Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472938 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Kurwełe, po zdanej sesji kupię sobie PSX i przejdę wszystkie gry dzieciństwa - Soul Reavera, Spyro, CTR, Crash Bandicoot, Gran Turismo...

Jak przeszedłem Metal Gear Solid 4 i prolog do piątki to zapodałem sobie pierwszego Raymana. Kurwa, ale ta gra zawsze była trudna od pewnego momentu :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Kurwełe, po zdanej sesji kupię sobie PSX i przejdę wszystkie gry dzieciństwa - Soul Reavera, Spyro, CTR, Crash Bandicoot, Gran Turismo...

Jak przeszedłem Metal Gear Solid 4 i prolog do piątki to zapodałem sobie pierwszego Raymana. Kurwa, ale ta gra zawsze była trudna od pewnego momentu :D
Oooo, no i Raymana obowiązkowo też! :D Na MGSy chyba byłem za głupi/leniwy jako dzieciak, miałem tylko jedną część i mi nie siadła...

Zainstalowałem sobie za to przed chwilą "Kapitana Pazura"! Równie zajebiste, jak niegdyś

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Z braku czasu ostatnio (od czerwca?) jedyną gierką poza angrybirds epic na wykładach, pocinam w rockmistha 2014. Fajne to szczerze mówiąc, bardzo przyjemnie się gra, wiele poprawili w stosunku do jedynki, w którą grałem od sierpnia 2013. Polecam, gra ma sporo kawałków, a fanowskich dlc to już idzie w tysiące. Jedyne, co smuci, to, że nie łapie siódmej struny w trybie gitary i 5 w trybie basu, co boli mnie w sumie najbardziej.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A ja rypię w klasyki ostatnio wróciłem do Heroes of Might and Magic cześć <werbel> 3!!!
No i pierwszy raz w życiu dorwałem się do Diablo. Część druga, przyjemna aczkolwiek granie solo do łatwych i przyjemnych nie należy :D

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
A ja rypię w klasyki ostatnio wróciłem do Heroes of Might and Magic cześć <werbel> 3!!!
No i pierwszy raz w życiu dorwałem się do Diablo. Część druga, przyjemna aczkolwiek granie solo do łatwych i przyjemnych nie należy :D

NIE KŁAM
return to monke

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nostalgii ciąg dalszy. W sobotę skończyłem sobie po raz pierwszy w życiu Star Wars: Racer ;D czyli kolejna z gier typu "grałem gdy jeszcze szlugi w kiosku po 7 zyla były"
Tak samo jak z Soul Reaver były jajca, żeby to jakoś śmigało na 64 bitowej windzie tak i tu trzeba było poguglować, na szczęście niezbyt długo. Znalazłem coś takiego
http://www.play-old-pc-games.com/2013/12/02/star-wars-episode-i-racer/
no i w skrócie działa tylko trzeba wychodzić z gry przez menedżer zadań, przez co grę trzeba przejść "na raz" bo za każdym razem wywala sejwy. Jak chcemy zakończyć rozgrywkę po bożemu czyli przez kliknięcie na "Quit Game" to wydupcza BSoD'a i restartuje kompa.
Czasem też coś przytnie czy polecą FPS'y ale generalnie działa.

Nikt mi midichlorianów nie badał i refleks generalnie mam taki, że przyssany komar mi spierdoli ale 10 tras przechodzi się z palcem w dupie. Choć już na kolejnych zaczynają się losowe bluzgi i napady frustracji. W szczególności za jaja bym powiesił typa co robił trasy odbywające się na planecie Baroonda, no ale w końcu za to cenimy sobie te produkcje z zamierzchłych czasów, że są wymagające, nie? W szczególności te od Lucas Arts.
W sumie gra sprowadza się do tego by zdobyć pojazd ziomeczka co się zowie Toy Dampner i potem tylko sprytnie go sobie ulepszać. Byle dorwać go możliwie najwcześniej, ma w miarę zbalansowane statystyki.
Ostatni wyścig to kulminacja wspomnień z samej gry jak i filmu. Nie wiem w jakim stopniu odwzorowali tą trasę z Tatooine ale fani sagi bez wątpienia poznają, w którym miejscu jaki ufok się rozsmarował.

10/10 łezka się w oku kręci

Po sesji biorę się za The Phantom Menace, jeżeli tylko mnie przestanie wywalać do windy :D
« Ostatnia zmiana: 27 Sty, 2015, 04:25:45 wysłana przez blendamed »

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Jakiś czas temu w piececie padła mi GTX 465 i ponieważ gram sporadycznie, długo nic z tym nie robiłem. W końcu pomyślałem, że trzeba jakąś niezbyt drogą kartę jednak sobie sprawić i kliknąłem gdzieś GTX 660, bo uznałem, że schodzenie poniżej to kiepski pomysł.

Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to najniższa, ledwo akceptowana przez Wiedźmina 3 karta graficzna (który to Wiedzmin wygląda solidnie i pięknie, ale nie jest żadnym objawieniem - przynajmniej na materiałach, które do tej pory pokazano)

Kuźwa, chyba już było lepiej, jeśli chodzi o ceny sprzętu do grania na PC. Świat ochujał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Żeś trafił, teraz elektronika poszła w górę ostro.
@blendamed nie mam pojęcia co za problemy masz, w Star Wars Races na 7 x64 bez problemów grałem, Soul Reaver też zbyt wiele nie psocił
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
@Ghost_of_Cain Za cenę dwóch takich GTX660 masz X1 albo PS4 ;) Owszem, świat ochujał - ostatnio przeszło mi przez myśl, żeby złożyć sobie PieCucha, bo MacBook ma już ponad 3 lata i to lapek, więc żal mi go już tyrać do grania i podobnych - jakież było moje zdziwienie, gdy obliczyłem, że taki "w miarę spoko" zestaw wyniósłby 3000 zł...

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
To samo z gitarami miałem, jak popatrzyłem sobie co by mnie zadowoliło z przesiadki ze starego Mayo to też koło 2,5-3k. Da się zbudować komputer na którym da się grać za 2k ale po co?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Za cenę dwóch takich GTX660 masz X1 albo PS4 ;)

Jasne, nie przepuszczę żadnej platformy na rynku - tylko pod jednym warunkiem. Muszą istnieć minimum 3 gry uzasadniające jej nabycie :) Nie chcę zabrzmieć jak stary piernik, ale współczesne gry to w 90% przerażające gówno w porównaniu do tego, na czym się wychowywałem.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@Ghost_of_Cain teraz conajwyżej remastera znajdziesz. Już bardziej się opłaca kupić jednego Gt660 i Xboxa 360 :D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
@Ghost_of_Cain teraz conajwyżej remastera znajdziesz. Już bardziej się opłaca kupić jednego Gt660 i Xboxa 360 :D

Remastera czego?

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Grim Fandango, Fahrenheit, Hirołsy Czy... Ostatnio trochę tego robią i wychodzi, oprócz wsparcia, średnio
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


A, latam se samolotami. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
nie mam pojęcia co za problemy masz
Takie jakie opisałem ;D

W sumie sam nie wiem czemu mi się to pierdoli. Internety mówią, że powodem jest 64 bitowa winda a co dokładnie leży u sedna sprawy? Zielonego pojęcia nie mam.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Nie no, tyle to widzę. Ale mi na 64 bitowej windzie wszystko co wymieniłeś bez problemu działało. Jedyny problem miałem z Woodruff ale do niego jest emulator specjalny (Do większości starych point&clicków)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Za cenę dwóch takich GTX660 masz X1 albo PS4 ;)

Jasne, nie przepuszczę żadnej platformy na rynku - tylko pod jednym warunkiem. Muszą istnieć minimum 3 gry uzasadniające jej nabycie :) Nie chcę zabrzmieć jak stary piernik, ale współczesne gry to w 90% przerażające gówno w porównaniu do tego, na czym się wychowywałem.
Niestety, coś w tym jest...
Trzy już dla siebie znalazłem - Disney Fantasia Evolved, Forza Horizon 2 i Destiny. Ale do zakupu czekam na nowego Wieśka i Halo 5

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
@Ghost_of_Cain Za cenę dwóch takich GTX660 masz X1 albo PS4 ;) Owszem, świat ochujał - ostatnio przeszło mi przez myśl, żeby złożyć sobie PieCucha, bo MacBook ma już ponad 3 lata i to lapek, więc żal mi go już tyrać do grania i podobnych - jakież było moje zdziwienie, gdy obliczyłem, że taki "w miarę spoko" zestaw wyniósłby 3000 zł...

Kiedyś za spoko kartę trzeba było dać 2k. Teraz jest bułka lajt, żeby mieć w domu NASA - jestem na bieżąco to wiem, więc się wypowiem ;) i służę pomocą. Warto dać i się cieszyć.
Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Dobra, chopakie, polećcie mi coś nowego do grania. Wymagania sprzętowe mię nie interesere bo mam potwora do grania; przeszedłem teraz trylogię Crysisa, Borderlands (ale mnie tak nie wsysnęło) i ściągam Spec Ops. Chce mi się:
a) BARDZO dobrego RTS'a, w podobnym stylu co AoE
b) FPS'ów z dobrą fabułą
c) wszystkich innych ciekawych tytułów

Go! :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
w Batmana pograj
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Batmany, Thief 1-4, One Unit Whole Blood (akurat ta sprawdzi czy na pewno masz taki kosmiczny komp ;)), Timeshift, Supreme Commander 2...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Trailer śmieszny, tytuł niemożliwy, ale sama rozgrywka bardzo spoko. Bardziej w stylu C&C niż Starcraft, ale póki co mi się podoba.


Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jak na poważny tytuł nazwę wybrali sobie... złą
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Dobra, chopakie, polećcie mi coś nowego do grania. Wymagania sprzętowe mię nie interesere bo mam potwora do grania; przeszedłem teraz trylogię Crysisa, Borderlands (ale mnie tak nie wsysnęło) i ściągam Spec Ops. Chce mi się:
a) BARDZO dobrego RTS'a, w podobnym stylu co AoE
b) FPS'ów z dobrą fabułą
c) wszystkich innych ciekawych tytułów

Go! :D

a) reedycja Age of Mythology
b) może to zabrzmi niepoważnie, ale "co jak co", CoDy kampanie mają na ogół fajne. Bioshock Infinite, Deus Ex: Human Revolution
c) Shadow of Mordor, Dragon Age: Inquisition