Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473044 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
zaraz zaczynam testować assassins creed III.  ;D

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
gram od kilku dni w XCOM: Enemy Unknown. MEGA zajebista gra, nie wybacza błędów w taktyce.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
gram od kilku dni w XCOM: Enemy Unknown. MEGA zajebista gra, nie wybacza błędów w taktyce.

W sensie, w to stare czy nowe? Bo to stara wersja nie wybacza błędów ;) Nowa bezsensu do nich dopuszcza :P
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
gram od kilku dni w XCOM: Enemy Unknown. MEGA zajebista gra, nie wybacza błędów w taktyce.

W sensie, w to stare czy nowe? Bo to stara wersja nie wybacza błędów ;) Nowa bezsensu do nich dopuszcza :P

W to nowe, mnie jedzie czasami ta gra strasznie... Jak skończę to się biorę za stare :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Nie mówię,  że nowa jest słaba (bo jest naprawdę niezłą grą) ale jak uruchomisz starą wersję to dopiero docenisz jak swietnym rozwiazaniem są Punkty Akcji zamiast po prostu dwóch akcji na turę. No i możliwosc posiadania kilku baz jednoczesnie.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Nowego NFS'a zainstalowałem i się zawiodłem w cholerę. Za produkcję znowu się wziął Criterion i oczywiście znowu jest wybrakowany Burnout zamiast NFS'a. Tylko Burnout jest jeszcze fajny, bo jest rozpierdol, soundtrack i ogólny wizerunek gry, a w NFS to tak raczej nie bardzo :P Szczególnie soundtrack leży.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
A mi się po ograniu demka nowy NFS spodobał i zamierzam go sobie sprawić na gwiazdkę, żeby z kumplem przez sieć pykać.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Nowego NFS'a zainstalowałem i się zawiodłem w cholerę. Za produkcję znowu się wziął Criterion i oczywiście znowu jest wybrakowany Burnout zamiast NFS'a. Tylko Burnout jest jeszcze fajny, bo jest rozpierdol, soundtrack i ogólny wizerunek gry, a w NFS to tak raczej nie bardzo :P Szczególnie soundtrack leży.
Kłamiesz wasc. Nowy NFS jest calkiem fajny. Na pewno fajniejszy niż ostatnie wypusty. Ścieżka dźwiękowa też jest ok.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Dzisiaj ściągnałem wersje Skidrow, pograłem ze 3 minuty, odinstalowałem, wywaliłem i poczekam aż ceny pójda w dól bo mi sie podoba :) Choć wole poprzedniego Most Wanted, ale nie chce mi się bawic z mini obrazami żeby to odpalic pod siódemką i w normalnej rozdziałce
B ( o ) ( o ) B S

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Dobra, pograłem chwilę i nawet całkiem się przyjemnie się jeździ :) Ale soundtrack dalej mimo, że nie jest jakiś rażący to jakoś nie powala. W ''The Run'' mi bardziej muzyka siedziała :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Jak ktoś ma X360, z całego serca polecam nową Forzę. Klimat Test Drive Unlimited, przyjemny model jazdy, prześliczna (w życiu bym nie pomyślał, że można z tego złoma tyle jeszcze wycisnąć) grafika, w radiu Black Keys. Jedyne, co może wkurzać, to wzięci z Eski spikerzy radiowi, ale nawet, jak się nie podoba, to trzeba przyznać, że profeska zrobione. 9.5/10

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Horizon jest jednym z powodów przez które żałuję, że przerobiłem X360.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Far Cry 3! Na razie jest naprawdę fajnie!

Cieszy mnie, że mój komp ciągnie nową grę na ustawieniach Ultra. Nadal upieram się, że nie trzeba mieć klamota za 3-4k, żeby spoko pograć w nowości ;).
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
WARNING! GIMBUS CONTENT
Spoiler

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
CHUJOWY APDEJD - nie umiem znaleźć gratów w sklepie, dziwnie robi mi się dżungle i musze od nowa ustawiać masterki - 3x nie

bandit112

  • Gość
Tak ogólnie do tych waszych popularnych czołgów, to da się dojść na szczyt że tak powiem bez płacenia? Czy gra kończy się na jakimś tam poziome, że żeby ruszyć jako tako z miejsca trzeba zrobić przelew albo wysłać sms - inaczej miesiące nołlajfienia?

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
WARNING! GIMBUS CONTENT
Spoiler

Zajebisty patch, same plusy.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Bandit - to tak:

1) do tieru V NIE DA SIĘ wyjść na minus, bo tak jest skonstruowany system "płacenia". Tzn da się trzema maszynami: VK2801, M24Chaffee i T-50-2, ale to są bardzo niszowe czołgi do których dochodzą tylko bardzo zdecydowani na nie. I trzeba uważać przy artylerii, bo np. Hummel ma pociski po 1000srebra, więc jak ciągle pudłujemy to na minus się też da, Nie wiem jak odpowiedniki USA i ZSRR, nie grałem,
2) od tieru VI nawet "normalne" czołgi mają tak poustawiane że da się zminusować bitwę, aczkolwiek trzeba trafić na totalny shit happens - tzn. nie zrobimy nic, szybko i głupio zginiemy, team dostanie straszne baty. Przy czym te dwa pierwsze założenia dotyczą maszyn bardzo wrażliwych, np. lekkich i TD, gdzie można naprawdę polec po paru chwilach.
Ale jak grałem choćby VK3601H, to po zamontowaniu najlepszej armaty i ogólnym ogarnięciu stylu gry nim (gdzieś między średnim a ciężkim), robił mi za najlepszego zarabiacza jakiego miałem,
3) obecnie mam trzy tiery VII, i poza przypadkami wymienionymi w pkcie 2) dotyczącymi czołgu lekkiego (AMX 13/75, którego zresztą zaraz skończę expić do tieru VIII, ale następcy nie kupię bo mam dosyć lekkich :P ) nie dość, że same się utrzymują, to jeszcze nieźle zarabiają (JagdPanther z długą 88, VK3002DB którego co prawda nie polecam, ale to na nim pobiłem rekord zarobków w grze, ponad 50tysięcy srebra ;) ),
4) przy odpowiednim doborze czołgu i skillu gracza, jeszcze na VIII da się ładnie wyjść na swoje, ale ja już się tam nie pcham. Powód? Za dużo czasu na zebranie expa do następnego poziomu. Poza tym grałem z najwyższymi tierami regularnie wsiadając w lighty, i jakoś nie podzielam zdania że wtedy poziom bitew jest najlepszy i najwięcej można się nauczyć. Debile są tak samo na topie jak i na dole, przy czym na topie są groźniejsi :P
5) dla własnej satysfakcji, poza czołgiem lekkim, średnim i niszczycielem, zrobię sobie też ciężki VII tieru. A w sumie nie zrobię, tylko kupię, bo już go odsłoniłem, ale nie mam teraz czasu na maxowanie następnego pojazdu w kwocie 60-70tys expa.

Jeżeli nie wydajesz realnych pieniędzy na WoT (ja nie wydam nigdy złamanego grosza na żadną grę), spokojnie do tego tieru VI-VII dojdziesz bez większych strat, pomijając te które ponosimy na początku jak czołg i załoga są jeszcze słabe. No i kasę na sam zakup - np. JagdPanthera to ~1.350.000 srebra na czołg, 100.000 na wyszkolenie załogi, 200.000 na dosyłacz (rammer), plus np. długa 88, czyli absolutny obowiązek tej maszyny, to bodaj 117.000.

Korzystaj ze zniżek na zakup czołgu (nie na wszystkie się trafiają, ale 4 czy 5 razy mi się udało), szkolenie załogi (np. chyba do wczoraj była taka weekendowa), sprzęt eksploatacyjny (zestawy naprawcze, apteczki, gaśnice, powyżej IV-V tieru to mus), darmowe konta premium (jest takie na 1 dzień do jutra, a z 1,5 miesiąca temu była premka aż na 3 dni za friko). I oczywiście dobieraj odpowiednio maszyny, bo są takie co zarabiają więcej od innych, a do tego nie pchaj się najpierw w niektóre linie uważane za trudniejsze od innych, np. niemiecką ;D

Jak coś to jeszcze napiszę w razie pytań. A teraz dawaj plusika ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Cholera, nic nie zrozumialem :)
return to monke

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie musicie rozumieć prosty ludu, to jest dla wtajemniczonych ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
 A ja planuję pograć w Metro 2033 bo THQ postanowiło za darmo udostępnić takowe na Steama :)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ba, na The Humble Bundle placicie ile chcecie i macie metro 2033 plus kupe innych gier w pakiecie:
http://www.humblebundle.com/

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
No wiem, ale po co płacić jak można całkiem za free ;)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
A ja planuję pograć w Metro 2033 bo THQ postanowiło za darmo udostępnić takowe na Steama :)

o, tak na stałe?