Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473039 razy)

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Obojętnie w sumie, RPG, RTS chyba najchętniej.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Borderlands, Mass Effect 1-2-3, Skyrim eee...

@MrJ: nie no jak tak to spoko;) Ja w sumie gram z bratem na jednym koncie (on częściej, ja od czasu do czasu dla zabawy) i raz mieliśmy trochę złota z jakiegoś kodu z gazety czy chuj wie skąd. I na co wydaliśmy? Na miejsce w garażu :D

No i u nas aktualnie stoją w garażyku (wszystkie na wypasie z załogą 100%, umiejętnościami i sprzętem eksploatacyjnym zajebistym): PzIV, IS, T34-85, KW-1S, KW-1, M18 Hellcat, no i jeszcze jedna arta ruska wysokiego tieru, ale się dopiero ćwiczy.

Póki co gra na wypasie, nie szmaci się, chociaż ostatni pacz trochę bugów graficznych zrobił na moim kompie niestety.

bandit112

  • Gość
A polecicie jakieś najlepsze klasyki na starego kompa? Ostatnio mi się podobają gry typu Age of empires III czy Twierdza: Krzyżowiec. Pogrywam też w Bridge Construktora :D Nie podobają mi się gry typu Max Payne itp...

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Zależy co masz na myśli pod pojęciem 'stary komp'? 5 lat? 10 lat? :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Raczej 10 (mówił coś o Pentiumie D), poza tym 5-letnie kompy (c2d itp) jeszcze potrafią w miarę nowe gry spokojnie pociągnąć ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

bandit112

  • Gość
Zależy co masz na myśli pod pojęciem 'stary komp'? 5 lat? 10 lat? :D

No taki 11 letni w sumie.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
No to trochę lipa, bo to nawet Portal 1 nie śmignie...
Nie wiem, na 10letnim to ja grałem w Operation Flashpoint (na niskich detalach), Half-Life, Diablo II, jakieś Nid For Spidy starsze, Cue Club... Nie pamiętam już :D

bandit112

  • Gość
Hm, grałem w portal (najniższe wszystko, ~10-20fps) :D ale średnio mi się podobał, nudnawe to. Ogólnie nudzą mnie strasznie gry na tym HL2 silniku...

Ale penumbra zajebista! I amnesia! Coś takiego jest mega, zna ktoś coś podobnego?

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Hm, grałem w portal (najniższe wszystko, ~10-20fps) :D ale średnio mi się podobał, nudnawe to. Ogólnie nudzą mnie strasznie gry na tym HL2 silniku...

Ale penumbra zajebista! I amnesia! Coś takiego jest mega, zna ktoś coś podobnego?

"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
@MrJ: nie no jak tak to spoko;) Ja w sumie gram z bratem na jednym koncie (on częściej, ja od czasu do czasu dla zabawy) i raz mieliśmy trochę złota z jakiegoś kodu z gazety czy chuj wie skąd. I na co wydaliśmy? Na miejsce w garażu

No i u nas aktualnie stoją w garażyku (wszystkie na wypasie z załogą 100%, umiejętnościami i sprzętem eksploatacyjnym zajebistym): PzIV, IS, T34-85, KW-1S, KW-1, M18 Hellcat, no i jeszcze jedna arta ruska wysokiego tieru, ale się dopiero ćwiczy.

Ja na razie sobie dorobiłem dwóch w/w Vtierów. Po prawdzie mógłby być już VI, ale zrobiłem parę błędów przy wyborze ścieżek (kilka porzuciłem zupełnie = sprzedałem sprzęty, kilka okazało się mało rozwojowych ale pozbyć się szkoda więc jeszcze trzymam chociaż nie rozwijam dalej) i dokonałem kilku niepotrzebnych zakupów (np. już byłoby mnie stać na PzIV bo czeka odsłonięty, ale brak ze 200kkredytów), ale w końcu to ma być fun ;) Plus pomagam współgraczowi na jego koncie, i czasami chociażby z z ciekawości sobie pogram jego sprzętami (poszedł w ruskie i amerykańce), więc nie liczy mi się ten czas jako rozwój garażu ;) Poza tym jakoś mnie średnio rajcują bitwy gdzie naprzeciw mam same smoki które mogę co najwyżej obrzucić śnieżkami - cóż, taki matchmaking lekkich czołgów/TD :P Dlatego zostawiłem sobie Luchsa czy MarderaII dla siania zniszczenia w niskich tierach ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
http://www.wildfiregames.com/0ad/
Ciekawe kiedy wyjdzie jakieś w miarę stabilne i ukończone wydanie ;) Bo pograłbym :D
Ssiecie.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A polecicie jakieś najlepsze klasyki na starego kompa? Ostatnio mi się podobają gry typu Age of empires III czy Twierdza: Krzyżowiec. Pogrywam też w Bridge Construktora :D Nie podobają mi się gry typu Max Payne itp...

