Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 474120 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Przesyt grami w stylu "idź, zabij, zastrzel, weź apteczkę, idź..." sprawił u mnie przesyt, co zaowocowało ściągnięciem kilka dni temu przez Steama Two Tribes Pack, który zawiera Toki Tori, Rush i Edge - 3 gry logiczno-zręcznościowe. Świetna rozrywka, czasem trzeba wytężyć umysł, czasem wręcz przeciwnie, rozwiązanie jest proste i go nie widać. No i cwiczy cierpliwość, co mi się przyda ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Prosta platformówka w 8bitowym stylu, a miażdży wszystko i oderwać się nie można,
I jest zupełnie za free
oraz ma pojebany poziom trudności >:(
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline masej

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
  • I HATE YOU!!!
    • FB
Counter Strike mi się znudził, teraz okazyjnie w team fortress2. HL2, Episode one i Two szczerze polecam. Ostatnio przeszedłem portala, a dzisiaj CoD 4 MW którego zacząłem grać wczoraj. Najkrótsza gra w jaką grałem. Multiplayer to nieporozumienie. Przynajmniej dla mnie. Ping po 80-100... To nie ma sensu.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Przeszedłem Wiedzmina 2 i nie mam co robić :D:D W sumie to mam.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Cytuj
Prosta platformówka w 8bitowym stylu, a miażdży wszystko i oderwać się nie można,
I jest zupełnie za free
oraz ma pojebany poziom trudności >:(
Przez to tak wciąga :)

Obecnie Deus Ex zabrał mi życie. Mało mnie obchodzi jak się ma grafika do najnowszego baletfilda czy innego krejzysa albo ile fpsów wyciąga w danym momencie. Jest cyberpunk, jest klimat, fajne rozwiązania, skradanie, świetna fabuła, genialnie prowadzone rozmowy i mokro w majtach. Aż strach to odpalać. Wczoraj nie ruszyłem zlecenia i grałem od rana do wieczora.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Przeszedłem Wiedzmina 2 i nie mam co robić :D:D W sumie to mam.
Przejdz jeszcze raz :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
u mnie też deus ex od soboty, świetny klimat i bardzo wciąga, a grafika nie jest zła, ba jest mocno przyzwoita;
odnośnie wiedzmina 2 po przejściu u mnie pozostał niedosyt, poza tym jedynka zrobiła na mnie większe wrażenie, bardziej mi się podobała muzyka (w 2. brakowało mi tematu przewodniego), gagi i humor oraz liczniejszy bestiariusz, 

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Przeszedłem Wiedzmina 2 i nie mam co robić :D:D W sumie to mam.
Przejdz jeszcze raz :D
A potem jeszcze 14 razy, chociaż te 16 zakończeń to trochę ściema ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
- Fifa 2011 (pierwsza część, która ma start do serii Pro Evo)
- Forza Motorsport
- Resident Evil (na X360),

plus ze staroci na PC:
- X-Com - Terror from the deep

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Przeszedłem Wiedzmina 2 i nie mam co robić :D:D W sumie to mam.
Przejdz jeszcze raz :D
A potem jeszcze 14 razy, chociaż te 16 zakończeń to trochę ściema ;)
Dlatego w sumie mam. Tak naprawdę to przy ścieżce Roche'a możesz wybrać Triss albo Temerie. No a na Scoia'tel (czy jak to się pisze) jeszcze nie wiem, ale mam zamiar przejść. Przez słabego kompa muszę pewne misje np. Drauga przechodzić na 640x480 czyli VGA :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
wczoraj w nocy (a właściwie to dziś nad ranem) skończyłem deus ex hr, powiem tyle gra jest rewelacyjna, fabuła się bardzo ciekawie rozkręciła i w paru momentech niespodziewanie zaskoczyła. Bardzo mi się podobała kreacja wirtualnego świata, przemyślana i bez przegięć w żadną ze stron czyli nie mamy wizji utopijnego uporządkowanego i czystego świata ani środowiska brudu i dekadencji, jest trochę tego i tego, trochę mi się przypomniał Łowca Androidów.  Skutecznie i prosto został rozwiązany sposób rozwoju postaci- moj ludek wyszedł jako bojowy cyborg haker :D.
Pozycja obowiązkowa, a jeśli się komuś jeszcze np. ghost in the shell podobał to będzie w siódmym niebie. 

