Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475687 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Jak już przy samochodówkach jesteśmy to ja czekam na DriveClub bo jestem pewien, że gra zniszczy. GDYBY udało mi się odłożyć na XONE to łykam też w ciemno Forza Horizon 2.

A tak btw - mamy tutaj jakichś posiadaczy PS3 z GTA V? Szukam ludzi do pogrania online.

Offline bob_dzabllonsky

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
No ja liczę na to, że CARS Project zniszczy ;)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Trochę ostudził mi się zapał na PCARS kiedy ogłosili, że kierownice Logitecha nie będą kompatybilne z PS4.

Offline bob_dzabllonsky

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
No taaa. Mi pozostaje wersja PC.


Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Beta The Crew. Potwierdziła tylko moje obawy, że twórcy zajebiście zapowiadającą się grę zjebali słabym modelem jazdy. Przynajmniej jeden zakup mniej.


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Pakiet-ze-specjaln%C4%85-konsol%C4%85-Xbox-One-i%C2%A0gr%C4%85-Sunset-Overdrive/productID.306461200

Niezla cena, nie :)

Fuck Xbox One!
Why?

Robiłem bezpośrednie porównanie i jeśli chodzi o pada, to X1 jest lata świetlne przed tą zabaweczką od PSa, grafika w Fifie wyglądała 100% identycznie.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Ze względu na politykę MS-a
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ze względu na politykę MS-a
Nadal nie kumam - ponad rok temu się wycofali z pomysłu na gry przypisane do konta (zresztą, Sony też miało podobne plany, ale to M$owi się dostało po głowie), rozpoczęli podobną inicjatywę do PSowego PS+: "Games with gold", nie wiem, o co można się ich jeszcze czepiać. :)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
premiera polska rok po światowej ?:)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Ze względu na politykę MS-a
Nadal nie kumam - ponad rok temu się wycofali z pomysłu na gry przypisane do konta (zresztą, Sony też miało podobne plany, ale to M$owi się dostało po głowie), rozpoczęli podobną inicjatywę do PSowego PS+: "Games with gold", nie wiem, o co można się ich jeszcze czepiać. :)

http://www.fuckxbox.com/

http://www.sickosonparade.com/nucleus/index.php?itemid=138
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Czyli jeżeli kupuję Xbox'a, żeby pograć w tytuły ekskluzywne (seria Forza sama w sobie mi wystarcza do kupna, o Halo nie wspominając), znając plusy i minusy sprzętu, to jestem idiotą?

W sumie, mam telefon od japka więc gorzej już ze mną być nie może, rajt?

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Czyli jeżeli kupuję Xbox'a, żeby pograć w tytuły ekskluzywne (seria Forza sama w sobie mi wystarcza do kupna, o Halo nie wspominając), znając plusy i minusy sprzętu, to jestem idiotą?

W sumie, mam telefon od japka więc gorzej już ze mną być nie może, rajt?

tak
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Dziękuję, Lechu_! Tymczasem wystąpiła premiera odświeżonych wersji Metro. Ale i tak nie mam pojęcia w co teraz grać... Czekać na Cars, Far Cry 4?
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Czyli jeżeli kupuję Xbox'a, żeby pograć w tytuły ekskluzywne (seria Forza sama w sobie mi wystarcza do kupna, o Halo nie wspominając), znając plusy i minusy sprzętu, to jestem idiotą?

W sumie, mam telefon od japka więc gorzej już ze mną być nie może, rajt?

tak
Kocham to forum.


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ze względu na politykę MS-a
Nadal nie kumam - ponad rok temu się wycofali z pomysłu na gry przypisane do konta (zresztą, Sony też miało podobne plany, ale to M$owi się dostało po głowie), rozpoczęli podobną inicjatywę do PSowego PS+: "Games with gold", nie wiem, o co można się ich jeszcze czepiać. :)

