Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473001 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja odkryłem Fallouta 3. ;)

To odkryj Fallouta 1 i Fallouta 2.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@Sylkis

wywalilem Eternity Warriors 2

wróciłem do emulatora game boy'a advance i tłukę Golden Sun i Final Fantasy VI advance

moze jak przez to przebrne to wroci gas na Final Fantasy Tactics Advance, tylko te dlugie cut-scenki irytuja...
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Z innej beczki: miałem przerwy, potem wracałem, odkrywałem nowe gałęzie rozwoju, aż w końcu wróciłem z tieru 8 (IS-3) na 1szy, 4ty i 6ty i mam wyjebane na resztę. W garażu stoją teraz:

- Leichtraktor
- T1 Cunningham - te na osobnym koncie, bo rozdzieliłem sobie lolki od bardziej "pr0wozów",

- KW-1S,
- T-150,
- Cromwell,
- Matilda - wszystko wyelitowane, z dobrymi załogami, i gram zależnie od nastroju ;)

I co ciekawe, moim ulubieńcem nie jest Sporting, tylko pogardzany przez większość graczy jego cięższy brat, czyli T-150:

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Warzone 2100 <3
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
@Escape No ja w sumie też teraz trzymam 2 części Blood&Glory i produkcje SqEx i też nie wszystkie. Na emulatory ciągle jeszcze JB nie zrobiłem...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@Escape No ja w sumie też teraz trzymam 2 części Blood&Glory i produkcje SqEx i też nie wszystkie. Na emulatory ciągle jeszcze JB nie zrobiłem...
@Sylkis

ehehe widzisz bo ja na samsungu gram na emulatorach:P no JB needed:)

iphone'a trzymam juz tylko do ampkita wylacznie
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
I tak prędzej czy później będzie JB 'bo tak' ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

No i pozamiatane :)

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Ja odkryłem Fallouta 3. ;)

To odkryj Fallouta 1 i Fallouta 2.

Nie miej mnie za ignoranta, Fallout 1, 2 i nawet Tactics przerobione za młodu ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033

No i pozamiatane :)

Bardzo obiecujący tytuł. Ale ten pozamiata wszystko i wszystkich ;)

Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Normalnie pierwszy raz w zyciu zastanawiam sie nad kupnem konsoli! Something somewhere went terribly wrong :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Normalnie pierwszy raz w zyciu zastanawiam sie nad kupnem konsoli! Something somewhere went terribly wrong :)
Ja właśnie pierwszy raz się zastanawiam, czy nie lepiej zostać przy aktualnej generacji i kupić PC-ta, jak ją przestaną wspierać.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Normalnie pierwszy raz w zyciu zastanawiam sie nad kupnem konsoli! Something somewhere went terribly wrong :)

To właśnie oznaka, że wszystko idzie jak najbardziej w dobrą stronę :>
Polska z roku na rok powoli się "budzi"...  :devil:

A co do The Phantom Pain - jak chyba każda część - totalny must have! Nie bez powodu seria MGS stoi w moim prywatnym rankingu ponad każdą inną gierkę, bo to coś więcej niż zwykłe "gry" - to masa uczuć, przemyśleń, wspomnień itd itd.
Łzy wyciska mi tylko brak Haytera, czego Konami chyba nie wybaczę, bo tłumaczenie o "lepszej immersji z postacią, kiedy aktor mo-cap robi równocześnie voice-acting" mogą sobie włożyć między bajki. Do tej pory system motion-capture osobno i Hayter osobno to była i tak najwyższa możliwa półka - wątpię, żeby dało się to zrobić lepiej.
Ale cóż, chyba nie można mieć wszystkiego..  ::)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ej, czy wy wszyscy mnie ignorujecie, czy jak? Przecież kilka postów wcześniej wrzuciłem tego MGSa i nikt nawet nie zareagował, a tu nagle boom jak kto inny dał :/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
kurde, dobrze to wygląda. Szczerze mówiąc nigdy z serią nie miałem do czynienia, ale też rozważam zakup PS4.

Co prawda głównie dlatego:

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Kurde, nie mogę się jakoś przekonać, że ten nowy Wiedźmin będzie dobry. Jedynka była nawet spoko i dobrze wróżyła następnym częściom. Dwójka była IMO dość kiepska, choć na trailerach wszystko wyglądało spoko. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że i w trójce coś spieprzą. :P
It's always nice to have a penis.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
no nie wiem, ja tam byłem dwójką zachwycony. czułem się jakbym grał w książkę;)

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Ja takie wrażenie raczej przy jedynce miałem. Chociaż jeżeli 3 będzie taki właśnie bardziej sandboxowy jak to obiecują to ma szansę mnie kupić. Poczekamy-zobaczymy.
It's always nice to have a penis.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Sylkis - na pocieszenie przyznam, że to właśnie dzięki Tobie dziś z rana zobaczyłem tenże trailer, dzięki ;)
Btw - mówiąc o wspomnieniach, miałem na myśli choćby
Kto grał, pokochał i nie uronił choćby łezki ten nieczuły cham :D

Dla niezaznajomionych, szczerze polecam nadrobić jedyneczkę choćby na peciecie, bądź epsxe; dwójkę i szczególnie trójkę (dżungla, kamuflaże, polowanie na jedzenie, opatrywanie ran, ostatnia walka z The Boss - no po prostu kto nie widział, ten ubogi w jedne z najważniejszych momentów w historii gamingu) na ps2; a dla tych z dostępem do ps3 czwórkę, która mimo upływu już kilku lat, nadal trzyma next-genowy poziom (może nie graficznie, ale gameplayowo na pewno :) ). Co prawda, dobrze jest znać fabułę wszystkich części coby zrozumieć o czym oni w ogóle nawijają (wątków jest w pizdu), a i mieć pewne zacięcie do szeroko pojętej kinematografii, ale nawet i bez tego samo bogactwo możliwości czy choćby przeróżnych detali i ukrytych smaczków powinno praktycznie każdego przykuć do konsoli na te kilka dłuższych sesji :)
Na osłodę wejście do MGS4:Guns Of The Patriots - nie znalazłem lepszej jakości, ale powinniście zaczaić ogólny klimat - ja się jaram do dziś, mimo ukończenia tej części blisko 10 razy parę ładnych lat temu (nie 10 na raz - ot wracałem do gry z chęcią w różnych odstępach czasowych)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
hm cena PS4 $399. Ciekawe ile PLNów to będzie. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że po prostu po kursie. Ale jak będzie blisko tego, to może się szarpnę.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
W Polsce cena będzie przeliczeniem 399 euro, co w sumie i tak nie jest złym wynikiem pamiętając ile nowe konsole kosztowały patrząc chociażby na dwie ostatnie generacje.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
No to zakładając że się ma TV, to będzie chyba cena średnie klasy (?) PC... Pytanie czy mi potrzebny sprzęt tylko do grania. Z drugiej strony, tym bardziej na chuj mi wyrąbany PC.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
W muve.pl są preordery PSa po 1699...

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
MGS i watchdogs - jaram sie w chuj, szczegolnie ze mgs bedzie w koncu na pc :D
« Ostatnia zmiana: 13 Cze, 2013, 17:54:25 wysłana przez Maciek »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
No ja już ze swoją lubą jesteśmy zdecydowani że kupujemy PS4.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"