Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472967 razy)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Najlepiej grać od trójki.


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Mnie tam MP3 się spodobał, zachował klimat z poprzednich cześci, mimo, że wiele rzeczy brakowało. Np spuszczania wody w kiblu, albo większej dowolności jeśli chodzi o broń.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mnie tam MP3 się spodobał, zachował klimat z poprzednich cześci

WAT

Styl noir zastąpili hollywoodyzmem. Nie mówię tu o wycięciu tych komiksowych wstawek, choć to też swoje zrobiło. Wydaje mi się, że chcieli zrobić coś na wzór Uncharted, ale bardzo im nie wyszło.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
« Ostatnia zmiana: 17 Cze, 2012, 23:53:53 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Właśnie miałem kombinować Fahrenheit Indigo Prohpecy, a tu proszę, na Good Old Games głosowanie, w rezultacie którego jutro będzie 60% taniej, a Alone In The Dark 1-2-3 40% taniej :)

http://www.gog.com/en/page/2012_summer_promo

Uwielbiam ten serwis. Wszystkie gry, nawet te najstarsze, działają nawet na najnowszych systemach, cudnie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Grał ktoś w Alan Wake na PC?
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Fahrenheit Indigo Prohpecy

Chyba jedna z najlepszych gier w jakie grałem 8)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Grał ktoś w Alan Wake na PC?

Ponoć port całkiem udany, mam zamiar się w to wpakować za jakiś czas.

Fahrenheit Indigo Prohpecy

Chyba jedna z najlepszych gier w jakie grałem 8)

Ktoś mnie to polecał jako alternatywę Heavy Rain na PC...

Również,


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Najlepiej grać od trójki. Wszystko jest fajnie. Jak z nową dziewczyną.
Wiedziałem, że Wuj tu wpadnie z tym tekstem. Właśnie, że nie, nic nie jest fajnie zaczynać od końca.
Stwierdzam, że bardzo dobrze gra mi się w gre. Nawet kosztem zarywania snu. Nie mam porównania z poprzednimi częściami i jestem happy. Per analogiam: jak poznajesz fajne dziewcze, to jest fajne. Może kiedyś miała lepszą fryzurę, nieco zgrabniejszy tyłek i piersi wyżej, ale obiektywnie nadal jest fajna.
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja tam wolałbym znać jej przeszłość ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Uwierz mi, że mogą być z tego same problemy. Z rozstanię włącznie, srue_ttory.pdf
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Panowie, polećcie mi no jakąś darmową/tanią strzelankę multiplayer.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Tribes: Ascend. Najszybszy FPS, zero przypadku, max umiejętności. Polecam.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Tak. Są mikropłatności wprawdzie, ale nie kupujesz przewagi nad innymi, a apgrejdy zarabia się dość szybko :) Ponadto, jeśli chcecie mi pomóc, jeśli zarejestrujecie się przez ten link, bardzo mi to pomożę, oczywiście zakłądając, że dojdziecie do szóstego poziomu, tylko wtedy zalicza się poleconego gracza, z góry dzięki :)

https://account.hirezstudios.com/tribesascend/?referral=1535316&utm_campaign=email

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Panowie, polećcie mi no jakąś darmową/tanią strzelankę multiplayer.
Nie gustuję w FPSach, aby polecić grę obiektywnie "dobrą", ale z darmowych fajne mi się wydawały: Sauerbraten (fazowy soundtrack!) i Warsow (fazowa grafika).
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Fahrenheit Indigo Prohpecy

Chyba jedna z najlepszych gier w jakie grałem 8)

O, to jak już przy fajnych przygodówkach jesteśmy, to ja polecam Omikron: The Nomad Soul. Kapitalna giera, mocno wyprzedzała swoje czasy (zawierała między innymi elementy FPS-a, RPG-a i mordobicia a'la Tekken - wszystko zrealizowane bardzo sensownie i podnosiło grywalność zamiast irytować). Do tego miała miodny soundtrack (Zdaje się, że niejaki David Bowie maczał w nim paluchy, można zresztą było trafić na kilka jego "koncertów" w czasie gry). Szkoda, że przeszła kompletnie bez echa, bo fabuła i wrażenie immersji urywało dupę. A za Fahrenheit'a też się w końcu muszę wziąć, bo mi przeszła koło nosa w czasach swojej świetności.
It's always nice to have a penis.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Tak. Są mikropłatności wprawdzie, ale nie kupujesz przewagi nad innymi, a apgrejdy zarabia się dość szybko :) Ponadto, jeśli chcecie mi pomóc, jeśli zarejestrujecie się przez ten link, bardzo mi to pomożę, oczywiście zakłądając, że dojdziecie do szóstego poziomu, tylko wtedy zalicza się poleconego gracza, z góry dzięki :)

https://account.hirezstudios.com/tribesascend/?referral=1535316&utm_campaign=email

ściągam i zarejestruje się z Twojego linka :D

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Również to uczynię, bo widzę, że będzie z kim grać.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dzięki :) Pamiętajcie, żeby polubić ich na Facebooku, dostaje się za to złoto do wykorzystania na odblokowanie alternatywnej broni/klas.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Panowie, polećcie mi no jakąś darmową/tanią strzelankę multiplayer.

Jeszcze Team Fortress 2, na Steamie za darmo i bardzo przyjemnie się gra :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
TF2 mam ale mi nie podchodzi. Battlefield ma już mocno przestarzałą grafikę, za to ten Blacklight po filmikach na YT wygląda smakowicie i chyba też się pokuszę o ściągnięcie.
Dzięki :) Pamiętajcie, żeby polubić ich na Facebooku, dostaje się za to złoto do wykorzystania na odblokowanie alternatywnej broni/klas.

Niestety od stycznia nie mam już fejsa...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
TF2 mam ale mi nie podchodzi. Battlefield ma już mocno przestarzałą grafikę, za to ten Blacklight po filmikach na YT wygląda smakowicie i chyba też się pokuszę o ściągnięcie.
Dzięki :) Pamiętajcie, żeby polubić ich na Facebooku, dostaje się za to złoto do wykorzystania na odblokowanie alternatywnej broni/klas.

Niestety od stycznia nie mam już fejsa...
Jestem niemalże pewien, że jak znowu założysz "nowe" konto na tego samego mejla i nick, to ci się stare konto magicznie odtworzy ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Sęk w tym, że ja nie chcę wracać na fejsa. Ale to nie temat od tego typu pogaduszek.

EOT.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odpaliłem sobie Tribes. Ciągle jakieś problemy mam, jak po menu chodzę to z ciągłym niepokojem, że mi się zaraz wywali. Ale jak już się gra to jest wporzo, chociaż trudno jak cholera.

Is that the best you can do?
Yes.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Tribes też wczoraj odpaliłem i mam mieszane uczucia. Nie trafia do mnie to ciągłe skakanie z jet-pack'iem i ślizganie przez całą mapę. Same mapy są IMO trochę za duże (grałem w CTF, nie wiem czy w innych trybach jest inaczej) a ludzi znowu nie za wiele (chyba, że ja jakoś chujowo trafiłem). Na razie gra mnie nie kupiła, jak wrócę dzisiaj z roboty to odpalę Blacklight'a.