http://www.fuckxbox.com/

http://www.sickosonparade.com/nucleus/index.php?itemid=138
Jak dla mnie to wszystko hejterski bullshit, z czego połowa jest nieaktualna (a mimo to, wciąż się to powtarza, nawet jeśli to oczywista już nieprawda). Jeden lubi, jak mu marsza grają, drugi, jak mu nogi śmierdzą - każdy ma prawo do swojej opinii. Ja wybrałem X360 głównie ze względu na lepsze (dla mnie) Exclusive'y i wygodniejszego pada, podobny wybór stoi przede mną znów i ponownie skłaniam się w stronę Xklocka.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Pady, w których analogi i krzyżak są zamienione miejscami nie mogą być wygodniejsze, o ile analog nie jest głęboko zatopiony w padzie, a strzałki wysunięte wysoko - w przeciwnym razie lewy kciuk szybko zaczyna boleć od zadzierania go wysoko na analoga i wysięgania daleko na krzyżaka. I to się tyczy wszystkich X-owych padów. Do tego kartoflowy kształt Xowych padów jeszcze wykręca nadgarstki tak, że po dłuższym graniu też zaczynają boleć. Na padach od Playstation tego typu objawów nigdy nie miałem, nawet w całodziennych wakacyjnych sesjach lata wstecz.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
U mnie jest zupełnie przeciwnie, podobnie u wszystkich moich znajomych, którzy u mnie grali i nawet posiadają PS3'ki - każdy przyznaje, że pad jest wygodniejszy. Gusta i guściki, gdyby była "jedna, lepsza opcja", wszyscy by ją wybierali i to się tyczy wszystkich sfer życia.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ja wybrałem X360

Co Wy kurde macie z tym "wybieraniem"?? Wybierać, to muszą dzieci między PS4 i Xcośtam, bo babcia dała pieniądze tylko na jedno.

Kuźwa. Sądziłem, że każdy normalny gracz gra nie dzień po premierze, tylko na spokojnie, rok po premierze, gdy już wszystko o danym tytule wiadomo, jak już dzieciarnia się nasapała w internetach, gdy już rynek wtórny się trochę nasyci, etc.. Gracz wonczas idzie do sklepu, kupuje grę, GRĘ, o którą mu chodzi i potem się zastanawia, czy ma na chacie platformę, na której to można odpalić. Zwykle ma. A jak nie ma, to kupuje, bo to nie majątek i nie dzień premiery pe-es-cztery.

Wybieranie platformy to bzdura dla wyżej wymienionych nieszczęśników. Zajebiście trafili fani serii Tekken, gdy po doskonałym TTT następny w kolejności był T4. Fani serii Forza też na pewno byli w wniebowzięci, gdy - och tak bardzo przywiązani do platformy - zobaczyli pierwszą Forza Horizon. I te pe, i te kurde de.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Co Wy kurde macie z tym "wybieraniem"?? Wybierać, to muszą dzieci między PS4 i Xcośtam, bo babcia dała pieniądze tylko na jedno.
Rozumiem, że zarabiasz tyle kasy, że masz w domu chuj wie ile systemów (nawet takich trochę starszych), gdzie na każdym masz ze może 2-3 tytuły, bo kupiłeś sobie GRY exclusivy?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Co Wy kurde macie z tym "wybieraniem"?? Wybierać, to muszą dzieci między PS4 i Xcośtam, bo babcia dała pieniądze tylko na jedno.
Rozumiem, że zarabiasz tyle kasy, że masz w domu chuj wie ile systemów (nawet takich trochę starszych), gdzie na każdym masz ze może 2-3 tytuły, bo kupiłeś sobie GRY exclusivy?

Zarabiam chyba typowo dla mojego bidnego miasta, 3 - 3,5 koła za szeregową odsiadkę w korporacji dla więźnia z doświadczeniem. Żadnych kokosów.  Ilekroć kupowałem grę plus platformę, był to wydatek planowany, bez emocji, raczej  kosztem czegośtam innego, niż hurra, idę wyjebać kasę. Nigdy nie kupiłem żadnej gry czy platformy w dniu premiery. No, może Baldur's Gate na PC :) Dla SC kupiłem DC, dla Halo XB, dla PES PS2, dla GoW X360. PS3 nie pamiętam po co, pewnie z powodu PES, Uncharted i nowych Caliburów :) Niestety kilka lat temu pojebało mnie i sprzedałem Saturna (VF2! Sega Rally) oraz N64 (Goldeneye). Amigi, Spectrumy i 8-bitowe Atari trzymam i nie oddam. Gram sporadycznie. Nie widzę żadnego powodu do kupowania current genów. Za rok znowu zerknę, co się dzieje i z radością kupię jakieś nowe ejlou za 80zł plus grata za równowartość czterech kostek do gitary :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Gdy kupowałem (a raczej rodzice brali na raty) konsolę, jeszcze chodziłem do gimnazjum, podobnie teraz mnie nie stać na posiadanie dwóch konsol - wolałbym kupić rozsądnego PC'ta za te pieniądze. Xkloc odsłużył swoje 6 lat i zasłużył na zastępstwo, idę na studia i nie mogę sobie pozwolić na żadne szaleństwa, ale zostałem w rodzinnym mieście i mogę część zaoszczędzonych przeznaczyć na konsolę. Dlatego wciąż się zastanawiam, ale już jestem niemal na 100% przekonany, co do X1.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
No dobra, a co tam jest ciekawego na tym X1? Pytam poważnie, może coś przegapiłem.