Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473035 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Czy mi się tylko wydaje, czy Krysia w grze ma mniejsze cycki niż realnie? :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Niestety ;).
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Czy mi się tylko wydaje, czy Krysia w grze ma mniejsze cycki niż realnie? :D
Niestety ;).
DO NOT LIKE
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
L.A. Noire. Chyba najbardziej realistyczne animacje twarzy jakie widziałem w grze komputerowej...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Yep - i o to chodziło. Ogrywałem na YT ;).
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Racja animacje twarzy mistrz, ale poza tym gra wygląda jak by była robiona 5 lat temu. Grafika słaaaabiutka(miasto, otoczenie). Nie grałem zbyt wiele więc o grywalności się nie wypowiadam.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja się wypowiem o grywalności dzisiaj w nocy albo jutro rano, bo już 65% ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja z innej beczki, od jakiegoś czasu SGS służy mi w 95% do dwóch rzeczy, słuchania muzkyki i grania w Robo Defence. NAJLEPSZY tower defence w jakiego grałem, polecam  :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Racja animacje twarzy mistrz, ale poza tym gra wygląda jak by była robiona 5 lat temu. Grafika słaaaabiutka(miasto, otoczenie). Nie grałem zbyt wiele więc o grywalności się nie wypowiadam.

Pewnie z powodu gównianego XBOX'a (który miał premierę z 5 lat temu) takie ograniczenia w kwestii grafiki :-\

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ciekawe ile kasy Nissan dał NFSowi za reklamę. Giera zajebista, bardzo mnie wciągnęła. Fajny klimat, fajne auta i poczucie dumy po ukończeniu jej. Sterowanie to szit z kolei.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
A ja se hóia pogram. Zarówno Batylfild, jak i Enefes Ran nie działają na XP :) Kurwa.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Aston - też zależy jakiej klasy sterowania se weźmiesz auto. I tak to nie Richard Burns Rally, że i z kierownicą jest rzeź.
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
A ja se hóia pogram. Zarówno Batylfild, jak i Enefes Ran nie działają na XP :) Kurwa.
Oho... to jednak ja też sobie nie pogram ;]

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Nie, żebym namawiał do złego, ale... ;)
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Panowie mający ostatniego NFS'a. Jest jakiś sposób, żeby odblokować dodatki z edycji limitowanej? Bo ściągnąłem sobie wersje, która miałabyć niby limitowana ale nie jest, a nie chce mi się kolejnego obrazu ściągać :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
L.A. Noire

Już dawno żadna gra mi nie zjadła tyle czasu. Gra ma zasadniczo jednak jedno spore wymaganie - bez co najmniej baaaardzo dobrej znajomości j.angielskiego lepiej nie tykać, chyba, że chcecie przechodzić tę grę "na pałę". A wtedy traci się cały urok tej gierki. A traci się wtedy naprawdę wiele, bo gra jest naprawdę genialna a aktorzy odgrywający postacie ----> mistrzostwo.

Ktoś narzekał na grafę ---> Pomijając to, ze ja wcale nie widze, zeby grafa byla slaba, so fucking what? w pasjansa ludzie nakurwiają nałogowo, a grafy wcale zajebistej nie ma. Ta gra ma coś, czego nie ma większość współczesnych gier - głębię. Nie jest nastawiona na efekciarstwo tylko na delikatne wywoływanie wrażeń. Trzeba kurwa używać mózgu, i to intensywnie. Oświetlenie, fabuła, klimat lat '40 w Hollywood, MUZYKA... no proszę państwa, brakuje mi tylko trybu sandbox i multiplayera :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Widziałem to dziś, masakra! :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Jedynie te rozmycia trochę przesadzone, ale poza tym super. Widać, że to komputer, bo zbytnio wszystko ugłaskane - mimo to grafika przednia. Eh, trzeba będzie się zacząć rozglądać za nową kartą graficzną, GeForce GTS 250 już trochę nie wyrabia jak trzeba ;)

Offline maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
    • www.spiral.pl

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Rayman Origins!

Normalnie szok, że ktoś zapłacił za wyprodukowanie staroszkolnej platformówki 2D przy takiej jakości grafiki. Szok, szok. Prawie zakasowała Super Froga i Jamesa Ponda ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
NFS Hot Pursuit, ale na SGSie ;). Bonus: za darmo w Samsung Apps.
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Skyrim wyciął mi póki co około 40 godzin z życia, najgorsze w tej grze jest to, że ciągle mam ochotę do niej wracać.

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Mnie Skyrim totalnie nie wciągnął, grafika jak na nową grę słaba, naprawdę spodziewałem się czegoś lepszego, fabuła też bez szału. Daleko mu do Gothica I czy II imo, jednak tam to wszystko było jakby bardziej przemyślane i naprawdę wciągało na długie godziny.

Online Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Sam se zjebaleś ;p zreszta ja już tez nie gram - wkurwiła mnie ta gra :D