Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472938 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
3...2...1... :D

Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Ale festyn <3

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Dokładnie o to chodzi! Potem zobaczysz dlaczego :)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Festyn to dopiero się rozkręca! :D

Nowa maszyna ruszyła, na pierwszy ogień "Shadow of the Tomb Raider", jest akurat promka na Steamie. Bardzo polecam!
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Dawaj foty setupu, a nie tam gadasz :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Właśnie za bardzo jeszcze nie mogę, obudowa się dopiero robi ;)

Teaserek, Rom RAM w akcyji ;)



Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 201
Needs AMD Wraith Max Cooler
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 201
Właśnie za bardzo jeszcze nie mogę, obudowa się dopiero robi ;)

Teaserek, Rom RAM w akcyji ;)

( Obraz usunięty.)



Moja Stara tak poskładała i teraz dyskotekę robi strasząc koty. Dwaj efekt końcowy bo ciekawie się zapowiada

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
3...2...1... :D

( Obraz usunięty.)

Ooo, jak fajnie <3 Już się nie mogę doczekać, jak za 5 lat będę mógł Ci napisać prosto w avatar, że masz stary komputer, który nadaje się tylko na śmietnik i przypomnieć, ile za niego dałeś dzisiaj. :D

Swoją drogą to ostatnio wytoczyłem ze swojego komputera piłeczkę do tenisa, a odkurzam go co dwa miesiące. Jestem ciekaw, jak te kości wyglądają po miesiącu użytkowania :D

Właśnie za bardzo jeszcze nie mogę, obudowa się dopiero robi ;)

Teaserek, Rom RAM w akcyji ;)

( Obraz usunięty.)



Czemu prezentujesz je w ten sposób, skoro specjalnie zaprojektowano podświetlane pudełko do prezentowania tych kości? Nie oddajesz im należytego szacunku...
« Ostatnia zmiana: 05 Sie, 2019, 23:31:16 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Bo kurde nie dostałem tego pudełka! A pytałem! ;)

Nie czekam, aż komputer ma 5 lat, co 2 do max 3 wszystko wymieniam :) Zresztą przerabiam to od... 20 lat? Studnia bez dna forever.


ED:

Elo, elo ;) Tak te ramy czarują na ścianie, test w otwartej budzie



« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2019, 02:45:57 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Jaka jest reszta zestawu?

Wysłane z mojego p30pro przy użyciu Tapatalka


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Do mnie dzisiaj przyszła podkładka i zrobiłem sobie theme setup:

[nie patrzcie na kwiatki i duperele, nie chciało mi się ich przekładać do zdjęcia, mam je tylko na przechowanie na wakacje - tylko ta trawa jest moja]



Ogólnie powrót do PC master race (a raczej Mac mi zdechł po 8 latach i naprawa by wyszła za drogo) wyszedł mnie niecałą trójkę razem z monitorem, a w środku i7-8700, 32 GB RAM i RX580 (nie licząc SSD i peryferiów, które miałem już wcześniej)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Jaka jest reszta zestawu?
Owiana tajemnicą, he he. A tak serialnie to jak zwykle skromnie ale należycie:
mobo Asus Prime B450 PIus (nie ma sensu przepłacać za X470 czy X570)
proc AMD Ryzen 3600 (pierwszy AMD od ponad 10 lat! :D )
RAMki G.Skill Trident Z Royal 3000Mhz 16GB (chciałem szybsze, ale tutaj coś dostać... Nie można sobie przebierać jak w PL. Poza tym na AMD wzwyż od pewnej prędkości wydajność... spada)
Dysk M2 Samsung Evo 970 Plus
karta 1070 Founders Edition (teraz najsłabszy element zestawu, wymiana w tym roku ;) )
zasiłek Be Quiet 600W
wentyle Cool Master RGB
będzie jeszcze mini chłodzenie wodne na proca (pierwsze w życiu, excited!)
Polecam taki zestaw, wszystko hula na Ultra.
Obudowę sam robię
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
[nie patrzcie na kwiatki i duperele, nie chciało mi się ich przekładać do zdjęcia, mam je tylko na przechowanie na wakacje - tylko ta trawa jest moja]

Spoiler
U mnie w zeszłym roku był upgrejd. Zaszalałem i sobie zanabyłem RTX2080Ti, wraz z i7-6700k, 16gb ramu i nvme ssd cyberpunk mi nie straszny :D

Zresztą, kurwa kupujecie te jakieś RGB, ja pierdolca dostaję jak mi dioda mryga w nocy od aktywności dysku dając ledwo widoczną poświatę na suficie (aż francę wypiąłem z płyty) co dopiero jakby choinkę jakąś odpalić :D
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2019, 21:03:39 wysłana przez blendamed »

