Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475729 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Lublina :) Nie wiem dokładnie czym są te znaczki bo gierka mnie kompletnie nie interesuje ale wiem tyle, że te niebieskie pierdolniki to sie pokestop nazywa czy jakoś tak.

Kilka miejsc po prawej stronie wydaje mi się chujowych.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Argh, po ostatnim wypadku z kupowaniem gotowca "leżaka magazynowego", prawilnie postanowiłem tym razem złożyć składaka. Na widok cen części dostałem zawału. Żeby aktualny GeForce serii x70 kosztował prawie 2,5 k to im się chyba coś poprzestawiało. A 1060 ma podobno 1500 kosztować. Zwyklak za półtora koła? Tak samo hurr durr Radeony takie fajne, kupię jednego RX480, za jakiś czas drugiego i będę miał wydajność GTX1080, bo tak na konfie AMD zachwalali. Google'uję benchmarki, a tam wydajność w CrossFire sporo poniżej tańszego, biorącego mniej niż 2/3 tyle prądu 1070. Jakiś słaby żart z tym wykorzystaniem multiGPU w DX12. Albo ponad 2-letnie modele procesorów kosztujące kilka stów więcej niż w dniu premiery. Co tu się odjaniepawliło w międzyczasie? To dolar tak podskoczył, że te ceny dostały takiego bumpa czy co? :o Jedynie dyski SSD staniały mniej niż rok po tym, jak ja sobie kupiłem 250 GB w aktualnej cenie 500'ki tego samego modelu.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
średnio siedzę w temacie ale te x70/x80 to przypadkiem nie jakaś świeża górna półka geforce?
Za ca. 1,5k można dorwać fajnego gtx970
http://www.komputronik.pl/product/261160/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/ZOTAC_GeForce_%C2%AE_GTX_970_AMP_OMEGA_4GB.html
imho styknie żeby większość gierek śmigało na najwyższych.
Sam zresztą planuję złożyć sobie piec z tą kartą i i7, wiesiek i wszelkie prodżekt karsy powinny na tym ładnie śmigać a i mocy obliczeniowej wystarczająco do roboty ;D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
1080 to faktycznie jest już wyższa półka, ale x70 to zawsze był górny średniak. Aen GTX970 kosztował mniej więcej tyle samo ponad rok temu :/
Spoiler

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja ostatnio kupiłem za śmieszny piniondz 750 Ti i nie narzekam, wszystkie gry w które gram lecą na Ultra przy FX-8320 :P

Gram teraz w Lucius. Ta gra potrafi być prześliczna ale najważniejsze że jest... fajna. Zabijanie ludzi będąc dzieckiem z mocami diabła zawsze mnie jarało chyba
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

xD
Aen GTX970 kosztował mniej więcej tyle samo ponad rok temu :/
Znaczy chyba, że sprzęt nie za bardzo się postarzał ;P Jak dla mnie to akuratna opcja dla przeciętnego gejmera, któremu jak jakaś świeża produkcja najnowszej generacji nie pójdzie na najwyższych to zaraz nie będzie płakał i ciął się po kablach. Może to nie jest ten wysokopółkowy tytan ale jakoś bardziej mi się widzi wyrzucić 1,5k na grafę niż 3,2k na takiego tytana, którego potencjału pewnie i tak nigdy nie wykorzystam :v Byle wiesio i te nowe samochodówki banglały na najwyższych to będę przeszczęśliwy ;D
A i druga sprawa czy używki tak samo z cen nie schodzą. Ja bym się trochę cykał rynku wtórnego z takim sprzętem.
« Ostatnia zmiana: 14 Lip, 2016, 19:47:42 wysłana przez blendamed »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Panowie, przekonałem się, że posiadanie 970 czy 980 to wcale nie jest jakieś teraz burżujstwo w sensie wydajności. Na dziś przeskoczyłem jeszcze dalej, na 1070 i okazuje się, że na najbliższą wiosnę szału może nie być na ultra w najnowszych produkcjach!... Które zresztą za bardzo nie przyspieszają przy kartach w SLI, więc bym się w to nie pchał. Jak i w Radeona 480. Ergo: kup kartę Nvidii, maksymalnie na jaką Cię stać, a nawet i nie, czyli wesprzyj się kartą kredytową, bo nowe gry będą potrzebowały nawet i 8GB pamięci, zobaczycie! Już dziś Wiesiek i Tomb Raider potrafią spocić 1070, a co dopiero nadchodzące Watch Dogs 2, B1 itd, itd... Fajnie, że można teraz kupić tanio starsze karty, ale wielu rzeczy nie zobaczysz, czyli Dx12, teselacja itd., plus zapłacisz więcej za prąd.


ED: nagroda:

« Ostatnia zmiana: 15 Lip, 2016, 00:27:48 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Analogia do samochodów Baciu

Jeden kupuje samochód żeby przejechać z punktu A do punktu B

Drugi aby przejechać z punktu A do punktu B przez punkt G

Albo chcesz mieć fajerwerki w WD2 albo grasz w gry sprzed 5 lat które nie są w stanie zmęczyć starej karty ze średniej półki :p
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Jestem wzruszony :).
Paczki z głów!

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Wciągnęło mnie już na dobre

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Ktoś chce ze mną polamić w CS:GO? :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ktoś chce ze mną polamić w CS:GO? :D

Jakbym mi na lapku nie mulił to z chęcią bym polamił :P

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Ja ściągnąłem sobie starego, dobrego Commandosa :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
No i po Luciusie... Strasznie krótka ta gra. A fajna

Teraz Entropia Universe ^^
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Ktoś chce ze mną polamić w CS:GO? :D
Poszukaj na steamie Azwen i dodaj :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Newza? Bez sensu ;).
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
1066 klatek na  sekundę w przerywnikach Wiedźmina "Krew i Wino".
GTX 1070 thank you :onan:
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
1066 klatek na  sekundę w przerywnikach Wiedźmina "Krew i Wino".
GTX 1070 thank you :onan:

I jak? Lepiej widzisz? :)
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Te ostatnie 66 to na 100% ;).
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Zaczynam całkiem poważnie rozważać przerzucenie się z prywaciarzy na global :v

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
( Obraz usunięty.)
Zaczynam całkiem poważnie rozważać przerzucenie się z prywaciarzy na global :v
Jak w to wdepniesz, to długo nie wyjdziesz! Global rządzi :) Ja skończyłem grać przed premierą dodatku z pandami właśnie i się trzymam trwardo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
( Obraz usunięty.)
Zaczynam całkiem poważnie rozważać przerzucenie się z prywaciarzy na global :v

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że więcej jest graczy Pandarian w WoW niż pand w prawdziwym świecie
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Tzw. portale uznały Wieśka 3 z dodatkamy za grę wszech czasów. Sorry, Mass Effect i Half Live i Watch Dogs i... i..., ale właśnie kończę Krew i Wino i póki co to chyba prawda.
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A kto grał w Arx Fatalis ten ręka w górę ;)

Jeden z najlepszych jak nie najlepszy RPG w jakiego grałem nie jest wymieniony nawet jako wzmianka pocieszenia na większości takich list...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol