Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 474127 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Shift 2 nie ma startu do shift 1. IMO shift 1 ma najlepszy model jazdy ze wszystkich NFSów.
A pro street faktycznie ma zjebany model jazdy :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Zjebany ale dało się do niego przyzwyczaić. Za to soundtrack mi podszedł prawie cały - muza mimo że wieśniacka nieźle pasowała do gry. Za to w HP - tragedia!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
@purple - chybaś dzisiaj nie srał :D Model jazdy w Shift 1 polegał tylko i wyłącznie poślizgach (nie drifcie, ale każdy zakręt pokonywało się lekkim uślizgiem, nawet wozami 4x4). Shift 2 ma o wiele lepszy model jazdy. Mówie to z punktu widzenia osoby grającej na kierownicy.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Srałem, fajnie było.
Chyba Ci się pomyliło coś, albo miałeś jakiegoś innego Shifta ;)

Mniejsza o to, jutro Battlefield wychodzi!! :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Jebać Battlefielda, ja gram tylko w ścigałki, zresztą nie wiem czy komp w ogóle by mi go uciągął...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
@purple - dla mnie po kilkunastu godzinach z Shiftem 1, po początkowym zachwycie, dalej był już tylko grywalny na PC z modami poprawiającymi fizykę jazdy.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Gramy w to z Lord_awesomeguy.

Opad szczeny, grywalnoscią ocieka, miodność można płatami zrywać. Gra mega wciąga.
Jak kiedyś oglądaliście Starship Troopers i chcieliście znaleźć ten sam klimat w grze -  TO TO JEST TO! Dla mnie bomba.
Wygląda imponująco, ale też sprzętożernie - co trzeba mieć, żeby chodziło płynnie na max detalach?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Jakub Z. - ależ było fapowanko z dodatkiem do Deusa! Zehrr fantastikk!

Cwaniaczki z kierownicami  - popatrzcie se w Richard Burns Rally, ew. z modem poprawiającym grafikę, to pogadamy. To nie gra tylko symulator. Ależ ja myślałem, że jestem dobry! Kierę kupiłem (wtedy była zaraz po modelu Momo) i dalej było słabo. Polecam! :D W Dirta 3 grali? Czy Wy tylko arkadowcy? ;)

BF3! BF3! Od pół roku upgradeowałem stopniowo sprzęta - właśnie na ten moment :). Kiedy zobaczyłem trailer - wiedziałem, że nie będzie lekko ;).

Harbinger - zoba mój konfig w temacie "poka swojego komputra" - uber tanio, a ciągnie najnowsze tytuły jak misia do waginy. Wczoraj na Deusie wszystko miałem na max i było 50fps, BF3 beta śmigał, więc w ciemno zakładam, że i Lost Planet by śmigał.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja gram tylko w arkejdy - gram w ścigałki dla przyjemności a nie żeby sobie na kursorach palce łamać (mam ważniejsze wydatki niż kierownica) :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
To DIRT 3 na klawie - też pięknie.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Za słaby proc :-(
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Jeśli grafa Ci uciągnie, to za 100zł zrobisz odczuwalny upgrade proca.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty

Aj dont fink soł :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Laptopy są dobre do pracy i dla tych leni, pijusów i złodziei studentów, a nie do grania!
Nic - rzuć palenie na tydzień i dozbieraj do 150zł, albo se podkręć ;).
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
No ja go używam do fotoszopa, zresztą to komp lubej, więc nie zamierzam nic w niego ingerować - chcę żyć :D Zresztą aż tak mi nie zależy - przejdę Hot Pursuit to się będę zastanawiał co dalej - może kupię Blur w ekstra-klasyce za 20 złotych :D

EDIT: rzucając palenie na tydzień dozbierałbym mniej więcej 2,50 - nie palę już tak dużo jak kiedyś :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Przepraszam - laptopy są jeszcze doskonałe do pogarszania jakości nasienia poprzez jego przegrzewanie.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
O to to to :D Ten dv5 grzeje się tak kurewsko (mocna grafika+słabe wiatraki+metalowa obudowa), że konkretnie grzeje mi wór nawet przez 1,5-centymetrową deskę na której go trzymam :D
Ta metalowa obudowa też potrafi wkurwić - czasem jak w coś gram to parzy w ręce :D Z dołu bym się nie odważył go dotknąć...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Przepraszam - laptopy są jeszcze doskonałe do pogarszania jakości nasienia poprzez jego przegrzewanie.
Nowa metoda na planowanie płci dziecka - laptop grzejący jądra. To brzmi dumnie :)

Cytuj
Harbinger - zoba mój konfig w temacie "poka swojego komputra" - uber tanio, a ciągnie najnowsze tytuły jak misia do waginy. Wczoraj na Deusie wszystko miałem na max i było 50fps, BF3 beta śmigał, więc w ciemno zakładam, że i Lost Planet by śmigał.
Akurat na PC nie narzekam - złożyłem sobie nowy ok. rok temu, jedyne czego nie mam w miarę nowego to karta graficzna (GeForce 9800 GT) - nie chciałem zbyt szybkiej, gdyż bardziej by mi się grzała i przez to wymuszała silniejsze chłodzenie kompa, czyli dodatkowe DB. Pytanie, czy do Lost Planet 2 taka grafika wystarczy?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Cytat: Harbinger link=topic=2316.msg169246#msg169246
Akurat na PC nie narzekam - złożyłem sobie nowy ok. rok temu, jedyne czego nie mam w miarę nowego to karta graficzna (GeForce 9800 GT) - nie chciałem zbyt szybkiej, gdyż bardziej by mi się grzała i przez to wymuszała silniejsze chłodzenie kompa, czyli dodatkowe DB
:o Miałem m.in. 9800GT, teraz mam BTX 460 i po 2h katowania ma z 50st, to dużo? Nowe karty mają mniejszy proces technologiczny, mniej żrą prądu i mniej się grzeją.
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Pytanie, czy do Lost Planet 2 taka grafika wystarczy?

Może być kiepsko. Na HD5770 na pełnych detalach (DX11) w niektórych miejscach fps spada tak bardzo, że mam slideshow.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
:o Miałem m.in. 9800GT, teraz mam BTX 460 i po 2h katowania ma z 50st, to dużo?
Zależy, czy z chłodzeniem aktywnym, czy pasywnym (domyślam się, że masz normalnie z wiatrakiem)

Nowe karty mają mniejszy proces technologiczny, mniej żrą prądu i mniej się grzeją.
Prawda, prawda. W ogóle może to nie temat, ale będę wymieniać mojego Gigabyte'a 9800 GT SilentCell na jakąś kartę, która pobiera bardzo, bardzo mało prądu. Potrzebne mi coś w okolicach 20W pod obciążeniem (ale wbudowane oczywiście odpadają), nie zależy mi na wydajności, może ktoś ma jakieś propozycje?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Kolejne serie przez 7xx, 8xx, 9xx, grzały się coraz mniej przy większej wydajności.
Na kartach, co żrą 20W się nie znam ;).
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Akurat na PC nie narzekam - złożyłem sobie nowy ok. rok temu, jedyne czego nie mam w miarę nowego to karta graficzna (GeForce 9800 GT) - nie chciałem zbyt szybkiej, gdyż bardziej by mi się grzała i przez to wymuszała silniejsze chłodzenie kompa, czyli dodatkowe DB. Pytanie, czy do Lost Planet 2 taka grafika wystarczy?
Tu akurat tak nie jest. Zmieniłem sobie ostatnio chłodzenie na HD4870 na AC Acclerro pro i go nie słychać w ogóle, zmieniłem głównie dlatego, że go nie słychać, do tego chłodzenie jest dużo bardziej wydajne - średnio 15-20 stopni mniej w iddle jak i w stresie.
Mi HD4870 pociągnął na pełnych detalach Lost planet 2, z tym że to dx9.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Mam se Lost Planet 2. Niestety moja karta obsługuje DX9, ale mam inny problem. Grafika sama z się chodzi raczej płynnie, ale czasem zdarza jej zacinać z taką samą częstotliwością. Szczególnie widać to przy ruchu myszką, obraz skacze jak posrany. Nie wiem o co chodzi. Pomożecie coś? ;)

Mój system wygląda tak (mniej więcej):
AMD Phenom II 545
4GB RAM
GeForce GTS 250
Win7

ED:
Odpaliłem benchmarka, używając różnych ustawień grafiki. Przy maksymalnych ustawieniach mam ok 20fps, przy minimalnych (i rozdzielczości 1600x900) ok 40fps nawet. Mimo to, obraz ciągle tnie się z taką samą częstotliwością, a jak jest dużo szitu, to oczywiście bardziej. Wie ktoś co mogę na to poradzić?

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Tu akurat tak nie jest. Zmieniłem sobie ostatnio chłodzenie na HD4870 na AC Acclerro pro i go nie słychać w ogóle, zmieniłem głównie dlatego, że go nie słychać, do tego chłodzenie jest dużo bardziej wydajne - średnio 15-20 stopni mniej w iddle jak i w stresie.
Mi HD4870 pociągnął na pełnych detalach Lost planet 2, z tym że to dx9.
Zależy o jakiej ciszy mówimy. Np. ja eksperymentowałem z wyciszaniem kompa bite dwa tygodnie po wiele godzin dziennie (cały wolny czas), doszło do tego, że mam tylko jeden wiatrak w całym kompie (Noctua NF-P14) na procu, który pracuje z prędkością ok. 550 RPM nawet przy maksymalnym obciążeniu czterech rdzeni (mam Corei7 980), ale temperatura oscyluje w znośnych granicach i raczej chciałbym przy tym zostać. Niestety, każde dodatkowe źródło ciepła w obudowie będzie przeszkadzać.
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...