Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475925 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Polecam Ci jeszcze Alpha Protocol. Też stealth a i miła odmiana, bo sam każdego splintera przechodziłem po co najmniej 5 razy ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
W dalszym ciągu nadrabiam zaległości więc cisnę Crysis - niby z 2007 roku gra a grafika naprawdę wymiata!
No i to żeby dojść do końca misji mogę wybrać 100 sposobów :) Bardziej mi się podoba niż Crysis 2 :)

Do tego w pogrywałem w Battlefield 3 Beta Multi - wow! Ciekawe tylko jak One Player będzie oskryptowany - bo grafika i realistyczność świata powala na kolana.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
A ja dzisiaj zainstalowałem NFS Most Wanted i wkurwia mnie fakt, że porzuciłem tą grę w latach jej świetności. Jeden z lepszych NFS'ów ever. Szkoda tylko, że programik do ustawiania customowej rozdziałki mi rozjebuje grę i muszę grać z czarnymi pasami po bokach monitora.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
A ja sobie pykam w Pro Evolution Soccer 2012 i jestem pozytywnie zaskoczony zmianami od 2011 !

Ja nie wiem, czy się przekonam. Ściągnąłem demo i odrzucił mnie nowy system ustawiania drużyny oraz jakaś pomerdana, krzywa kamera "wide" - czyli jedyna, na której się da grać. Szkoda, bo gram w Pro Evo od 13 lat. Ostatnio co prawda jedynie dwa razy do roku, przed rezurekcją i na pasterkę, ale zawsze :-)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Dodatek do Deus Exa wyszedł :D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dalej męczę NFS Hot Pursuit i trochę wkurwia mnie to że gliniarzami gra się trudniej, do tego stopnia że się zaciąłem w jednym miejscu i nie umiem przejść dalej, ale podejrzewam że to kwestia braku skilla a nie wyśrubanego poziomu trudności gry :D

EVE online za to mi się prawie zupełnie znudził, gram tylko czasem z doskoku. Czekam aż kumpel sobie wreszcie opłaci, bo tak to mi się nie chce.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Dalej męczę NFS Hot Pursuit i trochę wkurwia mnie to że gliniarzami gra się trudniej, do tego stopnia że się zaciąłem w jednym miejscu i nie umiem przejść dalej, ale podejrzewam że to kwestia braku skilla a nie wyśrubanego poziomu trudności gry :D

True story. Jako ścigany przeszdełem grę bez większych problemów i nabiłem przy tym całkiem słuszny lvl. Gliniarzem przechodziłem w zasadzie na farcie i nie skupiałem się na zdobywaniu maksymalnie pkt doświadczenia tylko, żeby przejść.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Najgorsze są chyba przechwycenia - kolesie naprawdę dobrze kombinują :D Najgorsze jest gdy ścigany włącza zakłócanie i skręca w jakąś pojebaną odnogę, znikając zupełnie z radaru :/
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

bandit112

  • Gość
Dalej męczę NFS Hot Pursuit i trochę wkurwia mnie to że gliniarzami gra się trudniej, do tego stopnia że się zaciąłem w jednym miejscu i nie umiem przejść dalej, ale podejrzewam że to kwestia braku skilla a nie wyśrubanego poziomu trudności gry :D

EVE online za to mi się prawie zupełnie znudził, gram tylko czasem z doskoku. Czekam aż kumpel sobie wreszcie opłaci, bo tak to mi się nie chce.

Jedyny sensowny NFS z policją to Need For Speed 3 Hot Pursuit ;) Bo to najnowsze Hot Pursuit to dla mnie porażka jest, w tym starym trzeba było kolesiowi drogę zajechać czy kolczatkę rozłożyć żeby go złapać, a w tym nowym? Rozpierdalasz się o inne samochody, które mają paski z życiem nad sobą? No kurwa... Jeszcze most wanted było fajne, ale tam się nie dało ścigać policją. Underground II też fajne. Te 3 części były najlepsze, każda wyjątkowa a o innych nie wspominam.

