Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473037 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Kupiłżech we Biedronce grę "South Park, Kijek Prawdy". Będę grał na GTX 1070 jak w Tomb Raider, LOL ;). A najbardziej przekonał mnie do zakupu user @blackdahlia, że podobno świetna jest "misja w dupie geja". Nie mogłem się oprzeć... ;)   
Paczki z głów!

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Kijek Prawdy jest świetny - ubawiłem się przy tej grze niesamowicie.

A w weekend ograłem nowego Dooma. Toż to jeden z najfajniejszych FPSów w jakie grałem na przestrzeni ostatnich paru lat. Farkraje i inne takie ssom pałkę dumowi!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Lece od nowa drugi raz. Mocne :v

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
 :D

Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jako iż wakacje i jeszcze tydzień do wylotu... Przejdę sobie znów całą sagę Fallout :D
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Kurde, no nie mogłem się powstrzymać :) :)

Jest jakaś drastyczna różnica ? Bo nie wiem, czy brać drugiego GTX980 Ti, czy to dziadostwo nowe :D
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Kurde, no nie mogłem się powstrzymać :) :)

Jest jakaś drastyczna różnica ? Bo nie wiem, czy brać drugiego GTX980 Ti, czy to dziadostwo nowe :D
Wiesz, miałem GTX980 ale bez Ti, więc u mnie różnica jest ogromna, jakieś 30%. Korzyść z 1070 jest taka, że ma 8GB pamięci, a już np. ostatni T. Raider brał prawie 7GB. U Ciebie aż tak nie odczujesz, tyle, że prądu byś mniej zużywał :). To może opyl Ti i dodaj to, co byś miał dołożyć - i jeszcze trochę - i kup 1080?
Paczki z głów!

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Kurde, no nie mogłem się powstrzymać :) :)

Jest jakaś drastyczna różnica ? Bo nie wiem, czy brać drugiego GTX980 Ti, czy to dziadostwo nowe :D
Wiesz, miałem GTX980 ale bez Ti, więc u mnie różnica jest ogromna, jakieś 30%. Korzyść z 1070 jest taka, że ma 8GB pamięci, a już np. ostatni T. Raider brał prawie 7GB. U Ciebie aż tak nie odczujesz, tyle, że prądu byś mniej zużywał :). To może opyl Ti i dodaj to, co byś miał dołożyć - i jeszcze trochę - i kup 1080?

Kusi, ale pytanie, czy mój procesor wykrzesze z niej 100%... bo to już kombajn. No i sprzedam tego GTX980Ti teraz za psie pieniądze :/ A nówka taka sama teraz 2300 chyba stoi, więc całkiem spoko...  ;D
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
To nie procesor z niej ma wykrzesać. GPU i CPU od jakiegoś czasu działają jako tandem, który się nawzajem wspiera. Słaby proc nadgoni karta, ale on jej w drugą stronę nie wyhamuje.
Pytanie czy nie boisz się SLI? No i tak naprawdę, to chyba nic nie potrzebujesz wymieniać - chyba, że właśnie proca ;).
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
jezusie nazareński, karta graficzna za 3,2k... toż to circa trejd value 6505 w dobrym stanie :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
6505? To musi być jakiś nowy Radeon
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jako iż wakacje i jeszcze tydzień do wylotu... Przejdę sobie znów całą sagę Fallout :D
Spoiler


Ale od jedynki, jak dorosły człowiek?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jako iż wakacje i jeszcze tydzień do wylotu... Przejdę sobie znów całą sagę Fallout :D
Spoiler


Ale od jedynki, jak dorosły człowiek?

Ajax
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jako iż wakacje i jeszcze tydzień do wylotu... Przejdę sobie znów całą sagę Fallout :D
Spoiler


Ale od jedynki, jak dorosły człowiek?

Ajax Francis

;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@lwronk coś Ty się ostatnio za poprawianie wszystkiego wziął? :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@lwronk coś Ty się ostatnio za poprawianie wszystkiego wziął? :D

Spóźnione wiosenne porządki ;)

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
To nie procesor z niej ma wykrzesać. GPU i CPU od jakiegoś czasu działają jako tandem, który się nawzajem wspiera. Słaby proc nadgoni karta, ale on jej w drugą stronę nie wyhamuje.
Pytanie czy nie boisz się SLI? No i tak naprawdę, to chyba nic nie potrzebujesz wymieniać - chyba, że właśnie proca ;).

Proca mam I7 6700K to chyba nie jest tak źle :D
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
To czego narzekasz?! ;)


Dobre!

Paczki z głów!

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
W końcu zacząłem Dark Souls 3. Znów muszę zmuszać się, aby przestać grać :)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Pokemon GO
nuff said.
i always go full retard

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
moje miasto, takie piękne

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
czoto za mapa?
i always go full retard

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Lublina ::) Nie wiem dokładnie czym są te znaczki bo gierka mnie kompletnie nie interesuje ale wiem tyle, że te niebieskie pierdolniki to sie pokestop nazywa czy jakoś tak. Jeżeli dobrze skumałem to w ten sposób gracze mogą oznaczać jakieś ciekawe miejsca w danym mieście gdzie potem będzie można łapać pokemony czy chujwiyco robić

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Podobno jest spory problem z grającym w miejscach jak Auschwitz i Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie, gdzie można złapać Koffinga przy wystawie o komorach gazowych...

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Fake z tym Lublinem

Posty połączone: 13 Lip, 2016, 21:14:02