Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475772 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Przeszedłem calutkiego FEZa przy okazji udostępnienia za darmo w PS+ (chuj, że w czerwcu kupiłem go też na wyprzedaży w Steamie -_-). Jeżeli ktokolwiek jeszcze nie grał, to polecam z całego serca. O takiego:

Offline RPA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Łupię od paru tygodni w GTA V - tak po 2 godzinki raz na parę dni. I odczucia są takie, jakbym oglądał jednocześnie niesamowicie głupi, śmieszny, wciągający i dorosły gangsterski film akcji (jak powszechnie wiadomo, takie filmy nie istnieją). NIESAMOWICIE dobra gra, zaliczone jak na razie ledwie 30% i jestem pewien, jaką ocenę wystawię jak skończę.
Kupiłem PS3 tylko dla Tekkena i GTA - i było warto. Bardzo nieładnie się Rockstar zachowuje w stosunku do pececiarzy, toteż polecam po prostu kupić konsolę, odpalić na możliwie dużym ekranie (na rzutniku nocą jest kosmos) i cieszyć się grą.

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
A ja teraz tnę w Stalkera: Zew Prypeci  :D Lubie takie klimaty odkąd pierwszy raz odpaliłem Fallouta

Offline RPA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Miałem Stalkera jakąś jedną z pierwszych wersji, przed patchami itd. Cholernie trudna, mało surowców, przeciwnicy twardzi, do tego masa bugów. Zraziłem się i już nie wróciłem. Ale klimat był przedni.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ja dwa razy przechodziłem pierwszego Stalkera. Potem kupiłem Clear Sky i gra była tragicznie zabugowana, wywalała się często, ładowanie stanów gry trwało PÓŁ JEBANEJ GODZINY. I hui, oddałem komuś, kto miał więcej czasu i u kogo chodziła trochę lepiej. A szkoda, bo fajowa była.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Za to Metro Last Light było w zbliżonym klimacie, a grało się prze-dobrze. Przeszedłem Watch Dogs, dogrywam teraz te dodatkowe mini gierki, bo stwierdzam, że gra jest po prostu dobra (a mod TheWorse olśniewa), z tym całym tętniącym życiem miastem - a nie ma nic innego równie dobrego i nawet się na najbliższe tygodnie nie zapowiada ;)... 
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki

Dla fanów serii Silent Hill - w końcu doczekaliśmy się.
Chwalmy pana - Hideo Kojima, Guillermo del Toro.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305

Dla fanów serii Silent Hill - w końcu doczekaliśmy się.
Chwalmy pana - Hideo Kojima, Guillermo del Toro.


Widziałem gameplaye. Grafika dobra, ale sama gra kompletnie nie przypomina Silent Hill, tylko jakiegoś taniego straszaka, gdzie coś tam wyskakuje co chwila. Taki Slender.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
P.T to nie gameplay, tylko Playable trailer. Może nie mieć nic wspólnego z końcowym produktem..ale nawet gdyby miał....still better than Book Of memories :)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Starcraft II : Wings of liberty - Blizzard odwalił kawał dobrej roboty - nie odgrzał kotleta, ale wziął stary przepis, usmażył i podał z kawiorem :D
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Można sobie przez 48 godzin próbować Titanfalla - mimo, że waży ok. 60 GiBa, gorąco polecam.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Ja nawet nie próbuje - dwa dni to mi się będzie pobierał xD
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja siedzę u kuzyna w UK, nowy komp (dyski SSD <3), internet światłowodem - nawet pół godziny się nie ściągało :>

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Ssd to magia, mam od trzech msc. Jakbym wiedzial jak bardzo ulatwia zycie to bym sobie sprawił juz ze 3 lata temu. Lokacje sie laduja wlasciwie same, rozruch systemu i uruchamianie programow wlasciwie odbywa się samo. Najbardziej i tak mnie cieszy zredukowanie laga przy otwieraniu nowych kart w przeglądarce, niby zwykłe pierdoły ale komfort pracy niewyobrażalny :D

Wysłane z mojego ZTE V987 za pomocą Tapatalk 2

Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja po powrocie do Polski, pierwsze co robię, wywalam napęd DVD z laptopa i wstawiam na jego miejsce SSD na system. Kolosalna różnica jest przede wszystkim w czasie uruchamiania systemu.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 815

I czekam na :

Spoiler
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
przede wszystkim w czasie uruchamiania systemu.
To akurat jest najmniej istotna rzecz :)

Spoiler

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Ssd to magia, mam od trzech msc. Jakbym wiedzial jak bardzo ulatwia zycie to bym sobie sprawił juz ze 3 lata temu. Lokacje sie laduja wlasciwie same, rozruch systemu i uruchamianie programow wlasciwie odbywa się samo. Najbardziej i tak mnie cieszy zredukowanie laga przy otwieraniu nowych kart w przeglądarce, niby zwykłe pierdoły ale komfort pracy niewyobrażalny :D

Wysłane z mojego ZTE V987 za pomocą Tapatalk 2


O tak ;) Przy pierwszym przypływie gotówki kupuję zasilacz i właśnie SSD pod system. Myślę, że 128GB wystarczy, bo jak na razie drogie te zabawki.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Kumpel mi polecił Sword Of The Stars. Całkiem bueno turówka muszę przyznać.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772

Napisz pan coś więcej. Jak jesteś zajęty, to wystarczy: czy warto ;).
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ja to GRID'a od początku polecam i teraz wale w ciemno.

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 815

Napisz pan coś więcej. Jak jesteś zajęty, to wystarczy: czy warto ;).

Zacząłem od GRID`a 2 i bylem zachwycony grafiką ,kolorystyką i poniekąd fizyką aut. W "Autosport" mamy znane trasy z Grida2 , trochę więcej aut , nieco inne zachowanie pojazdów (troszkę bardziej przewidywalne , choć po wyłączeniu pomocy można się sporo natrudzić). Zacząłem dopiero tryb kariery i jak na razie bardzo podoba mi się odwzorowanie pojazdów i ich zniszczenia :) Im dalej, tym będą ciekawsze trasy i wozy, grafe mam na full (bo komp pozwala) więc jest naprawdę przyjemnie :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Jak grałem w F1 tak teraz w GRIDach i NFSach nie mogę się odnaleźć. Każdy za agresywnie dla mnie jeździ. I ten wkurw gdy zostawiasz miejsce komuś w zakręcie, ale ciebie wypychają i obracają :scream: Ale ogólnie ten GRID Autosport sympatyczna gierka :)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 815
Dlatego w Gridzie to ja jeżdżę agresywnie i Backspace czasem się zdarzy ;)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline bob_dzabllonsky

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Wszystko ze stajni SIMBIN - Race Injaction, GTR, Race Room Expirience (mega gra), F1 - 2011,12,13. 
Ferrari Virtual Academy - można to nabyć tylko bezposrednio od Ferrari. Zajebiscie dopracowany pod względem fizyki sim. Tylko 3 tory i 3 auta - F438 italia, F10 oraz F1 150 Italia
Na PS3 dla rozrywki GranTurismo 6. Z innej beczki Il2 Sturmowik (wolant + przepustnica - kultowy to jest gruz).
Czekam niecierpliwie na CARS Project. Wszystkie simy na kierze Thrustmastera F430 FF. Ot taką mam zajawkę.