Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475747 razy)

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Pierwszy raz
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pierwsze podejście, 597 pkt. Następne zrobię na wypoczętego w weekend ;)

Szkoda tylko, że to spacją trzeba klepać. Wolałbym opcję wykrywania inputu w interfejsie audio, dawno nie grałem randomowych zer.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Pewnie lepiej by wam wychodziło na gitarach - napieprzanie w najgrubszą strunę na palm mutingu :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Mmm, wszyscy piszą: "uuu ja 600 za pierwszym razem", "590 ale to pierwszy raz" etc.,
a ja za pierwszym razem napieprzałem razem z cowbellem zanim weszły nuty i nie przeszedłem 1 poziomu XD

Posty połączone: 11 Wrz, 2014, 21:36:09
« Ostatnia zmiana: 11 Wrz, 2014, 21:36:10 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
A ja se gram w hirołsy 3 :)
return to monke

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Red Dead Redemption. Na Odyna, jaka ta gra jest zajebista!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Odkopałem mojego starego dobrego DSa - Phoenix Wright, Professor Layton, New Mario Bros, Mario Kart i Bowser Inside Story idą na pierwszy ogień  :D

Offline jaccqu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
I ponownie nowa gra za darmo. Tym razem na platformie Steam, Payday : The Heist, wystarczy dodać do biblioteki :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
http://www.jestemgraczem.com/

Może kogoś zainteresuje. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Skończyłem Metro 2033 Redux. Fajowo było! A za tydzień Kolofdjuti!
Paczki z głów!

Offline drzevoo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 121
South Park The Stick of Truth miażdży  :devil:
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Oj, czekam!

Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Oj, czekam!



Hey co robisz? i ta koza :D :D :D :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Oj, czekam!



Hey co robisz? i ta koza :D :D :D :D

od razu widać, że bliski wschód
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Ależ mnie wkurwił najnowszy Call of Duty! Pojechałem ze swojego zadupia ileś kilometrów do wielkiego ośrodka miejskiego, Gdańska, żeby ew. kupić (no i oczywiście coś tam przy okazji jeszcze załatwić).
Ale pacz teraz: gra ma 55GB! A w pudełku jedno biedne DVD, a resztę se frajerze ściągnij z neta sam!!!
No to teraz dla paru ludzi to kurwa będzie dylemat:
- zapłacić 169 zeta (gdzieniegdzie przecenione na 129) i ściągać 50 giga, czy:
- nie zapłacić nic i ściągnąć z neta spakowane 28 giga!

No dylemat, nie?? :D
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Pewnie jeszcze w ciągu miesiąca patche na kolejne 20GB, a za pół roku uzbiera się kilka DLC, każdy 30 zł minimum :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ależ mnie wkurwił najnowszy Call of Duty! Pojechałem ze swojego zadupia ileś kilometrów do wielkiego ośrodka miejskiego, Gdańska, żeby ew. kupić (no i oczywiście coś tam przy okazji jeszcze załatwić).
Ale pacz teraz: gra ma 55GB! A w pudełku jedno biedne DVD, a resztę se frajerze ściągnij z neta sam!!!
No to teraz dla paru ludzi to kurwa będzie dylemat:
- zapłacić 169 zeta (gdzieniegdzie przecenione na 129) i ściągać 50 giga, czy:
- nie zapłacić nic i ściągnąć z neta spakowane 28 giga!

