Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472953 razy)

Franq

  • Gość
Mój garowy kupił teraz w sklepie nie dla idiotów za 1599 PS4 z Wiedźminem + 1 pad.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Chyba, że tak czy siak potrzebujesz mocnej stacji do modelowania materiałów.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
dlatego coraz bardziej sie zastanawiam nad ps4

A ja nad Xboxem One :(

Online sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Chyba, że tak czy siak potrzebujesz mocnej stacji do modelowania materiałów.
to masz wydatek :P
i always go full retard

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Ten sam koleżka o którym mówiłem, złożył swoją stacjonarkę za bagatela 2,5k i wszystkie nowe produkcje śmigają mu na ultra w 60fps. Wieśka tam jakoś trochę ograniczyć musiał no ale bangla bądź co bądź.
Chociaż gościu faktycznie nie składał stacji obliczeniowej tylko kompa do gier ;D
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2015, 12:49:02 wysłana przez blendamed »

Online sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
na kompie do gier mozna sporo przyoszczedzic na cpu, na prace w grafice ram nie musi byc znowu mega szybki, ale oszczednosc mała :P
widzialem fajne setupy gdzie na output sie dawalo jakies stare quadro - dla kolorków, a do liczenia dodatkowo jakeigos gtx980 :D
anywayy, dopry procek + mobo + gpu = 7k :)
i always go full retard

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Można i 70k... 2.5 - 3.0 spokojnie zamyka koszt kompa do najnowszych gier. Jak ma się jakiegoś staruszka, to można przecież modyfikować stopniowo. Zawsze tak robię.
Paczki z głów!

Online sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
jasne, sam ostatnio liczylem, ze za 3k bym pogral spokojnie w nowe gry, ale ps4 kosztuje 1300 :D
wyzej pisalem o kompie do pracy graficznej :)
i always go full retard

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Laptop, i3 2,4 GHz, 660GTX, 4 GB RAM, SSD. Ramu mogę dorzucić, reszta Wieśka uciągnie? Pytam, bo może ktoś testował, a może nie trzeba będzie kupować nowego kompa jeszcze ;)

Ja mam i5 2,5GHz, 635GTm, 8GBramu, SSD. Płonie. Nie chodzi :)


Serio?
Gram na niskich, proc to X3 720 black editio, grafa HD 5870, 4gb ramu. Śmiga płynnie, czasem wypierdoli do pulpitu ale z tego co czytam to norma
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Tylko ze tam nie ma niskich. Może w dwójkę grasz, która tez mi laguje jak dużo mobow, ogień usw.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Mi dwójka działała na ultra na q6600 + gtx560Ti lata świetlne temu. Nawet na 650Ti który jest rzekomo " unplayable " według CDProjekt trójka śmiga bez zastrzeżeń.
A niskie nie mają żadnych wymagań praktycznie, pójdzie na wszystkim.

Od czasu jak wyszło 1.04 mi nawet nie spada poniżej 60fps na teksturach/cieniach i paru pierdołach na uber. Cały PP wkręcony na maxa
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Tylko ze tam nie ma niskich. Może w dwójkę grasz, która tez mi laguje jak dużo mobow, ogień usw.

Dwójka też popierdalała aż miło
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Musiałem zainwestować w zasilacz i chłodzenie w stacjonarce, co było wymuszone przez kręcenie procka i kart graficznych, ale Wiedźmin 3 poszedł na ultra przy 50-60 klatkach. Czekam tylko na rachunek za prąd :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Idealny prezent na Dzień Dziecka

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Wszystko fantastyczne


Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Pfffff! Wiedźmin-sredźmin. Kupiłem sobie wreszcie X-COMa, bo był w wyprzedaży i pękłę. Oszkurwa, nareszcie coś, co ma podobny potencjał przykuwania co jedynka i dwójka którymi zarzynałem swojego pierwszego peceta. Meessa lieksit :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Wszystko fantastyczne


