Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473007 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
PS4 vs XBOX one.
discuss.
Spoiler

Xbox One ma EA Access (przynajmniej na razie skreśla konieczność kupowania drogich nówek), od jakiegoś czasu wrzucają dużo fajniejsze gry dla GOLD niż PS+. Konsola też jest tańsza, ma wygodniejsze pady i jest sporo cichsza. No i IMO nadchodzące exclusive'y dużo lepsze (choć nigdy nie byłem fanem Uncharted)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no, chyba wezme x'a bundle z forzą 6 :3

Posty połączone: 19 Wrz, 2015, 16:23:49
no ok, to kto też ma x1? :D
dawać wasze ID czy jak to się tam zwie :P
« Ostatnia zmiana: 19 Wrz, 2015, 16:23:49 wysłana przez sify11 »
i always go full retard

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
AlexxxIQ (zakładałem konto kupę lat temu, jeszcze we wczesnej gimbazie i utknąłem z chujowym nickiem)

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2015, 04:08:19 wysłana przez gizmi7 »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
To 3 czy New Vegas? Bo teren jakby z New Vegas znajomy ale kolory się do 3 nadają...


W każdym razie New Vegas lepsze :v
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
No jak nie umiesz Mohave odróżnić od Capitol Wastelands to chłopiee...wstyd na całym rejonie :D

Mnie bardziej zapadła w pamięć 3. Może dlatego, że ją przechodziłem "za jednym zamachem" a do NV miałem kilka podejść. Ze względu na brak czasu.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Mam problemy przez okolice Jacobstown bo są podobne
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
MGS V Phantom Pain - ta gra po prostu miażdży :) Dopracowanie pod każdym względem i ilość smaczków jest powalająca.

To daj z 5. Bo gram i nic o grze nie wiem ;).
5 smaczków? Okej:)

1. Przeciwnicy widzący D-Doga szwendającego się po bazie starają się go przegonić - pocieszne, a czasem nawet przydatne :)
2. Po wykonaniu 3 Side Ops związanych z Gunsmithami można customizować bronie. W połączeniu z ogromem sprzętu, który można zbadać - jak dla mnie kopalnia możliwości.
3. Diamenty poukrywane we wszystkich sekcjach Mother Base z wyjątkiem głównego pokładu. Można szukać samemu, bądź przesłuchać kolejnych strażników, którzy się tam kręcą.
4. Bardzo responsywne misje - zrobienie czegoś w sposób nieszablonowy w cale nie oznacza faila. Przykład: miałem przeczekać do rana aż pewien koleś od przesłuchań coś tam zrobi, zamiast tego uprowadziłem go Fultonem, chłopaki przepytali kolegę i kontynuowałem misję. Błąd również nie zawsze oznacza koniec - czasami warto się pobawić i spróbować ukończyć misję w nowych okolicznościach.
5. W miarę progressu w helikopterze pojawiają się coraz to nowe, czasem zabawne, fotki.

Bonus: warto uważać, gdzie każemy wylądować helikopterowi, bo może zostać ostrzelany i jesteśmy 30k GMP w plecy :D
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2015, 12:05:32 wysłana przez choody »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Batman mi się zacina :(
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
MGS V Phantom Pain - ta gra po prostu miażdży :) Dopracowanie pod każdym względem i ilość smaczków jest powalająca.

To daj z 5. Bo gram i nic o grze nie wiem ;).
5 smaczków? Okej:)

1. Przeciwnicy widzący D-Doga szwendającego się po bazie starają się go przegonić - pocieszne, a czasem nawet przydatne :)
2. Po wykonaniu 3 Side Ops związanych z Gunsmithami można customizować bronie. W połączeniu z ogromem sprzętu, który można zbadać - jak dla mnie kopalnia możliwości.
3. Diamenty poukrywane we wszystkich sekcjach Mother Base z wyjątkiem głównego pokładu. Można szukać samemu, bądź przesłuchać kolejnych strażników, którzy się tam kręcą.
4. Bardzo responsywne misje - zrobienie czegoś w sposób nieszablonowy w cale nie oznacza faila. Przykład: miałem przeczekać do rana aż pewien koleś od przesłuchań coś tam zrobi, zamiast tego uprowadziłem go Fultonem, chłopaki przepytali kolegę i kontynuowałem misję. Błąd również nie zawsze oznacza koniec - czasami warto się pobawić i spróbować ukończyć misję w nowych okolicznościach.
5. W miarę progressu w helikopterze pojawiają się coraz to nowe, czasem zabawne, fotki.

Bonus: warto uważać, gdzie każemy wylądować helikopterowi, bo może zostać ostrzelany i jesteśmy 30k GMP w plecy :D
Podziękował :)
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Polecam wszystkim poprzednie części. Przede wszystkim ze względu na fabułę :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ja ostatnio zrobilem 'upgrade' do radeona 7770 XD
i always go full retard

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Wy potrzebujecie girlfrienda... Wstyd! :D
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
To jakieś DLC?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Tak. Płatne na dodatek :D

Offline sqby

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
    • Spiral
Odkąd zmieniłem grafikę na lepszą, oprócz Wiedźmina  - gram tylko w Project Reality, który bazuje na Battlefieldzie 2 z 2005 roku... no i czasem hearthstone :)
www.facebook.com/Spiralmusicband/
spiral.pl
www.soundbrilliance studio.com
facebook.com/soundbrilliancestudio

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Dla niemających styku z polską (świetnie wydaną!) grą "Zaginięcie Ethana Cartera" dobra wiadomość: można teraz spróbować, z silnika Unreal 3 przeszli na 4 i wypuścili ponownie - a już wcześniejsza wersja była praktycznie fotorealistyczna:

http://www.youtube.com/watch?t=73&v=MS8WoIbDpq8

A dla mających tę grę na Steamie jeszcze lepszy news: wersja Redux jest za darmo :)

Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@wuj Bat zobaczyłem, zagrałem, płakałem.

Wunderbar Geschichte  :'(

Trochę pokręcone, ale na prawdę trzyma klimat i jak na 3-4 godzinki gry to się nie nudzi. Proste zagadki. Ale zakończenie troche do dupy.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Valiant Heroes - przepiękna, przedobrze zrobiona, ogólnie przepolecam :D God bless Micro$oft, że ją w Games with Gold udostępnili; ale gdybym i tak wiedział, że jest tak dobra, bez zastanowienia bym kupił.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Właśnie 'skończyłem' fallout 3

Bardzo zajebista gra :)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Właśnie 'skończyłem' fallout 3

Bardzo zajebista gra :)

Ale z Ciebie każual

Ja skończyłem F3 i uznałem że straciłem sporo czasu
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Właśnie 'skończyłem' fallout 3

Bardzo zajebista gra :)

Ale z Ciebie każual

Ja skończyłem F3 i uznałem że straciłem sporo czasu

ze mnie? Ja kiedyś skończyłem 18 lat i uznałem, że straciłem sporo czasu...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Darkest Dungeon.

Kocham <3

Jest dość trudno, TPK w sumie tylko dwa razy miałem ale przyjemność z gry bardzo duża. I satysfakcja gdy wszyscy przeżyją trudną misję :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina