Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475846 razy)

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Quake 1 Dissolution of Eternity.
Djent to kópa.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Czemu takie rzeczy są planowane? Bo to ruch na kasę zwyczajny...

w miarę sensownie, bo dostajesz porządną grę plus 16 DLC za darmo

Dostajesz pełną grę z napisem że dostałeś coś za darmo :)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A mogli dać tylko menu.
Swoją drogą zrozumiałem po co kiedyś pisało się "gra interaktywna".

Kumpel napisał "grę" w ramach zadania, i komputer grał sam ze sobą ;)



? ;)

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Jeśli chodzi o Wiedźmina 3 - wszyscy, którzy uważacie się za wyruchanych - kupcie tę grę i zagrajcie. Wtedy zrozumiecie, że to Wy jesteście tymi, którzy ruchają  ;D Trzeba Redom przyznać, że odwalili kawał wspaniałej roboty, treści i zawartości jest tu tyle, że można by nią obdzielić kilka innych gier. No i ten KLIMAT... Dawno żadna produkcja tak mnie nie wciągnęła, brak mi teraz czasu na cokolwiek innego. Ok, spadam grać  :)
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2015, 21:53:51 wysłana przez Sleepwalker74 »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Właśnie, polaczki! :D
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja już tym Wiedźminem rzygam po prostu... jest go wszędzie za dużo. Póki co czekam na Humanity Divided
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Trzech koleżków chwyciło po sztuce na humblu i ciupiem, zajebisty co-op :D

Offline valerie89

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Darmowe GRY ONLINE
Aktualnie gram w nowego Wiedźmina, oraz Metro: Last Light. Jak skończę zabieram się za Plemiona 2.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Polska nie tylko Wieśkiem silna :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Tjaaaa. A Ruskim już podpadliśmy planami gry o Kursku...
Tymczasem legalnie i bez kontrowersji można już robić preorder na Kholat!
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Tjaaaa. A Ruskim już podpadliśmy planami gry o Kursku...
Tymczasem legalnie i bez kontrowersji można już robić preorder na Kholat!
Jakoś mi umknęła do tej pory. Moje klimaty, jest lajk, będzie preorder :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie polecam preorderowania gier. Zdecydowanie lepiej cierpliwie poczekać do premiery na sprawdzone opinie, zamiast płacić za coś, co może nie zostać ukończone albo będzie wadliwe po wypuszczeniu. Wtedy żadne zwroty nikogo nie dotyczą.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Nie polecam preorderowania gier. Zdecydowanie lepiej cierpliwie poczekać do premiery na sprawdzone opinie, zamiast płacić za coś, co może nie zostać ukończone albo będzie wadliwe po wypuszczeniu. Wtedy żadne zwroty nikogo nie dotyczą.
Zwykle tego nie robię - gry kupuję raczej w promocjach ;)
No ale Polacy,  Mary Elizabeth McGlynn (silent hille od 3), Sean Bean i 45zł mnie zdecydowanie przekonało :)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Wiedźmin 3 jak wyjdzie patch 1.10 (obecnie mamy 1.04) to kupuję :D A na serio kupię, świetna gra i pierdolenie o tych wymaganiach jest zajebiście przegięte.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Laptop, i3 2,4 GHz, 660GTX, 4 GB RAM, SSD. Ramu mogę dorzucić, reszta Wieśka uciągnie? Pytam, bo może ktoś testował, a może nie trzeba będzie kupować nowego kompa jeszcze ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
 i3 2,4 GHz
no niewiem :/
i always go full retard

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Laptop, i3 2,4 GHz, 660GTX, 4 GB RAM, SSD. Ramu mogę dorzucić, reszta Wieśka uciągnie? Pytam, bo może ktoś testował, a może nie trzeba będzie kupować nowego kompa jeszcze ;)

Ja mam i5 2,5GHz, 635GTm, 8GBramu, SSD. Płonie. Nie chodzi :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
rly? ;o
i always go full retard

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Lapcokowe i3 niestety posysają mocno. Sam się z takim użeram kurdebela ;/ Do gier to niestety stacjonarkę trzeba by złożyć i sam chyba tak zrobię, może we wrześniu. Na tym moim lapcoku z i3 2,4GHz, GT 520MX i niby to 8 giba ramu nic nie śmiga. 20fps gdziekolwiek graniczy z cudem a wieśka nawet bałbym się instalować bo pewnie by mi rychło w płomieniach ten komputer stanął ;D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Lapcokowe i3 niestety posysają mocno. Sam się z takim użeram kurdebela ;/ Do gier to niestety stacjonarkę trzeba by złożyć i sam chyba tak zrobię, może we wrześniu. Na tym moim lapcoku z i3 2,4GHz, GT 520MX i niby to 8 giba ramu nic nie śmiga. 20fps gdziekolwiek graniczy z cudem a wieśka nawet bałbym się instalować bo pewnie by mi rychło w płomieniach ten komputer stanął ;D

Ze względu na kartę graficzną, jak mniemam. Mi Wiesiek II chodzi na ultra w 720p. Ale naczytałem się tyle o wymaganiach III że zacząłem się zastanawiać.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Laptop, i3 2,4 GHz, 660GTX, 4 GB RAM, SSD. Ramu mogę dorzucić, reszta Wieśka uciągnie? Pytam, bo może ktoś testował, a może nie trzeba będzie kupować nowego kompa jeszcze ;)

Ja mam i5 2,5GHz, 635GTm, 8GBramu, SSD. Płonie. Nie chodzi :)

W sensie, że nie działa? Jak nie, to k**** mać, chyba się rozpłaczę. Nie stać mnie na nową konsolę :D
Ja się zastanawiam nad BootCampem na moim ponad 4-letnim Macu, żeby chociaż w 800x600 pograć. Mam i7 2,2Ghz, Radeona 6750M i 4GB dysk (no i SSD, ale to chyba niewiele robi).

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
rly? ;o

Rly. Ścina mi się jak gameplay'e oglądam :(
Procesor jest 2 rdzeniowy jakby co.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@lwronk a bardzo możliwe, niezbyt siedzę into sprzęt komputerowy. Koleżka co się tematem interesuje prawił, że ten sprzęcior generalnie bez problemu powinien uciąnąć GTA IV, tymczasem ledwo mi to rusza a jak już ruszy to na 2fps. Podobno sęk w tym, że lapcokowe procki i karty tak słabo chodzą żeby oszczędzać energię. Tak czy owak stacjonarka > lapcok jeżeli o giercówy chodzi.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@lwronk a bardzo możliwe, niezbyt siedzę into sprzęt komputerowy. Koleżka co się tematem interesuje prawił, że ten sprzęcior generalnie bez problemu powinien uciąnąć GTA IV, tymczasem ledwo mi to rusza a jak już ruszy to na 2fps. Podobno sęk w tym, że lapcokowe procki i karty tak słabo chodzą żeby oszczędzać energię. Tak czy owak stacjonarka > lapcok jeżeli o giercówy chodzi.

Wszystko zależy od ustawień planu zasilania, jeśli chodzi o procka, z kartą mniej da się zrobić. Dla mnie porządna stacja jest mokrym snem od ponad roku, tylko jakoś tak nie mam wolnych 5 koła. :/

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
dlatego coraz bardziej sie zastanawiam nad ps4
i always go full retard