Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472955 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W Trine bardzo źle mi się grało padem. No może nie bardzo źle, ale wykonanie kilku trików było niewykonalne dla mnie.
Klawiaturą i myszą o wiele precyzyjniej/prościej.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No właśnie próbuję i nie mogę przejść wstępu, na etapie czarodzieja. Chyba dam se siana z padem, a szkoda, bo wprost nienawidzę grać klawiaturą i myszką :(
Podejrzewam, że gdyby gra sama z siebie obsługiwała pada jak należy, to by to też inaczej było, niż jak przez programową emulację myszki i klawiatury przy użyciu pada...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Z padem od X360 zapewne działa normalnie ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Wolę wygodne pady od Playstation, a nie te jakieś udziwnione, post-motylkowe wynalazki ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
A tam. Pad od X-a jest bardzo wygodny jak już znajdziesz odpowiedni chwyt. ;p
It's always nice to have a penis.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Potwierdzam, że z padem od X360 działa wszystko jak trzeba :P
O ile ja też wolę grać padem to jednak w tę grę polecam klawiaturą i myszą.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A tam. Pad od X-a jest bardzo wygodny jak już znajdziesz odpowiedni chwyt. ;p
x360 nie mam, ale pad od pierwszego klocka (i to w tej "nowej - wygodnej" wersji) to jakiś koszmar...

Chyba zainwestuję w pada od ps3, co by się nie bawić z padem od ps2 po przejściówce :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Well, jak wolisz, ale pad od X360 to zdecydowanie najmniejsza linia oporu na PC. Podłączasz i działa bez kombinowania. :P
It's always nice to have a penis.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Oke. Miałem kupić New Vegas Ultimate Edition, ale wredne chujomasony w Empiku nie mieli. Więc kupiłem se Deus Ex. tydzień później i jedna zarwana nocka w środku tygodnia jestem po wszystkim. I tak - gra jest zajebista, ale jednak krótkawa. I smutkuje mnie to, jak rozwiązali temat wielu zakończeń. Myślałem że to będzie wynikało z tego jak się przeszło grę. W dodatku steam pokazuje że mam raptem 61% acziwmentów. I nie mam motywacji zaczynać jeszcze raz. Damn...
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
http://www.kompranet.pl/microsoft-xbox-360-czatpad-klawiatura-headset.html
Hmmm, może jednak przemyślę opcję z padem od x360 - to by mi dało już od razu klaw+mychę z łóżka :)
Tylko z tego, co gugiel mówi, to aby uruchomić tę klawiaturę pod windowsem to trzaa się trochę narzeźbić...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline saurus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 123
Excell 2007 :)

Posty połączone: 20 Lut, 2012, 15:39:22
Excel 2007 :) Excell 2007 pisane przez "ll" to wczesniejsza wersja niedorobka ... o czym do ch..ja ja tu pisze.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No to Bioware/Electronic Arts przegięli pałę. Total Biscuit zgrabnie to opisuje:

 

W skrócie: na Xbox Live wyciekł DLC z pewną mega bardzo ważną postacią (o kogo dokładnie chodzi info w filmiku, jako taki spoiler, żeby nie psuć nikomu zabawy) a po zatuszowaniu sprawy EA dodaje go do... edycji kolekcjonerskiej. Jedna z największych tajemnic całej trylogii, arcyciekawa i mityczna wręcz będzie nam łaskawie dana jako płatny dodatek, mimo, że została ukończona przed wypuszczeniem gry. Absurd. Nie wiedziałem, że to powiem, ale nie kupię Mass Effect 3, takich rzeczy dla pieniędzy się nie robi.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Chce sobie kupić jakiś porządny pad na usb do grania, wymagane analogi, solidność dobra cena, coś polecacie ?

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Pad od X360.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Działa pod PC ?

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Trzeba kupić zestaw z odbiornikiem pod PC i działa.
jest to najbardziej "naturalny" pad dla PC.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Zależy do czego też chcesz go użyć konkretnie - bo jeśli np głównie z myślą o emulatorach, to ja bym stawiał na pada od PS3, ewentualnie pad od PS2 i przejściówka pod USB - o wiele wygodniej.
Ale z drugiej strony to niestety niektóre pecetowe tytuły niekoniecznie chcą współpracować (przez lata nie miałem z tym problemu, ale słyszałem, że niby inni mieli - ostatnio w końcu sam to poczułem na przykładzie gry "Trine", co z resztą możesz zobaczyć kilka postów wcześniej), więc jeśli ci one potrzebne do czegoś innego, niż emulatory, to chyba sam mimo całego mojego hejta się skuszę na właśnie pada od x360, pomimo jego okropnego, źle leżącego w rękach kształtu i niewygodnych strzałek, które na domiar złego są zamienione miejscami z lewym analogiem...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
właśnie dostałem zaproszenie do betatestów Diablo 3 :D
i always go full retard

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ile razy mam tłumaczyć, że pad od 360 to zajbiście wygodny pad. A to, że strzałki ma zamienione miejscem z analogiem daje +10 do wygody ;)
Kup sobie z kablem jeśli Ci to nie przeszkadza, jest wygodniejszy i nie trzeba przejściówek. I uważaj na podróbki, bo z tego co widze pełno ich na allegro.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ile razy mam tłumaczyć, że pad od 360 to zajbiście wygodny pad. A to, że strzałki ma zamienione miejscem z analogiem daje +10 do wygody ;)

Aż brak mi słów, aby wyrazić jak bardzo się nie zgadzam z oboma stwierdzeniami, a nie chce pierdolnąć znowu bełkotliwego textwalla o niczym :D

ED: ale wciąż lepszy pad od x360, niż klawiatura+myszka :D
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2012, 20:23:11 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline SaschaK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Portfolio
Unreal - ten z '98, gram w niego pierwszy raz :) I mimo że gierka wydana ponad 10 lat temu to mam z niej sporo frajdy, lokacje może nie robią takiego wrażenia jak kiedyś ale nadal są ciekawe.

Zbieram się żeby w nowego Deus Exa pograć, bo pierwszy był świetny, drugi do kitu a trzeci podobno daje radę

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
A  ja  sobie  teraz  śmigam  w  tą  gierke  online  "World  of  tanks"  i  nawet  zaczynam  się wciągać  :)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a ja mam ubuntu
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Punk kurwa :D

ten lapik co mam 7mki chyba nie pociągnie (compaq presario v5000)
za tydzień ogarniam nowego lapka to bede grał

ale buble wciagają, miałem i na xp
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A byś się zdziwił, że na Ubuntu da się pograć (pomijając, ze Linux sam w sobie jest już niezłą zabawą :D) ;) Tylko to trochę inna kategoria grania :D czyli emulatory, starsze gry z Windozy (pod wine), i w większości dość "cheesy" gry natywne na Linuksa :F
I w sumie jedynym argumentem za Win7 względem Ubuntu jest możliwość względnie ogarniętego bawienia się w muzykę.
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2012, 20:48:59 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: