Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475809 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
team fortress 2?
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Gram w to "Dishonored":



Ależ klymat! Grafika jak w uartystycznionym Half Life - bardzo polecam jak na razie!
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
cieszy mnie ten trailer i ogólnie fakt ze ta gra wychodzi. Kolejna, obok serii Hitmana, splintera i assassina, która pokocham miłością prawdziwą.

I jakby ktos nie widział:

Cytat: CD-Action.pl
Najciekawsze oferty weekendowe na Muve.pl (19-21 października):

    Sleeping Dogs na PC – 59,99 zł
    Sleeping Dogs na konsole – 109,99 zł
    Dark Souls: Prepare to Die Edition na PC – 74,99 zł
    Darksiders II na PC – 59,99 zł
    Darksiders II na console – 114,99 zł
    Max Payne 3 na PC – 49,99 zł
    Max Payne 3 na konsole – 69,99 zł

Najciekawsze oferty weekendowe na CDP.pl (19-21 października):

    The Whispered World - 13,99 zł
    Edna & Harvey: The Breakout - 13,99 zł
    Still Life - 6,99 zł
    Still Life 2 - 13,99 zł
    Syberia - 6,99 zł
    Syberia 2 - 6,99 zł
    Deponia - 41,99 zł
    Gray Matter - 13,99 zł

Najciekawsze oferty weekendowe na Steamie (19-21 października):

    PAYDAY: The Heist – 4,74 euro (19,47 zł)

Najciekawsze oferty weekendowe na GamersGate (19-21 października):

    Assassin’s Creed – 2,49 euro (10,23 zł)
    Assassin’s Creed II – 4,99 euro (20,50 zł)
    Assassin’s Creed: Brotherhood – 7,49 euro (30,77 zł)
    Assassin’s Creed: Revelations – 11,98 euro (49,21 zł)
    Assassin’s Creed Complete Collection – 19,99 euro (82,12 zł)
    Battlefield: Bad Company 2 – 7,48 euro (30,73 zł)
    Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam – 4,98 euro (20,46 zł)
    Battlefield 2 Complete – 7,48 euro (30,73 zł)

Najciekawsze oferty weekendowe na GOG.com (19-21 października):

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona – 4,99 dolarów (15,71 zł)
    SimCity 2000: Special Edition – 2,99 dolarów (9,41 zł)
    Theme Hospital – 2,99 dolarów (9,41 zł)
    Postal: Classic and Uncut – 2,99 dolarów (9,41 zł)
    Little Big Adventure – 2,99 dolarów (9,41 zł)
    Crusader: No Remorse – 2,99 dolarów (9,41 zł)

« Ostatnia zmiana: 19 Paź, 2012, 23:18:50 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Hmm... Battlefieldy może bym se kupił jakieś.

A co do Dizhonort Wuju - w weekend pogram, bo się kończy kupować :D
Jestem podjarany!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Gra jest tuż przed wpadnięciem w Dolinę Niesamowitości* i może dlatego tak dobrze się gra. Deko bardziej zaawansowana grafika byłaby już w naturalny sposób porównywana do rzeczywistości - i przez to dodupna...



*
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_niesamowito%C5%9Bci
Paczki z głów!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
European War 3: Commander

turowka w stylu panzer general/ryzyko itp, bardzo uproszczona

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
3 dni do premiera:

Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Ostatnio:
-sleeping dogs- gra rewelacyjna, klimat i historia oraz bitka i jatka
-dishonored właściwie Bat napisał wszystko, skończyłem grę wczoraj i dodam, że nie pamiętam skradanki w której tyle radochy sprawiało mi szlachtowanie i zarzynanie 

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Nie zamierzałem zmieniać XP na nic nowego, bo "po co" i śmiałem się, "kto mnie zmusi!!!" :)

A tu kurdebalans XCOM nie działa na XP! Szok  :o. Nie mam czasu na granie, ale obczaiłem demo na innej platformie i kurczę, to ma coś w sobie. Nie jest to może prawdziwe UFO, ale jakieś takie... wciągające :)

Ktoś na Steamie pisze, że da się jakoś odpalić toto na XP, ale trzeba lewą ręką przez prawe ramię, pod lewym półdupkiem, złapać się za rozporek i fiknąć koziołka... Za stary na to jestem.


Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja się trochę sfrajerzyłem i kupiłem XCOM w pre-orderze na Steam. Gdyby nie to, że dostałem gratis Civ 5, to bym się nieco wkurzył zważając na ceny, ale już mi w sumie przeszło. Gra się bardzo sympatycznie, choć mogłoby być nieco, nie wiem, trudniej? Bardziej? Oryginał pamiętam mgliście, grałem tylko w demo z jakiejś niemieckiej gazety i był dla mnie bardzo ciężki za dzieciaka, a tu nawet bez trybu Iron Man (no-reload) raz tylko musiałem załadować ponownie poziom z powodu śmierci ulubionego żołnierza, poza tym idzie jak po maśle i jakoś tak za przyjemnie. Polecam poczekać na jakąś promocję i łyknąć, tak czy inaczej, gram w to na padzie od Xboxa i przynajmniej się mogę jakoś wtedy zrelaksować, w przerwie od Super Meat Boy :)

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Mnie się akurat nowy X-COM bardzo podoba. Pasuje mi uproszczenie pola walki (gra się dość dynamicznie jak na turówkę) no i, jak sam zauważyłeś, gra jest po prostu przyjemna. Jedynki nie pamiętam w ogóle, wcześniej grałem tylko w Aftermath. A przy obecnym "zalewie" wysokobudżetowych taktycznych turówek, nie zamierzam wybrzydzać. No i te animacje akcji naszych żołnierzy - mniam!
It's always nice to have a penis.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No właśnie, te "akcje"... nie czuję tego napięcia, czy strzał się uda, czy nie, bo już powoli zaczynam rozpoznawać animacje udane i nieudane. Szkoda, bo nie wiedzieć do końca czy akcja się powiedzie dodałoby auntentyczności rozgrywce.

Fani orignału ganią remake za pozbycie się punktów akcji i zamienienie ekwipunku na rzecz zdolności, nie ma też już kończącej się amunicji. Ideałem byłoby pozostawienie tego wyboru graczowi, ale wtedy trzebaby zrebalansować całą grę, niestety. Tak czy siak, tak jak jest, jest chyba dobrze, choć mniej trv.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
POJUTRZE PREMIERA ASSASSINS CREED III!!!!!!11oneone
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Ale nie na PCeta :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
POJUTRZE PREMIERA ASSASSINS CREED III!!!!!!11oneone
:love:
Pierwsza gra od dłuuuuuższego czasu, którą chyba kupię. Jak tylko sprawdzę, czy mi pójdzie, bo to laptop. Ale powinno być git, bo jak dotychczas nie narzekam na wydajność.

Ale zaraz, jak to nie na PCta???? Kuffa no?

« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2012, 12:21:50 wysłana przez MadYarpen »

Offline KarolnaKara80

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
właśnie kończę grać w II i planuję zakup III jak tylko dostanę wypłatę.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
a ja wczoraj odpalilem d3 i musze przyznac, że z kolejnymi patchami gra jest coraz fajniejsza. jesli dzisiaj tez znajde czas to chętnie znowu pogram :)
i always go full retard

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A ja zacząłem grać sę w Wieśka 2 i jest kurwa zajebisty. I, pomimo kompa ledwo spełniającego deklarowane wymagania MINIMALNE, po wyłączeniu ubersamplingu i AA działa na max detalach (przy 1360x768 - natywna rozdziałka ekranu) większość czasu płynnie - a nawet przy spadkach FPS jeszcze nie zdarzył mi się taki, który by mi zabierał przyjemność z gry (no ale jestem dopiero pod koniec prologu, więc jeszcze zobaczymy). :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja ostatnio w Dotę2 (dopiero klucz dostałem -.-) Halo:Reach i BF3, do tego Tekken 6; próbowałem do Borderlandsów 1 powrócić, ale jakieś nudne mi się to wydało teraz. :( Leci do mnie Brutal Legend, które zamierzam przejść po raz 111111oneoneone z bananem od ucha do ucha i wypiekami na policzkach i Fallout: New Vegas na którego słusznie parę latek poczekałem i dorwałem na Xboxa za 25 zeta + przesyłka  :facepalm:

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
A ja zacząłem grać sę w Wieśka 2 i jest kurwa zajebisty. I, pomimo kompa ledwo spełniającego deklarowane wymagania MINIMALNE, po wyłączeniu ubersamplingu i AA działa na max detalach (przy 1360x768 - natywna rozdziałka ekranu) większość czasu płynnie - a nawet przy spadkach FPS jeszcze nie zdarzył mi się taki, który by mi zabierał przyjemność z gry (no ale jestem dopiero pod koniec prologu, więc jeszcze zobaczymy). :D
Gra jest świetna, a jeżeli chodzi o wydajność to najgorzej jest miasteczku w pierwszym akcie. Daje w dupę komputerowi, ale tam to tak bardzo nie przeszkadza i można przeboleć. Sam właśnie siadam do tej gry po raz kolejny, akurat jest pięciolecie wiedźmina na PC hehe:)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
CoD Black Ops II, bish! Genialne! Dwa słowa: dynamika i grywalność! I na średnim jak na dziś sprzęcie 30-60fps ze wszystkim na maxa!
Gra daje do wyboru włączenie licznika fps, gotowe profile dźwięku. Zdecydowanie polecam!

I nie tnie się albo w ogóle blokuje jak MoH Warfighter, który ma lepszą grafę (już normalnie film), ale co z tego, skoro ma masę błędów...
Paczki z głów!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Nie no ten CoD BOII to jest na starym silniku robiony jak poprzednie - z małymi usprawnieniami i wodotryskami zapewne. Ale tak się zastanawiam - kupiłeś waść, czy wersja od Skidrowa Ci działa? :D

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
A ja gram w The Old Republic :D
Kilka denerwujących ficzerów się znajdzie, ale z jakiegoś powodu wciąga jak chuj.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Mnie wersja od wuja skida wywala się w drugiej misji :P
Jednak mam wrażenie, że grafę skupszczyli względem poprzednich wersji.

!
Graficznie przypomina mi trochę mafię 2, ale znając R* wymagania bedą takie, ze cza o nowym kompie myśleć ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2012, 13:54:35 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Mi wersja od wuja skida w ogóle odpalić się nie chce. Wie ktoś jak temu zaradzić?