Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472983 razy)

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Hasania po lasach, łażenia po katakumbach (gdzie każda wygląda tak samo) i zbierania ton śmieci ciąg dalszy. Pozycjom ze stajni Bethesdy mówię stanowczo nie, ci goście nie mają absolutnie żadnego pojęcia o robieniu grywalnych gier, a już w ogóle nie daruję im tego, że sprofanowali serię Fallout >:(
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Pozycjom ze stajni Bethesdy mówię stanowczo nie, ci goście nie mają absolutnie żadnego pojęcia o robieniu grywalnych gier, a już w ogóle nie daruję im tego, że sprofanowali serię Fallout >:(
Bredzisz ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
zważywszy na to że grę da się podobno przejść w 2 godziny to to demo przedstawia przejście glównego wątku ;)
Sir, życie też da się przejść w dwie godziny :)

Hasania po lasach, łażenia po katakumbach (gdzie każda wygląda tak samo) i zbierania ton śmieci ciąg dalszy. Pozycjom ze stajni Bethesdy mówię stanowczo nie, ci goście nie mają absolutnie żadnego pojęcia o robieniu grywalnych gier, a już w ogóle nie daruję im tego, że sprofanowali serię Fallout >:(
Sir, w ciągu 10 tygodni Oblivion tylko na XBOX360 sprzedał się w ilości 3331011 egzemplarzy (http://gamrreview.vgchartz.com/sales/636/the-elder-scrolls-iv-oblivion/). Więc pewnie jakieś pojęcie o grywalnych grach mają :)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
zważywszy na to że grę da się podobno przejść w 2 godziny to to demo przedstawia przejście glównego wątku ;)
Sir, życie też da się przejść w dwie godziny :)

Oczywiście, i nie ma w tym za grosz frajdy, więc jeśli grę się przechodzi w dwie godziny to pytanie kto zawalił kwestię fabularną. Nie wątpię, że jak i w przypadku poprzednich tworów gothico-podobnych bedę przez pierwsze dwa dni hasał po łąkach i pustyniach a dopiero potem zaczne grać, robiąc wszystko na 100%. Może wtedy gameplay wydłuzy mi sie do 22 godzin ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Bredzisz ;)
Po prostu uważam, że tworzenie świata gry z "cegiełek", które wyglądają identycznie jest w przypadku RPG bardzo złym pomysłem. Gdzie nie spojrzeć, niemal wszystkie RPGi na PC (nie wiem jak to wygląda w przypadku japońskich pozycji na konsole) mają świat zbudowany z "unikalnych" lokacji, a nie tysięcy bliźniaczo podobnych wariantów kilku podstawowych wzorów :D

Cytuj
Sir, w ciągu 10 tygodni Oblivion tylko na XBOX360 sprzedał się w ilości 3331011 egzemplarzy (http://gamrreview.vgchartz.com/sales/636/the-elder-scrolls-iv-oblivion/). Więc pewnie jakieś pojęcie o grywalnych grach mają :)
Z tego by wynikało, że The Sims z 54 milionami sprzedanych kopii jest najbardziej grywalną grą na świecie.
« Ostatnia zmiana: 16 Paź, 2011, 03:05:13 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
!



Kompletnie - jak dotąd - nie moje klimaty, ale doceniam!
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
A ja się napaliłem na :
I chyba skoczę do sklepu po 1 część. Nie jestem fanem bijatyk i ogólnie mało gram w gry...ale za gówniarza miałem 99% komiksów o batmanie.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
A ja się napaliłem na :
I chyba skoczę do sklepu po 1 część.

Chcesz odkupić? ;)
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Dzięki Bat, 3 dyszki w sklepie to szkoda się z pocztą pitolić.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
A ja sobie pykam w Pro Evolution Soccer 2012 i jestem pozytywnie zaskoczony zmianami od 2011 !

