Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473792 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Zainstalowałem do Red Dead Redemption ten mod fotorealistyczny



Ale czad!


ED:
Ale czad! Ogłosili Unreala 5 :)

« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2020, 00:08:35 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Widziałem to, robi wrażenie. Ciekawe jak daleko od tego będą prawdziwe gry.

Bo takie tema zawsze z butów wyrywały, a potem się okazywało że dopiero kolejna generacja konsol takie coś uciągnie...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Demo pochodziło od twórców silnika - ciekawe, jak zaadaptują go inni. Bo Unreal czwórka IMO bardzo średnio się skalował na konsolach, np. ostatni Tekken jest dla mnie najbrzydszy ze względu na to, że odeszli od swojego silnika na rzecz Unreala. Taki God of War czy Horizon: Zero Dawn nie wyglądał dużo gorzej, a działał na obecnej generacji, więc jestem dobrej myśli, jeśli skok wydajności ma być aż trzykrotny :)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
nie no z tym nie wyglądał dużo gorzej to nie przesadzajmy. Wyglądały świetnie, ale jak dla mnie różnica jest ogromna... I z tego co rozumiem to żeby to zadziałało to sprzęt musi mieć wypasione SSD, tak jak w PS5 jest.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Klasyczne SSD to już nie demony prędkości. Zresztą: nie na konsole czekam :)
Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
No tak, M2 na PCIE 4.0 się przyda:)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Strona Epic Games dziś umarła bo za darmo GTA V dają. Na dodanie do konta jest cały tydzień

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Pewnie mój syn z kolegami ciągną :D
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Następny ma być ponoć Wiedźmin 3

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To ktoś jeszcze nie ma GTA5? ;)

Cieszy że będzie remake Mafii 1 i THPS2, tylko THPS2 kosztuje 200 pln, a to dla mnie trochę cena zaporowa za tę grę :(
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Następny ma być ponoć Wiedźmin 3
Następna Civka 6, Ark i Borderlandsy Handsome Collection

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 310
ja gram głównie w Candy Crush ;-)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale


Okazuje się że ta gra tak naprawdę jest na temat rzucania granatami różnego rodzaju i typ pukawki jaki sobie weźmiesz ma drugorzędne znaczenie.

Ostatnio gramy sobie w ekipie znajomi ze studiów + kilku innych i odkrywam, że kiedy masz za sobą 10+ lat pracy w siedzącym trybie życia to refleks już nie ten i bardziej sprawdza się niewymagająca giwera typu auto shotgun oraz stara dobra praca zespołowa. ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
kiedy masz za sobą 10+ lat pracy w siedzącym trybie życia to refleks już nie ten
Jakiejkolwiek pracy. A nawet bezrobocia :) Po prostu z upływem czasu zmniejsza się refleks, zawęża pole widzenia i słabnie jasność obrazu. Widziałem filmik jak porównali przejazdy testowe rajdówką obiecującego 20-paro latka i faktycznego mistrza, tyle że już po 50-tce. I młody wygrał, nie ma na to siły ;)

ED: wszystkie się cieszom, że GTA za darmo, a są też za free: Lego Ninjago na Steamie, a w Uplay dwa niezależne od gry dodatki od Assassin's Odyssey o starożytnym Egipcie i Grecji. Lekcja historii za darmo, plus fajowe fotki :)

Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ejejejej szukam jakieś fajnego multi online żeby z ziomkiem pograć, ale z fabułą od A do Z typu Borderlands, 2 i Pre-Sequel już przeszliśmy, na 3 nie starczy procka a jedynka jeszcze czeka na swoje czasy :D

Ktoś, coś?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Nie ma tu elementów RPG, ale klasyczkiem na multi jest Halo - teraz szczególnie, że całe MCC jest w Xbox Game Pass.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@Aremenius spróbuj monaco. Całkiem sympatyczna gierka na coop.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Ktoś grał? Jest promka i chwalą ogólnie:

https://www.gog.com/game/a_plague_tale_innocence
Paczki z głów!

Offline cthsqd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • Cthulhu Squadron
    • You Tube / Cthulhu Squadron
Ejejejej szukam jakieś fajnego multi online żeby z ziomkiem pograć, ale z fabułą od A do Z typu Borderlands, 2 i Pre-Sequel już przeszliśmy, na 3 nie starczy procka a jedynka jeszcze czeka na swoje czasy :D

Ktoś, coś?

Dead Space 3 w Coopie, fajna fabuła, świetny klimat i bardzo dopracowana dla trybu kooperacji. Kiedyś się dobrze w to ubawiliśmy z kumplem, polecam z czystym sercem ;)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Ostatnio się złamałem i pobrałem darmową grę z Epic. Cywilizację VI.

Ja pierdolę jakie to jest porąbane. Za każdym razem jak siadam wieczorem to zarywam noc i się kładę spać jak mi ptaki za oknem ćwierkają. Nigdy mnie nie pociągały nawet takie gry. Mam nadzieję że mi przejdzie szybko bo tak się nie da.

Ktoś grał? Jest promka i chwalą ogólnie:

https://www.gog.com/game/a_plague_tale_innocence


Chwalą mówisz? Hm jest w gamepass to moze zainstaluję.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Ktoś grał? Jest promka i chwalą ogólnie:

https://www.gog.com/game/a_plague_tale_innocence

Bardzo fajny indyk, ale indyk - nie ma rozmachu gry AAA, co dla mnie było wręcz odświeżającym plusem. Śliczny styl graficzny i potrafi bardzo wciągnąć. Jedna z lepszych gier zeszłego roku

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Nikt już tu w DOOMa nie ciupie?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Dooma 2016 przejszłem kilka razy a z Eternal czekam, aż będzie w bardziej przystępnej cenie.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
To powiem tak - jest zajebisty.
Nigdy wcześniej nie spotkałem gry która mimo bycia tak trudną jednocześnie tak uzależnia.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
A jak elementy platfomowe? Bo IMO były najsłabszą częścią Dooma 2016 (no i ogólnie level design mocno taki sobie)