Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472920 razy)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
War Thunder. Najwięcej mam napykanych godzin według Steam, bo już z 100.
Świetny symulator, nawet na arcade bije realizmem i dynamiką World of Warplanes.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
razem z żoną Guild Wars 2 od tygodnia czy dwóch :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Tekken Tag Tournament 2. Zamiast się uczyć to cały dzień napierdalałem z siostrą, czyli dziś nocka nad książkami :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Tekken Tag Tournament 2. Zamiast się uczyć to cały dzień napierdalałem z siostrą, czyli dziś nocka nad książkami :D
U mnie cały czas króluje Tekken 6 :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Szóstkę mam u siebie w Pruszczu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Franq

  • Gość
Ile to ja lat w Tekkena 3 grałem ;)


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
War Thunder. Najwięcej mam napykanych godzin według Steam, bo już z 100.
Świetny symulator, nawet na arcade bije realizmem i dynamiką World of Warplanes.


no, fajnie sie w to pyka, zwłaszcza w trybie symulacyjnym z dżojstikiem :D ale jednak więcej przyjemności daje mi WOT.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
A ja od jakiegoś czasu męczę starego dobrego Wolfensteina Enemy Territory  :devil:

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Jest taka darmowa gierka która zwie się Battle For Wesnoth - turówka, zasady proste aż do bólu, troche motywów z RPG zaczerpnięte...

Mimo że większośc dostepnych scenariuszy trąca myszką to kurna - w tej grze trzeba naprawde mysleć zeby wygrać...

Polecam wszystkim - genialny pożeracz czasu, tak samo jak Hirołsy :P
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Staary! Wielkie dzięki (na razie awansem ;))! Dziś z pewnością przetestuję! Normalnie jak za czasów pierwszego Crysisa :).

Anal_69 - man, wgrałem do tego wszystkiego textury ultra od MalDo i po prostu cud miód. A od wczoraj mamy 2in1: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=86114
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jeden rozkminił prawdziwe przeznaczenie mojego Nick'u :D... Ej, u mnie to jakoś bez zmiany. @wuj Bat weź na najniższe graficzne przestaw i zobacz czy też jest optymalniej. Bo mi się na lapku z deka scina, a chciałem trochę pogiercować po sesji :(. Może ja coś źle wgrywam
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Street Fighter IV cośtam Edition - teraz jest za darmo na X360 w ramach Games with Gold, ta gra udowodniła mi, że stare bijatyki na padzie to dla mnie jedna, wielka porażka(choć i tak na pewno lepiej niż na klawiaturze). Niemniej jest fajna grafika, oldschoolowa kreska, ale nie ma melodyjki po zwycięstwie Guile'ego!!!!11oneone Jak oni mogli mi to zrobić :(

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Battlefield 3 odkąd udostępnili :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Splinter Cell Blacklist
Thief
Metro Last light

Wszystko kupione w takich cenach, że portfel nie ucierpiał, a japa się cieszy :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Nadal android:

D&D Arena of War

Thor: The Dark World
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Jeden rozkminił prawdziwe przeznaczenie mojego Nick'u :D... Ej, u mnie to jakoś bez zmiany. @wuj Bat weź na najniższe graficzne przestaw i zobacz czy też jest optymalniej. Bo mi się na lapku z deka scina, a chciałem trochę pogiercować po sesji :(. Może ja coś źle wgrywam

Jak już zapodasz moda 0.8, to zobacz, czy pliki patch.dat i patch.fat są tam, gdzie trzeba (.../Watch Dogs/data_win64). Niestety brzydzę się graniem lapkami i z'upgrade'owałem się ostatnio dośc mocno, więc gra się zarąbiściem. Mimo już paru godzin grania przeszedłem ledwo 15% gry, więc nadal polecam.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Metal Gear Solid The Legacy Collection. Żegnajcie forumowicze na jakiś czas ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@wuj Bat no ja PC'ta ze sobą nie wożę :D
Ale lapek daje radę, chociaż kurde robię sobię wstęp do wiedźmina 3... przeszedłem 1 i 2 na średnich już mi się potrafi zmulić lekko jak jest dużo mobów :(. 3 to pewnie go spali...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Baldur's Gate ;) albo Planescape Torment. W 13 godzin akurat przejdziesz prologi obydwu gier :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Jak masz ipada,  to BG jest dostepne na iStorze w polskiej wersji jezykowej.  Polecam. 

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Konkrety Isu. Będziesz miał neta? Sieciówki wchodzą w grę? Bez użycia klawiatury - czyli coś a'la klikando?
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Wszystkie części assassins creed, poza jedynka ( nudna i schematyczna fabuła, ale za to jeden z najlepszych polskich dubbingów )
I oczywiście wiedźmaki, pozostaje tylko czekać na trójkę. Po przewertowaniu opowiadań i sagi aż chce się grać ;)
Call of duty 2/4 na multi
Kilka starszych nfs ( undergroundy i most wanted )
Z mmorpg byl metin i last chaos, ale nie warto tracić ani minuty na to gówno :P
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Machinarium - zajebista giera!

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Neverhood ci ruszy? On ma z tego co pamiętam jakies magiczne biblioteki directx.  Sam bym chętnie zagrał...