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Próbowałem grać w Herosów 6, ale padaka, to co zrobili z miastami woła o pomstę do nieba.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
A ja sobie pykam w Pro Evolution Soccer 2012 i jestem pozytywnie zaskoczony zmianami od 2011 !
też trochę pograłem, w porównaniu do fify 12 pro evo jest powiedzmy, że dużo szybsze,

przez weekend trochę pograłem w Rage i muszę powiedzieć, że zrobiło się ciekawie

Online sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
odpalilem ostatnio the witcher 2 i nie powala niczym specjalnie, ale sobie pogrywam o tak, a co!
i always go full retard

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
(nie wiem jak to wygląda w przypadku japońskich pozycji na konsole) mają świat zbudowany z "unikalnych" lokacji, a nie tysięcy bliźniaczo podobnych wariantów kilku podstawowych wzorów :D
W zależności od tego, o jakim okresie mówimy (chodzi o ograniczenia techniczne głównie), to konsolowe jRPG są jeszcze bardziej oryginalne i unikatowe gdzie się da, zamiast powielać wszędzie coś identycznego.
No chyba, że mówimy o grach, które zatrzymały się na etapie gier 2D, których mapy są właśnie budowane z takich "cegiełek", ale nawet te zwykle starają się być w miarę urozmaicone. Natomiast nawet już fajnalach na PSX (czyli semi-3D, znaczy się postaci 3D i prerenderowany płaski background robiący za mapę lokacji) chyba nie znajdziesz dwóch tak samo wyglądających miejsc, chyba, że to fabularnie "tak ma być"...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Deus Ex Human Revolution - bijacz! Wczoraj (w zasadzie dzisiaj) ukończyłem. Mocno sceptyczny tuż po odpaleniu - wciągałem się coraz bardziej. Grafa początkowo rozczarowała, ale miałem wrażenie, że im bliżej końca, tym lepsza ;). Podobno kiedy produkowano film Final Fantasy, to musieli poprawiać pierwsze sceny, bo po parę lat w grafice to przepaść. Tak też i w Deusie: stwierdziłem, że jeszcze 2-3 latka temu uznano by przecież taką grafikę za zajebistą! Gra ma coś, co powodowało, że chciałem do niej wracać i grać - w sumie nawet kosztem zdrowia, bo kiedy kończyłem wszystkie obowiązki domowe i dzieciaki zasnęły, była często 23.00 i dopiero mogłem zacząć "swój" dzień - zamiast kłaść się spać przed pracą. Ten tytuł doskonale definiuje termin "grywalność": ani to mega grafa, jest troszkę schematów czy przewidywalności w fabule - ale całość tworzy super kombinację. Niektórzy z Was mogą nawet odnieść to do kontaktów z dziewczyną :P. Niby nie najpiękniejsza, niby cycki jakieś takie, może lekko płaski tyłek - ALE jest z nią przygoda!... ;).
Gra ma świetny klimat cyberpunka, wymaga skradania, eksplorowania, gadania, nawalania, szukania. Love it or leave it. Trochę ostatniego DOOMika czy skojarzeń z Quake w grafie i budowaniu lokacji, dobre AI przeciwników, wystarczająco sprytni bossowie, zajebiste cut sceny, MUZYKA!. Nie żałuję żadnej minuty. Polecam z witką na pikawce.
9/10 - bo "ochy" i "achy" to co chwilę leciały przy Mass Effect 2, tu mamy raczej klimat globalny i gorszą grafikę - ale może podejdźmy do niej jako "celowo lekko oldskulowej". Miałem dać 8/10, ale ciekawostka: napisy końcowe zrobiły taką kropkę nad "i", że jest 9/10.
Dziś wreszcie odsypiam - w oczekiwaniu na BF3 ;).
Spoiler


Paczki z głów!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Spoiler
fixed:)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Spoiler
Paczki z głów!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Spoiler

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 20 Paź, 2011, 11:22:46 wysłana przez Jakub_Z. »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Spoiler

Spoiler

Spoiler
Paczki z głów!

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Spoiler
It's always nice to have a penis.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Spoiler
Paczki z głów!

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Spoiler
It's always nice to have a penis.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Spoiler

BF3 next week!!! Czekanie, nowe klamoty w budzie - przybywaj! ;)
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Mnie wzięło na ukrywanie się w cieniach Samem Rybakiem. Wszystkie pięć części Splinter Cell'a od początku ^^
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.