Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475851 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Paczki z głów!

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Gram grę Final Fantasy X/X-2 HD Remaster :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Po tych wszystkich Wiedźmakach i Metul Gearach wróciłem do kolejnego epizodu "Life is Strange". Ależ polecam tę grę!!!
Paczki z głów!

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Wiedźmak 3 :D

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Właśnie skończyłem

Spoiler
Najlepiej wydany hajs w tym miesiącu. Spodziewałem się paskudnie sztampowej historii, patosu na siłę i generalnie pseudointelektualne j opowiastki z morałem pokroju kubuś puchatek, nic z tych rzeczy. Giercówa przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Było kilka momentów typu "ej no kurwa, bulszit xD" ale idzie przymknąć oko jak tak spojrzeć na całokształt.
Wsiąkłem mocno, 11/10.

Jest teraz pierwszy epizod na humblu https://www.humblebundle.com/ , jak ktoś się pokusi to polecam od razu season pass na steamie http://store.steampowered.com/app/319630/ . Ja tak zrobiłem, wyszło o te kilka ojro taniej i przy okazji mogę w sylwestra łupać w tumb rajder :tak:
« Ostatnia zmiana: 27 Gru, 2015, 07:16:40 wysłana przez blendamed »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
MGS V przez sieć. Jeszcze trochę i zaczynam budowanie trzeciej bazy :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Właśnie skończyłem
( Obraz usunięty.)
Spoiler
Najlepiej wydany hajs w tym miesiącu.(...)Wsiąkłem mocno, 11/10.
No nie? :)
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Yep. Można by się przypieprzyć do drobnych technicznych spraw tzn. sztywne animacje i spaprany lip-sync albo te fabularne pierdoły typu
ACHTUNG SPOILER
Spoiler
Jakby to było istotne to może dałbym z 8/10 ale przymykam oko, bo jednak mimo wszystko to były tylko pierdoły w porównaniu do całokształtu.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Fajnie mi się w to grało, owszem, ale dla mnie całość zepsuło...

[UWAGA SPOILER ALE JEŚLI KTOŚ CHCE SOBIE OSZCZĘDZIĆ ROZCZAROWAŃ NIECH PRZECZYTA PRZED KUPNEM]

Spoiler

Szkoda, bo bardzo się wczułem w tę historię, a mniej więcej od połowy miałem wrażenie, że skupili się na pierwszych odcinkach, a potem albo zabrakło kasy na doszlifowanie reszty, albo im się po prostu nie chciało, bo ludzie i tak zapreorderowali ze sporym wyprzedzeniem całość.

Także daję jej tak sześć na dziesięć martwych mew. Szkoda.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
A no w sumie racja...poniekąd.
Spoiler
Tak czy owak, ja się nie rozczarowałem. Jeżeli przechodzi się grę pierwszy raz na ślepo to się tego mankamentu zwyczajnie nie zauważa. Przynajmniej dla mnie suma summarum nie był to jakiś wielki problem ;x
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2015, 13:10:47 wysłana przez blendamed »

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Chivalry: Medieval Warfar - wciąga w chuj  :devil:
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Halo 5 ukończone, parę godzin na multi zagrane - czas na chwilę refleksji.

CO TO MA BYĆ KUR*A ZA SINGLE PLAYER!? Jeszcze tak dennej, wymuszonej fabuły, z koszmarnie złym storytellingiem, bezpłciowymi postaciami (plus zepsuciem autentyczności starych znajomych), beznadziejnym szwarccharakterem, sztucznego wydłużania kampanii walkami z tym samym bossem nie było w tej serii i po dojrzałej "czwórce", spodziewałem się duuuużo więcej po 343... Gameplay jest mocno uzręcznościowiony - wszystko zapitala dużo szybciej, całość w 60 FPS, bronie mają dużo mniejszy recoil, shotguny biją bardziej, ataki wręcz biją szybciej. Wszystko fajnie, tylko... WYWALILI SPLIT SCREEN. Wywalili split screen z Halo. Wszystkie poprzednie części przechodziłem razem z bratem, grałem po sieci lub przeciwko sobie ze znajomymi, kiedy przychodzili - dla pier*olonych 60 FPSów o każdej porze musieli to wywalić (tak samo, jak i zmniejszyć plansze i pogorszyć grafikę). Wspomniałem o najgorszym w historii świata polskim dubbingu, który woła o pomstę do nieba za każdym razem, gdy którakolwiek postać się odzywa? Czy to nadal Halo!? Na multi tak, być może (dzięki nowemu, zarąbistemu trybowi gry "warzone") najlepsze Halo dotąd. Map jest niedużo, ale są bardzo dobrze zrobione, giwery są wszystkie dopracowane i gra jest przyjemna... dopóki nie dostajemy beznadziejnych spawnów, ale to chyba bolączka wszystkich FPSów...