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Jaka jest reszta zestawu?
Owiana tajemnicą, he he. A tak serialnie to jak zwykle skromnie ale należycie:
mobo Asus Prime B450 PIus (nie ma sensu przepłacać za X470 czy X570)
proc AMD Ryzen 3600 (pierwszy AMD od ponad 10 lat! :D )
RAMki G.Skill Trident Z Royal 3000Mhz 16GB (chciałem szybsze, ale tutaj coś dostać... Nie można sobie przebierać jak w PL. Poza tym na AMD wzwyż od pewnej prędkości wydajność... spada)
Dysk M2 Samsung Evo 970 Plus
karta 1070 Founders Edition (teraz najsłabszy element zestawu, wymiana w tym roku ;) )
zasiłek Be Quiet 600W
wentyle Cool Master RGB
będzie jeszcze mini chłodzenie wodne na proca (pierwsze w życiu, excited!)
Polecam taki zestaw, wszystko hula na Ultra.
Obudowę sam robię
Oststnio szwagrowi modernizowałem zestaw i skończyło się na wymianie wszystkiego poza zasilaczem i obudową ;)
Też wleciał 3600 i B450 tyle że od MSI. Jego młody gra głównie w CSa więc i tak całość jest z dużym nadmiarem. Dysk ssd cruciala 500GB i też daje radę.

Wysłane z mojego p30pro przy użyciu Tapatalka


Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
[nie patrzcie na kwiatki i duperele, nie chciało mi się ich przekładać do zdjęcia, mam je tylko na przechowanie na wakacje - tylko ta trawa jest moja]
( Obraz usunięty.)
Spoiler
U mnie w zeszłym roku był upgrejd. Zaszalałem i sobie zanabyłem RTX2080Ti, wraz z i7-6700k, 16gb ramu i nvme ssd cyberpunk mi nie straszny :D

Zresztą, kurwa kupujecie te jakieś RGB, ja pierdolca dostaję jak mi dioda mryga w nocy od aktywności dysku dając ledwo widoczną poświatę na suficie (aż francę wypiąłem z płyty) co dopiero jakby choinkę jakąś odpalić :D

O Em Gie, mam to samo, pierdolca można dostać... Mam kolegę, który sobie porobił taką dyskotekę z komputera. Przezroczysta obudowa i w środku cała masa lampeczek, jakieś zewnętrzne chłodzenie wodą, oczywiście przewody hydrauliczne też muszą być podświetlone. Za monitorem jakaś listwa RGB, która napierdala kolorami po całej ścianie. Myszka też z jakąś diodą po środku, która zmienia kolory co chwilę, no i ta jebana klawiatura z diodami RGB, która tak napierdala po kolei podświetleniem przycisków "Esc; F1; F2; F3; F4; F5..." i tak do entera z klawiatury numerycznej... A potem co? A potem, kurwa, w drugą stronę. Jak wchodzę do niego do pokoju, to odruchowo wyciągam 50zł, bo mam wrażenie, że z góry zjedzie mi zaraz jakaś striptizerka. Dziwne, że jeszcze nigdy nie dostałem ataku epilepsji.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Wracając do gier:




Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Zresztą, kurwa kupujecie te jakieś RGB, ja pierdolca dostaję jak mi dioda mryga w nocy od aktywności dysku dając ledwo widoczną poświatę na suficie (aż francę wypiąłem z płyty) co dopiero jakby choinkę jakąś odpalić :D
;D

Mam wrażenie, że to działa w ten sposób, że faktycznie jedna dioda doprowadza do szału, co faktycznie miało miejsce, wszystko miałem pozaklejane! ;) Ale jak teraz odpalam full RGB metr od twarzy to mi w ogóle nie robi :D
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wracając do gier:



( Obraz usunięty.)

Też to przerabiałem, w 2009 zrobiłem sobie komputer na sterydach, poszła na niego cała kasa z komunii. Miałem podbijać rynek gier, kupować najnowsze wydania i gierczyc na full detalach. Nie kupiłem ani jednej gry, zostałem przy counter strike'u, diablo, faraonie i masie innych gier wydawanych w okolicach 2000 :D A potem wyrosłem z gier, jedyna zaleta wywalonych wtedy pieniędzy jest taka, że od dziesięciu lat mam spokój z komputerami i nadal używam tego samego.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Ależ historia :D Też miałem takie fazy, ale jakoś lata mijają, nie wyrosłem ani z gier, ani z metalu :D
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ależ historia :D Też miałem takie fazy, ale jakoś lata mijają, nie wyrosłem ani z gier, ani z metalu :D

Bo do metalu się dorasta ;)

Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Metalowce zapuszczajom do podłogi, a pankowce do sufitu ;)

A lekko bardziej w temacie: ależ "Shadow of the Tomb Raider" jest piękny :)
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ależ "Shadow of the Tomb Raider" jest piękny :)

Ale bardziej dupa czy cycki?

W zeszłym roku kupiłem sobie i żonie kompy do gier ~6k każdy za samą skrzynkę. W sumie 90% czasu napierdalamy w LOLa :D żona czasem właczy AOE 2 czy Hearoes III, a ja się łudzę, że ruszę coś nowego z mojej biblioteki na Steamie (Kingdom Come: Deliverance czeka) xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Ależ proszę pana! Chodzi o przyrodę i mimikę! ;)

Fajowe jest to, że możesz wybrać postać Lary z pierwszych części, gdy drugorzędne cechy płciowe miały kształt piramid :)
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Devil May Cry 5 - ktoś grał? Dostałem w zestawie z kartą graficzną i nie wiem, czy sobie zostawić czy lepiej sprzedać kod?