Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473035 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Imho elementy platformowe były całkiem spoczko, szczególnie po tym jak się zebrało te buty do podwójnego skoku ;d

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Czy Doom Guy to Doom Slayer? Pytam, bo nigdy nie grałem :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Jeżeli dobrze pamiętam to nie. Doom guy to gościu z oryginalnych Doomów czyli jedynka i dwójka a doom slayer to gościu, którego historia zaczyna się w doom 64.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
To ten sam typ.

W Eternal jest chyba nawet więcej platformówki niż w 2016.
Mnie to lekko drażni, ale coś trzeba robić między mordowaniem demonów.

Zomballo

  • Gość
Ołshiiiieeeettt! Ale mnie wciągnęło! http://labs.dinahmoe.com/plink/

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Magia pentatoniki (?)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!


Wyglada smakowicie.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A skajrima sobie żem ostatnio odeświeżył...

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Majo rozmach





Posty połączone: [time]27 Cze, 2020, 01:39:06[/time]
Darmóweczka w limitowanym czasie:

https://www.gog.com/game/cyberpunk_2077_goodies_collection?fbclid=IwAR1AYdgzjWNVZ_LOiKjOs2SWnqz3NJXog-vGvG9woezsswVjXxQ-9C3-5ec
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Jak myślicie, RX5700XT starczy do grania w 4K czy lepiej poczekać na nextgen? Bo RX580 na razie mi całkiem styka.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
A nie chcesz tych rejtrejsingów? Zajefajne są.
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Jest teraz dobra cenka na 50th Anniversary edition, no i nie ufam Nvidii na długą metę, zawsze te ich karty się szybciej starzeją :/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Dokładnie odwrotnie uważam :) Był czas, że miałem na zmianę kartę czerwoną i zieloną, ale grzanie się, jakość obrazu (cheatujące sterowniki, żeby tylko nabijało FPS) i po prostu brak niektórych opcji wizualnych zdecydował.
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
No muszę rozważyć, plan był właśnie kupić next gen od zielonych. Ale braciak ma RX5700 zwykłą i jest bardzo zadowolony i działa mu to super, tylko on gra na 1440p.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Co nie wybierzesz - nie idź w te obudowy z jednym wentylem. Grzeje się i wyje ten mały wiatraczek.

A RTX mnie przekonał (mimo, że początkowo nie chciałem tego), że można jednak mieć więcej tej immersyjności.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Pytanie trochę obok gier, ale wierzę, że mi doradzicie. Złożyłem sobie komputer do CNC i muszę kupić do niego Windowsa. Zawsze takowego dostawałem z nowym komputerem, więc niczym się nie przejmowałem, ale do rzeczy- skąd taki rozstrzał cenowy Windowsa 10 Pro? Od 160 zł do 999 zł. O chuj chodzi?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Te tańsze są chyba z odzysku, tzn licencja teoretycznie np. Z komputera który poszedł do zniszczenia.

Legalność tego jest zdaje się wątpliwa, przynajmniej wg MS. No i nie masz podobno gwarancji że tamten rzekomo zniszczony komputer jednak nie zostanie przez kogoś włączony i wyjdzie że masz pirata.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jeśli dobrze pamiętam, to w dalszym ciągu jest możliwy darmowy apgrejd do Win10 ze starszych systemów (ostatni raz robiłem go w dwóch kompach z Win7 na początku tego roku)
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Gdzie najlepiej kupować by mieć pewność, że jest legitny? Biorę to na firmę, nie chcę za jakiś czas użerać się z urzędasami z tak błahego powodu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Gdzie najlepiej kupować by mieć pewność, że jest legitny? Biorę to na firmę, nie chcę za jakiś czas użerać się z urzędasami z tak błahego powodu.

W sklepie. Najlepiej jakimś popularnym. Za 6-7 stówek spokojnie dostaniesz OEM wersji Pro.

E: Pierwszy z brzegu: https://www.euro.com.pl/oprogramowanie/microsoft-windows-10-professional-64-bit-oem-pl.bhtml
B ( o ) ( o ) B S

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Ja z przyzwyczajenia takie rzeczy w morele.net kupuje.

Offline Yasmine

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Już dawno przeszedłem od zwykłych gier do gier online. Gry offline nie robią teraz żadnego wrażenia. Gry online są bardzo wygodne - można grać z dowolnego urządzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
E-e ;)
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
E-e ;)

to je bot, tego nie ogarniesz
B ( o ) ( o ) B S