Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472997 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
CS Source

ale mam nadzieję, że nie kampisz?

Może kolega po prostu lubi podróżować na modłę niemieckich emerytów? ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Assassin's Creed Black Flag - tyle czasu od premiery i nadal zbugowany w fallus. Porażka. Na szczęście zarąbistość wylewa się z ekranu gęstym potokiem (arrr!), więc można przymknąć oko. No i grafika, jak na next-gen, mocno leciwa.

A co tam aż takie zbugowane było ? Najlepsza częśc imo, chociaż brakowało trochę normalnych budynków do powspinania.

Nom, niestety. :/ Przynajmniej wersja na Xboxa One, nie wiem, jak pozostałe platformy... Niektóre misje musiałem kilka razy powtarzać przez różnego rodzaju bugi, a z drugiej strony - inne przechodziło się za łatwo, bo przeciwnicy się zacinali na teksturach czy źle wczytywało checkpointy. Gdyby nie to - chyba faktycznie najlepsza (a przynajmniej jedna z lepszych) część AC. Po cichu liczę na Syndicate, bo ponoć jest wyrąbany w kosmos, ale na pewno nie zamierzam płacić ceny premierowej za żadnego Assassin's Creeda, gdy to wszystko odgrzewane kotlety, jak nie patrzeć.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ale za to jak odgrzewane!

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Spoiler

Dla posiadaczy Xboxów - w ramach Black Friday jest kilka naprawdę fajnych ofert (np. minus 2/3 ceny za komplet gier Telltale'a) - polecam rzucić okiem, sporo dobrych gier jest w promocji: http://www.xbox.com/pl-PL/black-friday/xbox-one

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Assassin's Creed Black Flag - tyle czasu od premiery i nadal zbugowany w fallus. Porażka. Na szczęście zarąbistość wylewa się z ekranu gęstym potokiem (arrr!), więc można przymknąć oko. No i grafika, jak na next-gen, mocno leciwa.

A co tam aż takie zbugowane było ? Najlepsza częśc imo, chociaż brakowało trochę normalnych budynków do powspinania.

Nom, niestety. :/ Przynajmniej wersja na Xboxa One, nie wiem, jak pozostałe platformy... Niektóre misje musiałem kilka razy powtarzać przez różnego rodzaju bugi, a z drugiej strony - inne przechodziło się za łatwo, bo przeciwnicy się zacinali na teksturach czy źle wczytywało checkpointy. Gdyby nie to - chyba faktycznie najlepsza (a przynajmniej jedna z lepszych) część AC. Po cichu liczę na Syndicate, bo ponoć jest wyrąbany w kosmos, ale na pewno nie zamierzam płacić ceny premierowej za żadnego Assassin's Creeda, gdy to wszystko odgrzewane kotlety, jak nie patrzeć.

Żadnego z tych problemów nie miałem nawet na moim kiepskim PC. Przypadek?
Spoiler
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A widzieliście Fallout 4?


Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odpaliłem na moim starym, zagrzybiałym kompie GTA5. Jaram się fchui :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Metul Solidz Gij V Fantm Pej. Od 41 procenta rozgrywki wciągnął mnie bez reszty. Chociażby dlatego:



Spoiler
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Maciek, a miałeś już cut scenkę z wspólnym prysznicem? ;)

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Assassin's Creed Black Flag - tyle czasu od premiery i nadal zbugowany w fallus. Porażka. Na szczęście zarąbistość wylewa się z ekranu gęstym potokiem (arrr!), więc można przymknąć oko. No i grafika, jak na next-gen, mocno leciwa.

A co tam aż takie zbugowane było ? Najlepsza częśc imo, chociaż brakowało trochę normalnych budynków do powspinania.

Nom, niestety. :/ Przynajmniej wersja na Xboxa One, nie wiem, jak pozostałe platformy... Niektóre misje musiałem kilka razy powtarzać przez różnego rodzaju bugi, a z drugiej strony - inne przechodziło się za łatwo, bo przeciwnicy się zacinali na teksturach czy źle wczytywało checkpointy. Gdyby nie to - chyba faktycznie najlepsza (a przynajmniej jedna z lepszych) część AC. Po cichu liczę na Syndicate, bo ponoć jest wyrąbany w kosmos, ale na pewno nie zamierzam płacić ceny premierowej za żadnego Assassin's Creeda, gdy to wszystko odgrzewane kotlety, jak nie patrzeć.

Na PS4 miałem tylko jeden przypadek, że przez bug musiałem powtarzać misję.
Próbuję grać teraz w unity, ale... jako fan serii jestem zawiedziony. Mimo, że brakowało mi budynków w Black Flag, to dużo bardziej mi się podobała niż Unity. Trylogia Ezio mimo wszystko FTW.

Zobaczyłem ostatnio trailer do Horizon Zero Dawn i jaram się we wchuj!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Assassin's Creed Black Flag - tyle czasu od premiery i nadal zbugowany w fallus. Porażka. Na szczęście zarąbistość wylewa się z ekranu gęstym potokiem (arrr!), więc można przymknąć oko. No i grafika, jak na next-gen, mocno leciwa.

A co tam aż takie zbugowane było ? Najlepsza częśc imo, chociaż brakowało trochę normalnych budynków do powspinania.

Nom, niestety. :/ Przynajmniej wersja na Xboxa One, nie wiem, jak pozostałe platformy... Niektóre misje musiałem kilka razy powtarzać przez różnego rodzaju bugi, a z drugiej strony - inne przechodziło się za łatwo, bo przeciwnicy się zacinali na teksturach czy źle wczytywało checkpointy. Gdyby nie to - chyba faktycznie najlepsza (a przynajmniej jedna z lepszych) część AC. Po cichu liczę na Syndicate, bo ponoć jest wyrąbany w kosmos, ale na pewno nie zamierzam płacić ceny premierowej za żadnego Assassin's Creeda, gdy to wszystko odgrzewane kotlety, jak nie patrzeć.

Na PS4 miałem tylko jeden przypadek, że przez bug musiałem powtarzać misję.
Próbuję grać teraz w unity, ale... jako fan serii jestem zawiedziony. Mimo, że brakowało mi budynków w Black Flag, to dużo bardziej mi się podobała niż Unity. Trylogia Ezio mimo wszystko FTW.

Zobaczyłem ostatnio trailer do Horizon Zero Dawn i jaram się we wchuj!


Zamiast Unity spróbuj Rogue, mi się bardzo podoba ale mniej wciąga od Black Flag
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Fallout 4 jakiś taki nijaki
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zaczalem frac w Fallouta.


Fallouta 2 :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Zaczalem frac w Fallouta.


Fallouta 2 :)

I to się nazywa dobre decyzje życiowe
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Zamiast Unity spróbuj Rogue, mi się bardzo podoba ale mniej wciąga od Black Flag
Wkońcu Rogue to jeszcze stary silnik.

Tylko szkoda ze black flag/rogue to juz prowadzenie gracza za rączkę, w black flagu sterowanie i tak było zbyt uproszczone już w porównaniu do II/revelations. Tylko spacja i lecisz przez całą grę.

Anyvai, ja sobie wczoraj odswiezylem gothica trójeczkę, 18godzin zeszło na zrobienie całej głównej i połowy pobocznych :D
« Ostatnia zmiana: 21 Lis, 2015, 17:35:12 wysłana przez ma95 »
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
(...) tak było zbyt uproszczone już w porównaniu do *tu wstaw nazwę którejś z poprzednich części* Tylko spacja i lecisz przez całą grę (...)

To samo mówili o dwójce. I o trójce. A tak w ogóle najlepszym Assasin's Creedem jest Cień Mordoru
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
osu!
milijon razy lepsze od gitar hiro :o
i always go full retard

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
osu!
milijon razy lepsze od gitar hiro :o

Rocksmith, chciałeś powiedzieć ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Maciek, a miałeś już cut scenkę z wspólnym prysznicem? ;)

Jeszcze nie! :o ;)

Cytuj
Spoiler
Spoiler
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Generalnie polecam Ci pozostałe części sagi.

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Maciek, a miałeś już cut scenkę z wspólnym prysznicem? ;)
Jeszcze nie! :o ;)

Nie myj się w bazie, to i prysznicowa akcja będzie :) (Musisz mieć wymaksowaną więź)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Za późno  - paszła w pieruny. Plus zrobiłem wszystko i odinstaliłem :). Warto było 100-ileś godzin życia poświęcić, warto!

Paczta to:

Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Za późno  - paszła w pieruny. Plus zrobiłem wszystko i odinstaliłem :). Warto było 100-ileś godzin życia poświęcić, warto!

Paczta to:



Kocham platformówki. Będzie limbo z kolorami :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Hearthstone :P