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
zgadnijcie co :D
Spoiler
i always go full retard

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Właśnie nakurwiam w Crysis Remastered na ustawieniu ultra pod "zabawną" nazwą Can it run Crysis? :D 30-40fps z dropami do 25 na RTX 2080, nie jest źle ;)





And future is here:

https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/technologies/8k/?nvid=nv-int-billgfe-70899#cid=gf73_nv-int-billgfe_pl-pl
« Ostatnia zmiana: 19 Wrz, 2020, 01:25:09 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Właśnie nakurwiam w Crysis Remastered na ustawieniu ultra pod "zabawną" nazwą Can it run Crysis? :D 30-40fps z dropami do 25 na RTX 2080, nie jest źle ;)





And future is here:

https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/technologies/8k/?nvid=nv-int-billgfe-70899#cid=gf73_nv-int-billgfe_pl-pl
Taki FPS to jest część całego "experience" z tą grą - co to za Crysis, co nie muli :D BTW co sądzicie o RTX3080? Wskakiwać na hypetrain i brać se go na raty (mam wyświetlacz 4K, więc upgrade względem RX580 będzie potężny) czy czekać na Radeony i może ceny spadną?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Remaster - myślałem, że będzie może 12fps :D

RTX3080 do 4k - jak stać to zdecydowanie brać, jak nie to 3070. Niekoniecznie FE. To są i tak relatywnie bardzo dobre ceny.

Radeony - przede wszystkim nie masz ray tracingu, dla mnie deal breaker od razu :)


EeeDDD:

Na Steamie jest promo na 3DMark ze 108zł na 16, IMO warto odpalić co potrafi na własnym kompie DLSS 2.0

oraz

za darmo Life is Strange epizod 1 serii 2. Ależ to jest miodzik, szczególnie jeśli szuka się czegoś innego, ale też nie kanciastego, jak niektóre gry "indyki".
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2020, 16:31:14 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!