Byłem, widziałem, potwierdzam :).
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Pfffff! Wiedźmin-sredźmin. Kupiłem sobie wreszcie X-COMa, bo był w wyprzedaży i pękłę. Oszkurwa, nareszcie coś, co ma podobny potencjał przykuwania co jedynka i dwójka którymi zarzynałem swojego pierwszego peceta. Meessa lieksit :D
Ktory dokladnie to jest? Bo tych roznych wersji bylo sporo. Nawet bym i kupil ale ta wlasciwa wersje :)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Pfffff! Wiedźmin-sredźmin. Kupiłem sobie wreszcie X-COMa, bo był w wyprzedaży i pękłę. Oszkurwa, nareszcie coś, co ma podobny potencjał przykuwania co jedynka i dwójka którymi zarzynałem swojego pierwszego peceta. Meessa lieksit :D

E, tam. Jak nie gram w nowości, tak to badziewie kupiłem z wypiekami na twarzy natychmiast. Przeszedłem na jednym wdechu, zarywając kilka nocy. I wszystko fajnie i niby jest tu coś z tamtych lat, ale kurwa co chwilę miałem nadzieję, że za rogiem czai się naprawdę jakieś zaskoczenie, jakieś rozwinięcie tamtej - może i chaotycznie, ale złożonej - koncepcji. A tu dupa. Wszystko uproszczone do bólu, migawki z minionych wersji, mrugnięcia oczkiem do starych fanów, ale w esencji - to tylko szkielet starego, dobrego UFO. Naprawdę chciałbym widzieć wiele baz, zarządzanie funduszami, państwa współpracujące z ufokami dlatego, że nie dość dobrze je broniłem, rozterki czy zatrudniać inżynierów czy naukowców, etc... To też budowało klimat!

Stare UFO z tą grafiką i interfejsem - o, toby było coś :)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Pfffff! Wiedźmin-sredźmin. Kupiłem sobie wreszcie X-COMa, bo był w wyprzedaży i pękłę. Oszkurwa, nareszcie coś, co ma podobny potencjał przykuwania co jedynka i dwójka którymi zarzynałem swojego pierwszego peceta. Meessa lieksit :D
Ktory dokladnie to jest? Bo tych roznych wersji bylo sporo. Nawet bym i kupil ale ta wlasciwa wersje :)

No ostatni Enemy Unknown. Z dodatkiem Enemy Within za 60 złotych nowych narodowych. Dużo radości.

@Ghost_of_Cain było kilka prób reanimacji tego motywu. Jeden zresztą na engine Unreala. Ale wszystkie były jakoś tam niedorobione albo nieustająco in progress. Tutaj mam zachwyt letki nad tym, że zrobili w pizdę dynamiczną grę, a rozgrywka nie straciła nic na taktyczności. Ładna jest. I nie mam nic przeciwko tym rozwiązaniom które są inne niż w oryginałach. Wg. mnie rozgrywka na nich nie traci ani na trudności ani na atrakcyjności.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Sciągłem patch 1.4 do wieśka. Muli, ale mniej. Gdybym tylko miał lepszy procek :(

Ktoś wie czy w lapku Asus K56C da się wymienić procek?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
W laptopach nic sie nie oplaca robic :) wszystko drogie jak skurwysyn
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Miał ktoś może z Was w Wiedźminie 2 buga związanego z mapą i dziennikiem? Tzn. mam tak że jak kliknę to nagle jest ścina a potem nie wyświetla mi się nic, nawet nie mogę wyjść z gry muszę zamykać przez Menadżera, chciałem sobie w końcu na tym nowym kompie pyknąć bo wcześniej nawet na najniższych by nie poszło a tu taka kicha :(

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Szukam z kolega z zespołu kogos kto gra w StarCraft 1 BW online, for fun zabawa :)

A pozatym Battlefield 4.
Djent to kópa.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odpaliłem Project Cars. Dlaczego sprzedałem kierownicę!?! ;)

A ostatnio, poza W3, który wciągnął mnie bez reszty: Archanoid! :D Ależ to piękne!
Paczki z głów!