Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475929 razy)


Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No wiem, ale po co płacić jak można całkiem za free ;)
No żeby mieć na przykład mnóstwo fajnych gier za grosze.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Dostałem w prezencie imieninowym Wiedźmina 2 na Xboxa. Nie powiem, na padzie dużo przyjemniej się gra.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Skyrim mały kroczkami (dosłownie pół godziny - góra godzina dziennie). Może za rok przejdę. :D

Dobij do jakiegoś sensownego levelu i wkręć się w którąś gałąź fabularną, to znikniesz jak ja w lutym kiedy w to naparzałem w akademiku ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Skyrim mały kroczkami (dosłownie pół godziny - góra godzina dziennie). Może za rok przejdę. :D

Dobij do jakiegoś sensownego levelu i wkręć się w którąś gałąź fabularną, to znikniesz jak ja w lutym kiedy w to naparzałem w akademiku ;)

Hm mnie jakoś skyrim nie porwał, co robiłem źle? Bo po cichu liczyłem na wciągającą fabułę, ale niestety z tak otwartym światem trudno o porywającą narrację...
« Ostatnia zmiana: 13 Gru, 2012, 20:34:45 wysłana przez MadYarpen »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
W Skyrimie dłużyzny są i tyle. No i za łatwy jest. Zrobili duży, otwarty świat, bez pomysłu na zrealizowanie go. Mnie zawiódł, Morrowind i Oblivion lepsze. Do nich czasami wracam, do Skyrima? Hahaha

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Mnie też Morrowind bardziej zainteresował niż dwa następne. Ale i tak chyba spróbuję jeszcze raz w Skyrim popykać. Póki co gram w Final Fantasy VI na emulator SNES. To dopiero wciąga, chociaż czasem wściec się można.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Fajnale (a właściwie w ogóle jRPG) z ery SNESa i PSX FTW!
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
A ja ostatnio FIFA... Kurde nie podejrzewałem siebie nigdy o regularne granie, tym bardziej w grę sportową :-\ ...
Ssiecie.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
W Skyrimie dłużyzny są i tyle. No i za łatwy jest. Zrobili duży, otwarty świat, bez pomysłu na zrealizowanie go. Mnie zawiódł, Morrowind i Oblivion lepsze. Do nich czasami wracam, do Skyrima? Hahaha

Ściągnąłem kilka modów, jeden to szpony jak u Wolverina ;), a drugi podnoszący statystyki smoków i innych przeciwników. Ustaw najwyższy poziom trudności, a następnie zmodyfikuj atak oraz zdrowie smoka o jakieś... 1000% (tak, tysiąc procent). Let's show time! :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475


Cholera. Muszę se w końcu kupić tandem telefonu z Androidem i iPada. Wymiękam ile gier i zaskakująco porządnych portów na te platformy powychodziło - i to z reguły w groszowych cenach.

(no i emulatory :D )
« Ostatnia zmiana: 14 Gru, 2012, 02:07:59 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline ervee

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
ja grywam sobie w Fallouta w sumie to wszystkie części, Call of Duty, I w MMO - z częgo najlepszym i niepokonanym i najstarszym zarazem jest Ultima Online - Polecam i nie polecam. Bo gra jest świetna ale może bardzo wciągnąć i zrobić z Ciebie no life. Ma grafikę jak na 1997 rok normalną. Ja nie zwracam uwagi na grafę, bo grywalność powala, ale niektórzy mogą odrzucić ten tytuł na wstępie ze względu na grafę.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Hm aktualnie na tapecie mam:
Asasynów cz. III,
Deus Ex Human Reolvolution,
Battlefield 3 (single, bo na multi za stary jestem...).

Zainstalowałem też wiedźmina 2 po raz kolejny, chcę go przejść z tym ostatnim wielkim patchem. Tylko to już czwarty raz więc trudno się zmobilizować - zwłaszcza że po max 1h grywam.

Asasyni na plus, podobnie jak Deus ex - fajne gry, a pierwszą bardzo lubię, jeżeli o całą serię chodzi. Jest parę rzeczy które mi się nie podobają (zmiany na gorsze w porównaniu do II), ale inne elementy wynagradzają (np. przedzieranie się przez zaśnieżony las to coś pięknego).

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Bardzo, bardzo chętnie pograłbym (lub chociaż obejrzał walkthrough) do gier takich jak The Cat Lady:

Heavy Rain i podobne. Głównie interesi mnie ciekawa historia. Zna ktoś coś takiego fajnego?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Aston, to bardzo przypomina mi gry pokroju Jack Orlando, Wacki itd. ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
O kurde, grałem kiedyś kiedyś w Jacka Orlando. No w zasadzie chodzi mi o coś takiego, jedynie atmosfera musi być cięższa.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
W końcu udało odpalić mi się BO2 (i uporać z brakiem dźwięku). Całkiem przyjemnie się gra.

Offline ervee

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
a ja właśnie updatuje Arctic Combat (mmofps) - grałem w betę, ale krótko i miło mnie zaskoczyła. Zobaczymy co pokaże teraz. grywacie w ogóle w jakieś mmo? Ja bardzo lubię gry single player, bo mają jakąś opowieść do opowiedzenia, fabułę czy chociażby oprawę wizualną zazwyczaj lepszą niż mmo, ale możliwość rywalizacji czy współpracy z żywym graczem daje dużo satysfakcji. Napiszę później czy warto w AC grać.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Borderlands 2 - Mioooodzio bardzo długa i wciągająca, klimat post apokaliptyczny miazga. Przebija B1, Gra roku.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


Coś mię na święta chwyciło.... :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Bardzo, bardzo chętnie pograłbym (lub chociaż obejrzał walkthrough) do gier takich jak The Cat Lady:

Heavy Rain i podobne. Głównie interesi mnie ciekawa historia. Zna ktoś coś takiego fajnego?

Black Mirror :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Kiedyś, kiedyś grałem, może się zainteresuję znowu. Przydałoby się więcej jeszcze :P

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Amnesia: The Dark Decent?

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Descent ;). Nie, Amnesia to nie to. Szukam czegoś spokojnego, o ciekawej fabule. Była taka dżapańska gra, Phenomeno. Bardzo ładne artworki i wciągająca historia zainteresowały mnie na tyle, że całość przeszedłem za jednym zamachem. Z tym, że tam nie ma grania, tylko tekst, obrazki i dźwięk w sumie.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Aziu... Jak cie wciągneło to spróbuj dociągnąć sobie dodatek In the Wake of God ... ostatnia wersja wyszła dawno i zdarzają się bugi - ale mimo to herosy dopiero teraz nabierają rumieńców :)

A tutaj http://forum.vcmi.eu/portal.php :) Remake herosów ... na dzień dzisiejszy już w miare grywalny ;)

...tiaa...i mój nałóg na temat serii HOMM się ujawnił ;D
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim