Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 474159 razy)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ja gram w gre. Mario 3d world.  Jest zaje.  Oczywiście wii u. Z moimi córkami. 9 i 7 lat.
Jestem lepszy od nich. Jak czegoś nie mogą przejść to- tato zrób -  i ja robię.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Właśnie skończyłem na Xboxie pierwsze podejście do Diablo III: Ultimate Evil Edition. Sprawienie sobie tego z bratem na święta to był genialny pomysł - na konsoli, z dodatkiem, po patchach - gra zyskała nową świeżość i wciąga jak stary, dobry Diablo II na LANie, jak nie lepiej. Gorąco polecam, jeśli macie z kim grać. Hack n' slash na konsoli to je to

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
eee? chyba mało w d2 grałeś ;)
i always go full retard

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kupiłem sobie Prince of Persia za 9zł w biedrze. Miodnie jest. Tylko wsparcie dla starych padów chujowe.
Czy istnieją jakieś pady, które będą w 100% zgodne z xboxowymi, tj. bedą pod windą działać równie dobrze, soft ich nie będzie odróżniać od X-owych? Ale nie będą oryginalnymi padami od X-a, bo nie mogę znieść tego spierdolonego kartfolowatego kształtu od których bolą wykręcone nadgarstki i zamienionych miejscami krzyżaka i lewej gałki, od czego z kolei boli lewy kciuk? Najlepiej aby wyglądały jak pad od Playstation.

ED: ponoć DS4 dają zajebiście radę :O muszę to zbadać.
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2015, 02:12:47 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
eee? chyba mało w d2 grałeś ;)
Ojj, bardzo dużo. Troszkę też w Torchlighta, Titan Questa, Loki czy Path of Exile. IMO w tej chwili gra jest bardzo grywalna, szczególnie ze znajomym na padzie i ekranie telewizora. Gdyby była taka w premierę... Tak, to pozostaje niedosyt, że się wydało 200 zł, pograło trochę i olało.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
eee? chyba mało w d2 grałeś ;)
Ojj, bardzo dużo.

Lvl?

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
:D
Pozwól, że wrzucę to za Ciebie


Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Za chuja nie wiem co sie w tym wideo dzieje.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Ludzie grają w diablo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
eee? chyba mało w d2 grałeś ;)
Ojj, bardzo dużo.

Lvl?
Najwyższy "uczciwie" miałem barbą - 92 lvl, ale od paru lat używam generatora postaci, bo nie chce mi się wbijać od zera.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Dla mnie wygląda jak randomowe 100 kolorowych pikseli na ekranie.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Co mnie cieszy? Tak się złożyło, że na jakiś czas mam spokój z upgradami kompjuterka.



(myślę, że mam szansę na drugie miejsce :)))

A poza tym właśnie z paczkomatu odebrałem pierwszą grę nowego studia The Astronauts, czyli A. Chmielarza od "Painkillera". Grę można dostać w Saturnie za 29,99! Wykrzyknik, bo jest przepięknie wydana: drukowana mat/połysk okładka, a poza płytą spory album zdjęć, jak gra była robiona (technika fotogrametrii, czyli koputeryzowania zdjęć prawdziwych lokacji), w tym pocztówki. Zaraz odpalam, ale już czuję, że będzie dobrze! :)



Spoiler
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Grę można dostać w Saturnie za 29,99!

To idę jutro kupić, na Steamie za 19, ale euro!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Obczajałem u @utarefson, są tam zawarte lokacje z naszej okolicy. Te najładniejsze.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
To idę jutro kupić, na Steamie za 19, ale euro!
Nie wiem, czy "idę" to dobrze, zobacz czy aby tylko zakup internetowy nie jest w ty cenie.


Obczajałem u @utarefson, są tam zawarte lokacje z naszej okolicy. Te najładniejsze.
Pacz Pan! Idzie aktualizacja i zaraz zagram!!! ;)

ED: Po kilkunastu minutach grania chciałbym umieścić małą resenzję...: "Ależ to kurwa zajebiste...!"
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2015, 00:54:31 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki

A poza tym właśnie z paczkomatu odebrałem pierwszą grę nowego studia The Astronauts, czyli A. Chmielarza od "Painkillera". Grę można dostać w Saturnie za 29,99! Wykrzyknik, bo jest przepięknie wydana: drukowana mat/połysk okładka, a poza płytą spory album zdjęć, jak gra była robiona (technika fotogrametrii, czyli koputeryzowania zdjęć prawdziwych lokacji), w tym pocztówki. Zaraz odpalam, ale już czuję, że będzie dobrze! :)

Mowa o stacjonarnym saturnie? Na www jest 39,99 + szip :/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Wyczuli krew... ;) (załącznik)
Niemniej - warto! Tym bardziej, że polskie i żadna to cena w porównaniu z topowymi produkcjami.
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Star Wars The Old Republic. I na dobrą sprawę w nic więcej, czasu nie ma specjalnie a i granie mnie trochę znudziło.

Kiedyś było w chuj World Of Tanks, ale odkąd 3/4 to jebane dzieciaki, to się odechciało. Jeśli kiedyś znowu złapię wiatr w żagle, to jestem Twój Bjorn :D

Jeśli pojawi się kolejna część Stalkera, to rzecz jasna ją zanabędę i będę się zachwycał ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2015, 20:21:34 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Dobra - przeszedłem Zaginięcie Ethana Cartera! Bardzo polecam! I przy okazji: sprzedam komplet, za powiedzmy 25zł już z wysyłką!

A cieszą te seksi laseczki:

Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ech, coraz bardziej zabugowane te gry robia. Zanabylem BF4, bo przecena byla ale chyba kurwa tylko te wybrakowane egzemplarze im zostaly bo tylko chwile pogralem i ciagle jakies bledy, spadki wydajnosci, a teraz moim oczom ukazal sie piekny komunikat "BF4 stopped working". No i za cholere juz sie nie uruchamia.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
U mnie na warsztat wjechał Legacy of Kain: Soul Reaver. Grałem w to za gżdyla ale za bardzo srałem po nogawkach żeby grę skończyć, teraz po latach podejście drugie ;D Są problemy z kompatybilnością, możliwe że raz bo steam a dwa bo mam windę 7 x64. Sejwy często się rypią a jak gra wyjebie do windowsa to cała rozgrywka w cholere i zaczynaj od nowa...o dziwo się nawet chce. Klimat nieziemski, muzyka jeszcze lepsza.


Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Też kupiłeś w biedrze za 9zł? :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nope. Na steamie za niecałe 2 ojro.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Kurwełe, po zdanej sesji kupię sobie PSX i przejdę wszystkie gry dzieciństwa - Soul Reavera, Spyro, CTR, Crash Bandicoot, Gran Turismo...

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Kurwełe, po zdanej sesji kupię sobie PSX i przejdę wszystkie gry dzieciństwa - Soul Reavera, Spyro, CTR, Crash Bandicoot, Gran Turismo...
Ostatnio przeszedłem trzy pierwsze części Crash'a na emulatorze, może to nie to samo w 100%, ale przez moment znów byłem dzieckiem. Polecam, zajebista sprawa  :D