No dylemat, nie?? :D

Jaki dylemat? Ja nie widzę żadnego dylematu, pytanie jest retoryczne. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Wydaje się ciężką kasę na pudełkowe gry po to, żeby mieć gry, a nie możliwość pobrania ich. Wersje elektroniczne też rozumiem. Ale łączenie tych dwóch opcji mnoży same minusy. No kurwa, bez sensu.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja pamiętam, gdy kupowałem Dawn of War II, jak mnie to niemiłosiernie wkurzyło, czemu ten system się przyjął, ja się pytam!? Rozumiem, że Steam, ich monopol na dystrybucję gier, ale kurczę, jak patrzę na moje stare wydania gier z CD-Projektu to się łezka w oku kręci w porównaniu do tych biednych, aktualnych.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Tiaaaa. Pamiętam jak jechałem na mobilnym necie z Playa z limitem transferów 14 giga na miesiąc i kupiłem se Fallouta NV. Wróciłem z wyjątkowo udanego czwartkowego wypadku do Krakowa (w piątek znaczy wróciłem), zarzuciłem instalację gry i poszedłem się kimnąć obudziłem się parę godzin później i patrzę a ta pierdolona instalka wszamała mi pół miesięcznego transferu... A czemu się przyjął? Najwyraźniej nikomu on nie przeszkadza, gracze dużo nonsensów zniesą żeby dostać swoją działkę ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305


Po 1 godzinie grania o 1 w nocy na słuchawkach: Zajebista gra, trzyma poziom, jest strasznie, byłem zachwycony.
Po kolejnych 3 godzinach: Nudy. Zauważyłem, że wszystko jest oskryptowane, wiem gdzie co wyskoczy. Nie trzeba dobijać kreatur jak w części 2 albo 3 (zabijesz, to nie żyje). Z pielęgniarkami nie ma walki, bo wystarczy zgasić latarkę, podejść na odległość 2cm i zadać 2 poważne ciosy.

Ogólnie słabo. Mało Silent Hilla w Silent Hillu. Do takiej choćby, mojej ulubionej, trójki się nie umywa... Pogram w to jeszcze, ale nie obiecuję czy skończę. Jestem jak na razie w ściekach...


A, i najważniejsza wada gry - ostro spierdolone udźwiękowienie. Jak postać coś do Ciebie mówi, to nie ważne jak się obrócisz - słyszysz ją tylko w jednym głośniku. Żeby to się zmieniło, trzeba ową postać obejść xD Masakra.
« Ostatnia zmiana: 23 Lis, 2014, 21:25:16 wysłana przez bandit112 »

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki


Do gry podszedłem jak do klona Call Of Duty - dobra zabawa na parę godzin, angażująca emocjonalnie jak pinball.
Mniej więcej tak wyglądał przebieg moich doznań:

1. Nigdy żadna scena w grze nie ruszyła mnie tak bardzo.
2. Nigdy w żadnej grze nie podejmowałem tak chujowych decyzji.
3. Nigdy wcześniej gra nie karała mnie tak dotkliwie (sumieniem) za moje decyzje.
4. Pierwszy raz w grze, ktoś odnosił się do mnie - dosłownie- a nie do postaci, która grałem.
5. Nigdy żadna gra tak bardzo nie zakpiła z modelu "wzorowego" gracza, który zadanie po zadaniu ratuje świat mordując tysiące przeciwników.
6. Zakończenie, która tak bardzo wbija w ziemię, że na prawdę źle się czujesz, że grałeś ( w żadnym wypadku nie dlatego, że jest zła - bo nie jest)

Parę tygodniu po przejściu ciągle wracam myślami do tego tytułu. Próbuję wyjaśnić bieg wydarzeń i co się stało tak na prawdę.
Zdecydowane 11/10. W końcu gra, która pełniej pokazuje realia wojny.

p.s. nie grzebcie w necie, żeby sobie niczego nie zaspoilować. Na allegro można kupić kod steam za kilkanaście złociszy.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Panowie, powitajmy GTX 970 :). Jeśli zdarzy mi się kiedyś na tę kartę narzekać, to proszę Was o łagodną śmierć ;).

Spoiler
Paczki z głów!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Na gog.com jeszcze przez 3 dni 85% promo na część gier, m. in. serie Gothic czy Guild.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

Najlepsza gra w jaką miałem okazję grać w tym roku. Udoskonalony Dark Souls O_O