Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472976 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
The Cave - fajna, luźna przygodówko-platformówka-logiczna



Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline RPA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Kiedyś (tak do 2008) grałem w dosłownie wszystko, znałem prawie każdą nowość. Później mi przeszło, kilka lat minęło i wróciłem do grania w innej formie. Kiedyś - single only, dziś tylko multi. Poza ponadczasowym Quake III, w którego gram w niemalże niezmienionej formie od lat. Ostatnio obczajam na PC Tribes:Ascend i na PS3 ciągle walczę z ziomkami w tekkena 6.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Diablo III still.
Ktoś z forumowiczów chętny do gry? Infernalna Machina? Uberki?

Poza Diablo, które króluje u mnie od dnia premiery czaję się na Assassina III i rekreacyjnie przechodzę Trine 2 :)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Diablo III still.
Ktoś z forumowiczów chętny do gry? Infernalna Machina? Uberki?

Poza Diablo, które króluje u mnie od dnia premiery czaję się na Assassina III i rekreacyjnie przechodzę Trine 2 :)


sebastian#2962

;)
i always go full retard

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Odezwę się po jutrzejszym egzaminie zatem! Strach odpalać Diablo w trakcie sesji :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
"Co was w życiu cieszy?": popylanie w MoH Warfighter z ustawieniami Ultra-wszystko-na-max i fps na poziomie 45... :headbang: Oznacza to: udana przesiadka na Radka. (nie mylić z Vicolem ;))
Krajzis Trzy - możesz nadchodzić!
Paczki z głów!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Dragon age 1 i wizardry 8... Wiedzmina 2 odpuściłem bo sie zaciąłem na walce z kejranem... :facepalm:
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Dead Space 3 !!!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Jakoś nie umiem sobie wyobrazić oddzielenia "wątku osobistego", o którym mówisz, od "wątku głównego" ;) Toć motorem fabuł jest ten "wątek osobisty" jak dla mnie.

A olewanie wątku głównego jednoznacznie kojarzy mi się z bezcelowym błąkaniem się po świecie i wykonywaniem różnych misji/questów niczego ciekawego nie wnoszących do fabuły (choć może tutaj jednak się postarają i będą jednak wnosić?), do tego bez żadnego sensownego układu chronologicznego, związków przyczynowo-skutkowych itp.

No ale bądźmy dobrej nadziei :)
Tak wracając do tematu, warto pooglądać:
http://www.gameinformer.com/p/witcher3.aspx

bandit112

  • Gość
Od 4 dni łupię w King Of The Road (Hard Truck 2), ale tam jest fajny soundtrack. Bardzo klimatyczna i wciągająca gra.

W dodatku: Airline Tycoon z 1999.


Ogólnie lubię tego typu gry, jak firma dobrze prosperuje i wszystko się rozwija, to mnie jara :D

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Crysis 1 ... tak wiem późno się obudziłem z tym :P

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Crysis 1? Nędza straszna.
Jeżeli chodzi o najnowsze FPSy to polecam... DOOMa 2! Pozostałe części w sumie też, bo wyszedł parę dni temu mod Brutal Doom w wersji 18 i kopie dupsko. Obejrzyjcie sobie na YT jak toto wygląda. Powiem tyle - frajda niesamowita, bije na łeb grywalnością jakieś chujowe CoDy itd. Strasznie dynamiczne wszystko teraz jest, zupełnie inna gra. No i w coopie sobie pograć można bez większego kombinowania.

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Większość FPS-ów przechodzę w 4-5 h (oprócz tych z elementami RPG i nieliniowce).
A Dooma pociskałem jeszcze na 386 w podstawówce :D

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Wszystkie nowe FPSy niestety w tyle się przechodzi teraz, nawet z wykonywaniem wszystkich zadań/misji pobocznych - o ile takowe są w ogóle. CoDy ratował tryb zombie zawsze, w którym grało się więcej niż w normalnej grze :D

A tegoż moda do Duma polecam całym sercem - nawet Ola Englund go polecał :D

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Nie dzięki... Na 37 calach raczej nie będzie ładnie wyglądać :P

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Aż w końcu sprawdzę tego Brutal Dooma, bo żeś mi smaka narobił.
It's always nice to have a penis.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
@Szorstki: to se ściągnij HiResTexture packa jakiegoś - masa tego po sieci hula i wygląda spoko. Nawet modele 3D są, ale jednak w oldskulowej oprawie z usprawnieniami Brutal Dooma jest fajniej, bardziej trv.

@Rogaty: no na co jeszcze czekasz? Tylko odpalaj przez silnik Zandronum ;)

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
A jest multiplej? :D

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Pewno - i to zarąbiście rozbudowany na dzień dzisiejszy, chociaż ja tam tylko coopa z bratem cisnę.
Jakieś DM, Team DM, CTFy różniste plus masa innych trybów. Sprawdź sobie co potrafi Zandronum + Doomseeker ;)

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Star Wars: The Force Unleashed 2. YEAH!
Nie wiem kto to rychtowoł, ale szwarno gra - dupi aże miło.  ;D Co prawda moim skromnym zdaniem "jedynka" była lepsza, ale i tak bardzo przyjemnie mi się grało. Jedyny minus (a może niekoniecznie?) - trochę krótka. Za to epickość i intensywność rozgrywki przekozacka. ;]

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Krótka? Ta gra to jakiś żart, jeżeli chodzi o długość kampanii. Choć fakt, epicko jest. Scena ponownego lądowania na Kamino miażdży.

@Jakub: Odpaliłem przez gzdoom, też spoko, działa jak trzeba. Ale Zandronum też obadam, może coś ciekawego wprowadza. :P BTW, da się jakoś w DOOM shareware odblokować pozostałe dwa epizody?
It's always nice to have a penis.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
a ja sobie ponownie odpaliłem wiedźmina 2, znowu wciągnął.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Krótka? Ta gra to jakiś żart, jeżeli chodzi o długość kampanii. Choć fakt, epicko jest. Scena ponownego lądowania na Kamino miażdży.

Dlatego uważam, że warta tej przysłowiowej "dyszki", za którą kupiłem ją w Saturnie. ;) I w sumie chyba lepsze 10h intensywnej gry, niż 40h zadań w stylu "przynieś, wynieś, pozamiataj". Ot, moja subiektywna opinia.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Krótka? Ta gra to jakiś żart, jeżeli chodzi o długość kampanii. Choć fakt, epicko jest. Scena ponownego lądowania na Kamino miażdży.

Dlatego uważam, że warta tej przysłowiowej "dyszki", za którą kupiłem ją w Saturnie. ;) I w sumie chyba lepsze 10h intensywnej gry, niż 40h zadań w stylu "przynieś, wynieś, pozamiataj". Ot, moja subiektywna opinia.
10? Chyba 3 i pół...
Ale jak za dyszkie, to zajebista gra.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Kupiłę legala! Digital version ov MoH Warfighter! Za 3h27min będzie rzeź!
Paczki z głów!