CallofDutyzacja FPSów dotknęła mojej ulubionej serii. Master Chiefa wykastrowano, z Cortany zrobiono przeciętnie głupią Karynę, dr Halsey z Yody zamieniła się w 14-letniego, irytującego kuzyna, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy... Ale jeśli ktoś nie grał wcześniej w Halo uzna tę kampanię za i tak niezłą w porównaniu do pozostałych FPSów głównego nurtu. Multi wciąż jest najlepsze, całość śmiga w 60 FPS, mechanika jest dopracowana jak nigdy i nowe Halo nadal wciąga na "jeszcze jeden meczyk". Tryb warzone to powiew świeżości w hermetycznym, generycznym świecie strzelanek; sądzę, że czekają mnie dziesiątki godzin świetnej zabawy na multi, tylko co ja będę teraz włączał na nowej konsoli, gdy przyjdą do mnie znajomi? Chyba kupię "Halo Grand Collection" i będę miał "best of both worlds".

Podsumowując...
Call of Duty: Halo 5 - 7.5/10
single player - 5/10
multiplayer - 9,5/10
« Ostatnia zmiana: 28 Gru, 2015, 01:47:39 wysłana przez gizmi7 »

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A jakoś krócej?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Singla zjebali, split screen zajebali, ale na multi jest co najmniej zajebiście.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Kultura obrazkowa, men. Czytanie jest dla lamusów ;). Choć gówno mnie obchodzą konsole - czytałem z zaynteresowaniem ;).
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A ja dzisiaj na pierwszym w życiu turnieju w Hearthstone zająłem 7 miejsce na ponad 50 uczestników. Dziękuję @Lothar za zarażenie mnie tą grą, dawno się tak dobrze nie bawiłem i polecam każdemu, chociaż raz zobaczyć to na żywo :D


Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Kultura obrazkowa, men. Czytanie jest dla lamusów ;). Choć gówno mnie obchodzą konsole - czytałem z zaynteresowaniem ;).

Sory za srakazm

Też przeczytałem

Jestem dumnym lamusem, w tym roku przeczytałem więcej książek niż przez cały dotychczasowy tok edukacji

Nie to żebym się chwalił

Wiem już w co będę młócił w 2016, miałem wzwód oglądając gameplay trailer

DEUS EX
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jako wielki fan wszelkich stealthów kupiłem wczoraj Styx. Zajebioza :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A ja dziś przeszedłem Heavy Rain. Co prawda jakiś psychopata zajebał mi jedną z głównych bohaterek wiertarką, bo mi padł kontroler, ale i tak było warto dojść do końca :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
42h grania w wieśka i dopiero 17%. Kurna, życia mi braknie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Obniż level trudności ;)

Co do czytania - faktycznie jest postęp ;)




A ja dziś przeszedłem Heavy Rain. Co prawda jakiś psychopata zajebał mi jedną z głównych bohaterek wiertarką, bo mi padł kontroler, ale i tak było warto dojść do końca :D
Bardzo bym chciał zagrać, ale to to jest na... konsolę, brrr! ;)
« Ostatnia zmiana: 31 Gru, 2015, 02:56:45 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A ja dziś przeszedłem Heavy Rain. Co prawda jakiś psychopata zajebał mi jedną z głównych bohaterek wiertarką, bo mi padł kontroler, ale i tak było warto dojść do końca :D
Za niewsadzanie takich rzeczy w spoilery nie zdziwię się, jak Ciebie spotka kiedyś podobny los

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Jo tysz! :D
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Spoilery? W tej grze jest chyba 18 zakończeń. Można prawie w dowolnym momencie ukatrupić każdego dowolnego bohatera.