Baldur's Gate I i II, Planescape: Torment, Fallout I, II, Tactics, Gothic I i II.

bandit112

  • Gość
Ale bez przesady z tą pikselozą, nie klasyki z czasów amigi :D Ja mam procka 2GHz a nie 200Mhz :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
http://www.wildfiregames.com/0ad/
Ciekawe kiedy wyjdzie jakieś w miarę stabilne i ukończone wydanie ;) Bo pograłbym :D
Trzaa wyłączyć adblocka, aby stronka działała :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Ad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 69
Ostatnio przeszedłem Machinarium i Limbo. Krótkie i proste w formie, akurat po jednej na wieczór. W obu grach świetny klimat, muzyka, na swój sposób wspaniała oprawa graficzna.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Ale bez przesady z tą pikselozą, nie klasyki z czasów amigi :D Ja mam procka 2GHz a nie 200Mhz :D

Ty się zdaje pytałes o dobre gry,  co nie? A te są dobre. :-)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ja tam lubię grać na emulatorach, twój komp powinien bez kropli potu pociągnąć emulator PSX albo innej maszynki co najmniej do tej generacji włącznie (i to może jeszcze z odpalonymi upiększaczami grafiki) :D A tam to już mnóstwo dobrych tytułów, tylko zależy co lubisz... ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Carlos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
    • ./noise
Ja trochę po hipstersku bo mi xbox 360 padł a komp starawy:
Super Metroid na SNES'a w końcu przeszedłem :P
A tak to Parasite Eve 3rd Birthday na psp i Killer 7 na ps2 aktualnie. Teraz idealny czas na granie na tych konsolach, bo gry po taniości można do kolekcji wyrwać :D

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ja cisne w Call of Cthulhu: Wasted Land na telefonie, turowa strategia/rpg osadzona w czasie I WŚ z potworkami Lovecrafta, szkopy i okultyzm. Sterujesz malym oddzialem zolnierzy przebijajac sie przez okopy i katakumby. Wciąga, do tego darmowka:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Ja cisne w Call of Cthulhu: Wasted Land na telefonie, turowa strategia/rpg osadzona w czasie I WŚ z potworkami Lovecrafta, szkopy i okultyzm. Sterujesz malym oddzialem zolnierzy przebijajac sie przez okopy i katakumby. Wciąga, do tego darmowka:)

Dzięki za cynk!
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ja cisne w Call of Cthulhu: Wasted Land na telefonie, turowa strategia/rpg osadzona w czasie I WŚ z potworkami Lovecrafta, szkopy i okultyzm. Sterujesz malym oddzialem zolnierzy przebijajac sie przez okopy i katakumby. Wciąga, do tego darmowka:)

Dzięki za cynk!

Aj gwoli scislosci, bo ja to z appstore'a dorwalem, jeszcze kisze iphone'a 3G , a nie wiem czy to jest np na android market, zreszta nie wiem jaki masz telefon takze, na wszelki wypadek wolę uprzedzić.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Obadam również temat, dzięki. Prisoner of Ice to jedna z moich ulubionych przygodówek.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Obadam również temat, dzięki. Prisoner of Ice to jedna z moich ulubionych przygodówek.

Prisoner of Ice...o jaaa. Pamiętam, że kupiłem pełną wersję tego z jakaś gazetą dawno dawno temu w odległej galaktyce, jedna z pierwszych gier jakie miałem na mojego pierwszego PC-ta, kurde w cholere czasu temu to bylo:)

Mondo, a jakieś inne Lovecraft'owe byś polecił?
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Carlos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
    • ./noise
Obadam również temat, dzięki. Prisoner of Ice to jedna z moich ulubionych przygodówek.

Prisoner of Ice...o jaaa. Pamiętam, że kupiłem pełną wersję tego z jakaś gazetą dawno dawno temu w odległej galaktyce, jedna z pierwszych gier jakie miałem na mojego pierwszego PC-ta, kurde w cholere czasu temu to bylo:)

Mondo, a jakieś inne Lovecraft'owe byś polecił?
Jakoś w 1998 CD-Action dała Prisoner of Ice, jedna z pierwszych przygodówek jakie w całości przeszedłem :D
Z Lovercraft'owych to też w to mi się przyjemnie grało
http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Cthulhu:_Dark_Corners_of_th e_Earth ale całego jak narazie nie przeszedłem.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Również kupiłem ją z CD-Action. Co do innych gier na Lovecrafcie - szczerze mówiąc, nie jestem jego fanem ani trochę, nie kumam ogólnego kultu itd. więc się nieszczególnie interesowałem.

A, i Wasted Land na Androida jest płatna 16zł.