Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475746 razy)

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Póki co krew i wino zamówione. Jak dla mnie, to mogliby taki dodatek co miesiąc kolejny wypuszczać  :)

Szkoda, że na tym się W3 skończy...

Ano szkoda, ale co zrobić?

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz...

Ale trochę się dziwie twórcom... Mogliby nawet zrobić jakiś abonament za grę, płatność za zbroje, miecze i inne pierdoły - ludzie by to na pewno kupili albo też stopniowo poszerzać mapę o nowe krainy (a jest ich jeszcze sporo). To by było coś pięknego  :'(
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Wszystko się wydaje fajne dopóki nie musisz tego sensownie zapełnić :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
JEST GRUBOŚĆ

Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
ALL ABOARD THE HYPE TRAIN!

Posty połączone: 28 Maj, 2016, 13:04:29



Spoiler
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2016, 13:04:29 wysłana przez inches666 »
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Od wczoraj Krew i Wino. Nie ma lipy. Co prawda mam ledwie 3 godziny przegrane, ale tak: historia zapowiada się bardzo ciekawie, intryga też (czuć wiedz, że coś się dzieje). Panuje ogólny inny klimat niż w poprzednim dodatku. Mogę stwierdzić, że zdecydowanie jest więcej rzeczy do robienia niż w serce z kamienia.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Serce z Kamienia to taki większy side-quest. ;)
W weekend chyba zacznę Krew i Wino. No nie może być lipy. :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Serce z Kamienia to taki większy side-quest. ;)
W weekend chyba zacznę Krew i Wino. No nie może być lipy. :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Zamówiłem wersję pudełkową, więc powinna przyjść dopiero dzisiaj, ale odpaliłem już wczoraj Wieśka i w sumie zdziwiło mnie, że któryś już raz stuningowali w międzyczasie interface. :)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
a właśnie interfejs jest przerobiony, nowe rozłożenie "paska szybkiego dostępu" mi się nie za bardzo podoba (widać np. jedną petardę trzeba najechać i zmienić), graficznie też jest jakaś różnica, ale tutaj przyznaje, że nie wiem czy mi wydaje za względu na bardziej kolorową nową krainę

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jest różnica, dużo bardziej przejrzysty interface i ikonki, niestety brzydsze (imho) niż poprzednie, coś za coś. Z jednej rzeczy się mega cieszę- że nie sprzedałem grając w poprzedni dodatek zbroi szkoły kota. Byłoby teraz bardzo smutno robić ją od zera do VI poziomu.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Drogie grające forumisie, mam coś dla was.
Chwaliłem się ostatnio, że na rozmowie kwalifikacyjnej gadałem o CS:GO. Ano tak się składa, że robotę dostałem w firmie o nazwie Kinguin która świadczy usługi pośrednictwa w kupnie i sprzedaży kluczy do gier które można wykorzystać na Steam'ie, UPlay'u itp. I za to, że jestem pracownikiem dostałem taki o to kod:

suPPDis9T4TO5

Ten kod upoważnia was do 3% zniżki na trzy zamówienia złożone na naszej stronie. Tak, wiem, nie jest to dużo. Ale zawsze to coś, szczególnie jakbyście chcieli więcej gier naraz kupić (np. dla znajomych, rodziny itp.), a jeżeli skorzystacie z tego kodu to i dla mnie będzie to plus. Nikogo absolutnie nie zmuszam do korzystania z kodu ani nawet z usług kinguin.net. Jednak jakbyście chcieli w przyszłości kupić jakąś grę na PC (albo i na Playstation, Xboxa ewentualnie np. licencję do Windowsa, Office czy innego antywirusa) to zanim zakupicie ją na Steam'ie to polecam zajrzeć do Kinguin'a bo serio można często znaleźć ten sam produkt taniej. Oczywiście kod możecie również podać swoim znajomym za co będę bardzo wdzięczny :)

Do moderacji: jeżeli ten post jest wbrew regulaminowi forum, proszę mnie o tym poinformować a natychmiast go usunę.

Franq

  • Gość

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ekhm.
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Normalnie wstyd, nie? ;)

A właśnie na nocnym transferze (te chromolone internety z limitami) się ssa cyfrowo zakupiony Rise of the Tomb Rider i jutro Wam powiem jak jest ;).
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Właśnie ukończyłem główny wątek "Krwi i Wina". Trzyma poziom poprzednich części, miejscami nawet lepiej. Świetnie zrobiony Regis, postać z powrotu której cieszę się najmocniej, bo i najbardziej mi było go szkoda, kiedy "zginął" podczas wyprawy po Ciri.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
A właśnie na nocnym transferze (te chromolone internety z limitami) się ssa cyfrowo zakupiony Rise of the Tomb Rider i jutro Wam powiem jak jest ;).

Ponoć jest bardzo dobrze. :) Niestety na PS4 jeszcze nie ma, ale sobie za całe 40zł kupiłem Tomb Raider: Definite Edition i bawię się świetnie. Chociaz bywają momenty, że Lara bardziej przypomina Rambo. ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
RotTR jest IMO co najmniej równie dobry, jak poprzednia część. Szczególnie, jeśli chodzi o "archeologiczne" zajawki - jest mnóstwo znajdziek, grobowców i innego eye candy

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Wiesiek 2, komputer płacze i brzmi jak zawodzący piżmak, ale chuj, może gameplay jest denerwujący i przystosowany do pada, ale chuj, bede grał w grę, ale dla historii nie dla grafik :)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Bladebound

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Ukończyłem Uncharted 4. O mamuniu cóż za gra! :)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ukończyłem Uncharted 4. O mamuniu cóż za gra! :)
Cala seria Uncharted jest zajebista, the last of us od tego samego studia tez polecam bardzo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja polecam Crasha Bandicoot tego studia :D :D :D

A z tego, w co teraz gram - podłączyłem starego Xboxa 360 w salonie i sobie pocinam bezsennymi nocami w Crysisa 3 i Castlestorma w 3D - szkoda, że odeszli od tej technologii przy nowej generacji, super to się już wtedy prezentowało - a jak by się grało np. w takiego Tomb Raidera w 3D, to już wolę nie myśleć, bo spazmów dostanę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
A propos Tomb Raidera - odpalilem tego najnowszego i w sumie poczułem ulgę po iluś tam tygodniach tylko z Wiedźminem ;). Grafika jest cymes foto real itd. ale konwersja jest tak słaba, że na GTX980 musiałem zejść z maxa trochę w dół, i jeszcze zapchało mi całe 8GB RAMu, LOL. Ale polecam, czuć przygodę!
Paczki z głów!

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Cala seria Uncharted jest zajebista, the last of us od tego samego studia tez polecam bardzo.
Oczywiście wszystkie gry z serii ukończone, jeszcze na PS3 :)

A The Last of Us ograłem zarówno na PS3 jak i PS4. Jestem martwy w środku i niewiele mnie rusza, ale tej grze się to udało. ;D
« Ostatnia zmiana: 06 Cze, 2016, 13:19:52 wysłana przez choody »

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Właśnie ukończyłem główny wątek "Krwi i Wina". Trzyma poziom poprzednich części, miejscami nawet lepiej. Świetnie zrobiony Regis, postać z powrotu której cieszę się najmocniej, bo i najbardziej mi było go szkoda, kiedy "zginął" podczas wyprawy po Ciri.
DZIĘKI KURWA ;__;

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi


Spoiler