Tak w ogóle to nie gram w gry kompletnie, ale dla zabicia czasu polecam Angry Birds:

Download:

http://torrents.thepiratebay.org/6123832/Angry_Birds_-_2011_-_PC_-_Cracked.6123832.TPB.torrent






A z bardziej rozbudowanych gier to Silent Hill 2 i Silent Hill 3.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Najlepszy NFS to Porsche Unleashed, później Shift. Później Most Wanted, albo Underground II(Nie pamietam już...) reszta, była taka o.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Najlepszy NFS to Porsche Unleashed.

I to jest kurwa prawda ostateczna. Najlepszy NFS w jakiego kiedykolwiek grałem. Boska grywalność. :) Zwłaszcza tymi starymi zabytkami...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Bo nowego hot pursuit robiło Criterion, to są Ci ludzie od burnouta ;) też grając w nowe HP rozkminiałem czemu to takie podobne do burnouta w sensie gejmpleju, dopiero potem skminiłem od kogo ta gra jest ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
I to jest kurwa prawda ostateczna. Najlepszy NFS w jakiego kiedykolwiek grałem. Boska grywalność. :) Zwłaszcza tymi starymi zabytkami...
Przechodziłem ją z miliard razy i czuje się specjalistą od Porsche :D
No i mam Gas na 356A :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

bandit112

  • Gość
Bo nowego hot pursuit robiło Criterion, to są Ci ludzie od burnouta ;) też grając w nowe HP rozkminiałem czemu to takie podobne do burnouta w sensie gejmpleju, dopiero potem skminiłem od kogo ta gra jest ;)

Aaaa, no chyba że tak. W burnoutach chodzi tylko i wyłącznie o jak największy rozpierdol :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Bandit: weź wyrzuć tego linka. To nie jest forum dla złodziei.

Z NFS mi się najbardziej podobał Underground 2 i nowy Hot Pursuit. Lubię takie typowo arcadowe wyścigi :)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Mi ostatni Hot Pursuit podszedł baaardzo. Nawet z przy trudnymi misjami jako policjant, to tryb Hot Pursuit w Pagani Zonda Cinque rekompensuje wszystko :D
Co ciekawe, w większości Burnouty mało mnie przekonywały do siebie ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Most Wanted FTW! Potem już żadna mnie tak ine umiala wciągnąć. A wcześniej to chyba tylko trójka
B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
FIFA 11 (dodatek z Polską ligą)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair



Gramy w to z Lord_awesomeguy.

Opad szczeny, grywalnoscią ocieka, miodność można płatami zrywać. Gra mega wciąga.
Jak kiedyś oglądaliście Starship Troopers i chcieliście znaleźć ten sam klimat w grze -  TO TO JEST TO! Dla mnie bomba.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
A dla mnie najnaj to seria ProStreet i Shifty. Chociaż troszkę przypomina Gran Turismo, w które nie mogę niestety grać, bo PS3 brak

Posty połączone: 23 Paź, 2011, 22:35:44
A dla mnie najnaj to seria ProStreet i Shifty. Chociaż troszkę przypomina Gran Turismo, w które nie mogę niestety grać, bo PS3 brak

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
ProStreet był zajebisty, ale za chuja nie byłem w stanie rozjechać bossa :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Dodatek do Deus Exa wyszedł :D
Ooo, dziękuję Ci za oświecenie, młodzieńcze! Znalazłeś mie zajęcie na dzisiejszy wieczór:


Co więcej - jestem już gotowy! ;)
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
ProStreet był zajebisty, ale za chuja nie byłem w stanie rozjechać bossa :D

Pro Street uszedłby, ale ma zjebany model jazdy po całości. To samo Shift 1. Jeżeli już z części symulacyjnych mamy wybrać, to Shift 2.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
No nie powiem, trochę trwało zanim się przyzwyczaiłem do sposobu jazdy w ProStreet... Za to Hot Pursuit - bajka!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina