Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473033 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Taaaaa.

( Obraz usunięty.)
Game można już zobaczyć, jest dobrze. Chyba ściągnę... komputer z Polski i kupię :)
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Taaaaa.

( Obraz usunięty.)
Game można już zobaczyć, jest dobrze. Chyba ściągnę... komputer z Polski i kupię :)
Gdzie @wuj Bat wywialo?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
a ło
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@wuj Bat na stałe?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Ważą się losy, to nie jest takie hop :)
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ale ciekawie ogólnie, kiedyś mnie tam mocno ciągnęło. :)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ważą się losy, to nie jest takie hop :)
No zeby tam sie dostac, to bardzo duze hop trzeba zrobic :D

Ale opowiada wiecej :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
W sumie lecisz 4h albo w drugą 3,5h (bo zgodnie lub przeciwnie do ruchu ziemi ;) ), więc to jest jak Gdańsk - Warszawa, tylko drożej ;)
Oczywiście jest cała lista plusów i minusów. Zdjęcia można zobaczyć u mnie a fejsie w albumach Islandia, są publiczne. A reszta to długo by opowiadać. Zobaczymy w tym roku co dalej.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Zobaczymy w tym roku co dalej.

Tylko z górki ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ale ciekawie ogólnie, kiedyś mnie tam mocno ciągnęło. :)

Ja dalej mam target tak koło 30stki wyjebać albo na Islandię albo do Szwajcarii :P
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Sorry, wymówki Ci się nie udały. Mało Polaków tu mówi po islandzku, a w sklepach możesz kupować produkty, które sam wybierzesz ;)
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Sorry, wymówki Ci się nie udały. Mało Polaków tu mówi po islandzku, a w sklepach możesz kupować produkty, które sam wybierzesz ;)

Damn :( co za świat
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Dałem się bratu namówić na najgłupszą konsolę na rynku, czyli Nintendo Switch... i jestem zachwycony! Możliwość grania mobilnie w Cupheada czy Mario Karty z dowolnymi znajomymi zdecydowanie wynagradza braki w grafice. Baaaardzo pozytywnie się zaskoczyłem i polecam. Dla mnie świetna okazja, żeby jeszcze raz przejść ostatnią Zeldę. Na Switchu działa lepiej niż na Wii U, zauważalnie lepsza paleta kolorów i ogólnie płynność plus kilka razy krótsze czasy ładowania.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Dla mnie świetna okazja, żeby jeszcze raz przejść ostatnią Zeldę. Na Switchu działa lepiej niż na Wii U, zauważalnie lepsza paleta kolorów i ogólnie płynność plus kilka razy krótsze czasy ładowania.
Na Wii U też tak klatkuje pod drzewem deku?

Ja mam póki co z tą konsolą tak...komsi komsa. Po niespełna miesiącu użytkowania lewy joy-con zaczął odpierdalać. Wysłałem na gwarancji, czas oczekiwania circa miesiąc :L... Zanabyłem sobie zapasowe ale jednak z tymi joy-con'ami mam najbardziej mieszane uczucia. Z jednej strony, jak dla mnie najwygodniejsze rozwiązanie ever w porównaniu do "konwencjonalnych" padziorów typu tych od xbone lub xb360, z drugiej strony nie wydają się zbyt solidne i fakt faktem solidne nie są. Z moim padem od xbone nigdy się nie przejmowałem czy nie za mocno cisnę gałki, ile ten pad ma lat to nie zliczę a dalej czuć jakby nówka. Joy-con'y już po dwóch tygodniach jakby gorzej klikają, te gałki analogowe odkąd jedna mi zaczęła odwalać to co raz bardziej zwracam uwagę, żeby zbyt hardo ich nie traktować. Ciężko sobie wyobrazić co z nimi będzie choćby po dwóch latach. Szkoda też, że nie mają triggerów analogowych.

Druga sprawa, jako że lubuję sobie wypiąć joy-con'y i rozjebać się z nimi jakkolwiek mnie fantazja danego dnia poniesie to definitywnie częściej wolę sobie na słiczu pociupać na telewizorni lub w tym trybie "table top" i tu pojawia się kolejna rzecz, gniazdo ładowania od spodu. Kurwa kto na to wpadł to oklaski na stojąco xD Już nawet robią akcesoria pod to
https://www.x-kom.pl/p/357192-uchwyt-podstawka-do-konsoli-hori-nintendo-switch-compact-playstand.html

Reszta to drobnostki typu czas pracy na baterii dupy nie urywa, konieczność wykupienia subskrypcji do grania po sieci no i jednak to klatkowanie. Zazwyczaj konsole i gry na nie są na tyle zoptymalizowane, że klatki niezbyt uciekają, na słiczu przy bardziej wymagających gierkach typu zelda lub mario odyssey zdarza się to sporadycznie ale jednak no ale wybaczam bo...

Z drugiej strony ta mobilność robi swoje.Tydzień w tydzień siedzę w delegacji i taki słicz jest jak złoto na nudne noce w hotelach po jakichś zadupiach. No i nintendo jednak wpizdeczke gierki robi. Fajną opcją jeszcze na słicza jest baba is you.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2019, 12:00:57 wysłana przez blendamed »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
W sumie lecisz 4h albo w drugą 3,5h (bo zgodnie lub przeciwnie do ruchu ziemi ;) ), więc to jest jak Gdańsk - Warszawa, tylko drożej ;)
Oczywiście jest cała lista plusów i minusów. Zdjęcia można zobaczyć u mnie a fejsie w albumach Islandia, są publiczne. A reszta to długo by opowiadać. Zobaczymy w tym roku co dalej.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
@blendamed Analogi w tej konsoli to w ogóle padaka - ja tam uwielbiałem kontrolery Xboxów i przesiadka jest pod tym względem bolesna. Ale zamawiam niedługo konwerter USB, że będę sobie bezprzewodowo podpinał pady od PS4/X1, więc to tam jest żaden dealkiller dla mnie. A gniazdo chyba chodziło Ci o USB-C, nie słuchawkowe? Ja mam słuchawkowe u góry, ale mam wersję konsoli z Diablo. Przy drzewie Deku jeszcze nie byłem, dopiero uwolniłem Zora Divine Beast i jestem w Hateno.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@blendamedA gniazdo chyba chodziło Ci o USB-C, nie słuchawkowe? Ja mam słuchawkowe u góry, ale mam wersję konsoli z Diablo.
Tak jest, już poprawiłem :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
 :o :D :headbang:

Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
a ja tam czekam na Baldur's Gate III! :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
a ło

Ale czemu nie patrzysz na nas, jak z nami rozmawiasz???
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
( Obraz usunięty.)

Teraz to ma sens. Bierzcie moje pieniądze
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Zdecydowanie bardziej czekam na

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Paczki z głów!