Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473022 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Nie mogę patrzeć na tego kolesia >10s, a co dopiero 40 minut! ;) Też poczytałem tu i  tam - i kupiłem ;).
Paczki z głów!

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
TES III: Morrowind! w końcu przejdę wątek główny!

Online mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
TES III: Morrowind! w końcu przejdę wątek główny!
Podchodziłem chyba do tego 11 razy, ale zawsze coś nie pozwoliło mi skończyć, mimo szczerych chęci  :( Może Tobie się uda.
Do dzisiaj moje ulubione RPG.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Imponującego wyniku nie mam, bo razy 6, ale też nigdy nie ukończyłem. Tak samo jak Obliviona. A Skyrim to prawie taki Gothic Arcania moim zdaniem :D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
13 długich lat próbuję ;) aktualnie jestem w połowie głównego wątku (pierwszy raz!)

Mam nadzieję, że starczy mi chęci :)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Ja natomiast należę do tych, dla których Oblivion > Morrowind ;D Może i dlatego, że w Oblivion ciupałem w pierwszej kolejności. Skończyłem tą grę miljord razy i każdy quest na miljord różnych sposobów. Teraz natomiast płaczę bo kupiłem sobie w zeszłym roku Skyrim w promocji i mi tak ścina aż boli ;< Może jak wymienię tą pastę termoprzewodzącą pod prockiem to coś będzie lepiej.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Ja natomiast należę do tych, dla których Oblivion > Morrowind ;D Może i dlatego, że w Oblivion ciupałem w pierwszej kolejności. Skończyłem tą grę miljord razy i każdy quest na miljord różnych sposobów. Teraz natomiast płaczę bo kupiłem sobie w zeszłym roku Skyrim w promocji i mi tak ścina aż boli ;< Może jak wymienię tą pastę termoprzewodzącą pod prockiem to coś będzie lepiej.

Skyrim jest zajebisty, po ściągnięciu tekstur w hd, staje się jeszcze zajebistrzy ;D Sam też zaczynałem od obliviona, bardzo miło wspominam, ale chyba skyrim mimo wszystko > oblivion > morrowind ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Nie mogę patrzeć na tego kolesia >10s, a co dopiero 40 minut! ;) Też poczytałem tu i  tam - i kupiłem ;).

Jestem chyba w połowie. I nie żałuję!
Paczki z głów!

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
A ja odbiłem się właśnie od Bloodborne na PS4. Kur..., ta gra jest nie na moją cierpliwość  >:( Szkoda, bo klimat nieziemski, ale równowaga psychiczna ważniejsza...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Popieram podejście. Od czasu SH horrorów nie ruszam...
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
A ja odbiłem się właśnie od Bloodborne na PS4. Kur..., ta gra jest nie na moją cierpliwość  >:( Szkoda, bo klimat nieziemski, ale równowaga psychiczna ważniejsza...

"RPG akcji japońskiego studia From Software"

No i już wiemy dlaczego :)
Kurde, gra jest pewnie w pytkę, ale że nie wyszła na PC to pewnie nigdy nie zagram :(
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Nie grałem nigdy w Dark Souls, ale według opinii graczy Bloodborne jest trudniejsze...

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Jak mi wyjebało sejwy przy 60% dark souls (a grałem myszką...) to podziękowałem :D
Jeśli to jest jeszcze trudniejsze to nie wiem dla kogo skierowana jest ta gra :P

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Ja wiem tylko dla kogo nie jest skierowana - dla mnie  :D Takiego zagęszczenia kurw na minutę nie pamiętam jak żyję, a trochę lat na karku już mam  :facepalm:

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Tyyyy. Ja dopiero skminiłem tę gierkę. Mój kumpel w to grał. Też mówił że przejebana. On tego na padzie nie mógł ogarnąć. Ale mówił że klimat nieziemski. Tylko mnie by wkurzało przepierdolenie mapy na 1lvl żeby coś znaleźć, gdzie za rogiem czekają na Ciebie moby które Cie na hita sciągają...

Kumpel jest basistą...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Pewnie większość zacznie teraz ziewać i się zastanawiać co w tym takiego nadzwyczajnego ale nic na to nie poradzę, nostalgia dziś sięgnęła zenitu.

[chłodna historia brachu]
Od lat nie mogłem sobie przypomnieć tytułu pewnej ścigałki, w którą grałem jako gówniarz na maszynie opartej jeszcze o system DOS. Jedyne co pamiętałem to widok zza pojazdu, różowo-cyjanową grafikę (CGA jak niedawno ogarnąłem ;D) i pojazd, który przypominał Ferrari Testarossę (poniekąd).
Dzisiaj zupełnie przypadkowo trafiłem na filmik na tubie gdzie gościu o tym tytule wspomniał i który to potem z ciekawości sobie wyguglowałem.
[/chłodna historia brachu]



Pamiętam jaki szał kiedyś na człowieku robił ten pseudo-trójwymiar.
Jedyne czego mi w tym momencie brakuje to starego monitora CRT, maszyny, która myśląc stawiała cały dom na nogi i jednej z tych oldskulowych klikających klawiatur ;D

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Jedyne czego mi w tym momencie brakuje to starego monitora CRT, maszyny, która myśląc stawiała cały dom na nogi i jednej z tych oldskulowych klikających klawiatur ;D

CGA! 4 kolory. Jeszcze większy hardcore to była emulacja CGA na monochromatycznym Herculesie (często kojarzonym z charakterystycznymi, miodowo - świecącymi monitorami :)

Oj, to były czasy. A potem zobaczyliśmy Outrun na Amidze, w kolorach, bodajże, szesnastu :) Nic już nie było takie jak dawniej... ;)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Pillars Of Eternity
Na razie gra się bardzo przyjemnie.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Hehehe polecam na maksa dla relaksu i pośmiania się :D



Wersja Polska zaskakuje trafnością tłumaczenia.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
@indabrain wersja polska jest mocno ocenzurowana?

Online mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Hehehe polecam na maksa dla relaksu i pośmiania się :D



Wersja Polska zaskakuje trafnością tłumaczenia.
Polecam również. Dla fana serialu pozycja obowiązkowa, to jak dodatkowy interaktywny sezon South Park. Warto znać serial bo w grze znajdują się nawiązania do odcinków prawie za każdym rogiem i w każdej kwestii.
Osobiście jako wielki fanboy South Park bawiłem się wyśmienicie, ode mnie 10/10.
@indabrain wersja polska jest mocno ocenzurowana?
Polska wersja jest bardzo dobra, raczej nie ma się za bardzo do czego doczepić.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
@indabrain wersja polska jest mocno ocenzurowana?

Napisałem że nie odbiega od oryginału, a ten jest siermiężny i obrazoburczy :D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Pillars of Eternity
Na pewno nie jest to tytuł na jeden weekend, oj nie :)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Mam tu na myśli sceny z aborcją albo sondą analną - w wersji niemieckiej po prostu wyskakuje komunikat, że te sceny zostały pominięte.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Mam tu na myśli sceny z aborcją albo sondą analną - w wersji niemieckiej po prostu wyskakuje komunikat, że te sceny zostały pominięte.

Dobra, sprzedałeś mi tę grę :)