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja w to gram i póki co wydaje mi się mocno chujowa. Grafika taka sobie, sterowanie jakieś dziwne jak dla mnie, nie wczułem się po prostu. Gram jeszcze w nowego Feara, też kompletnie inna gra niż poprzednie. Ale chociaż grafika i sterowanie poprawne ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Zainwestowałem dziś 29,90 w Empiku w Majesty Gold z jakimś tam dodatkiem :D
Aż sobie z tej okazji winzgroze zainstalowałem...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ograł już ktoś Dead Island? Obejrzałem jedynie gameplay na Yogscast i głośno myślę, czy by nie kupić... Chętnych do ściągania uprzedzam, że ludzie marudzą, iż im się save wysypuje prawie na sam koniec i muszą zaczynać od nowa. Hm.

Swoją drogą, macie jakąś strategię do polecenia? Mile widziane coś nowego, kosmos i czas rzeczywisty.

Apropo czasu, wpadłem na taką grę dzisiaj http://www.achrongame.com/site/ Niby normalny RTS, ale bronią jest tu czas. Nie do końca to ogarniam, ale sprowadza się to do tego, że manipulując czasem można wygrać bitwę poprzez przywołanie samych siebie z przyszłości/przeszłości. MIND=BLOWN. Warto obadać trailer, może kogoś to zainteresuje.
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2011, 23:25:15 wysłana przez mondomg »

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie powiem trochę napaliłem się na nowego Deus Exa, właśnie mi się instaluje i jak pogram w niego kilka godzin to się wypowiem. 



Live action trailer z tej gry, nakręcił mnie do granic :)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Jest na co się napalać. Jestem po około 10h grania i trzyma poziom. Klimat jedynki nawet jest (muzyka nawet podobna), do tego fajne rozwiązania i bajery + ciekawa fabuła.

Co do grafiki to się nie wypowiem, bo mam wszystko powyłączane i ustawione na najniższe. Początkowo na XP w ogóle nie chciał się włączyć, ale na Win7 ruszył. Ciął się niemiłosiernie w mieście i biurach, ale po aktualizacji sterowników grafiki i małym szacher-macher w panelu ustawień nvidii i śmiga aż miło - czyli da się grać.

Polecam, polecam.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Dragon Age! Gralem w "jedynke" i mnie rozniosla. Niesamowicie wciagajaca gra. O, jeszcze Wiedzmin.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Men, Baldur's Gate. Oczywiście są nowe, ładniejsze gry, ale w lepszego RPGa nie grałem.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Men, Baldur's Gate. Oczywiście są nowe, ładniejsze gry, ale w lepszego RPGa nie grałem.

No tak, slyszalem wiele o tej grze, wiele dobrego, ale niestety nie mialem przyjemnosci jeszcze. Trzeba sprobowac :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
W sumie to pojechałbym po Biioware chronologicznie: zaczął od Baldur's Gate, do tego Icewind Dale, Neverwinter Nights i na koniec Dragon Age.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Cytuj
W sumie to pojechałbym po Biioware chronologicznie: zaczął od Baldur's Gate, do tego Icewind Dale, Neverwinter Nights i na koniec Dragon Age.
+miliard. byle nie w odwrotnej kolejności. NVN2 też jest całkiem spoko
return to monke

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Baldur's Gate 2 mnie uraził do crpg'ów - gameplay był tak okropny, że nigdy nie wyszedłem z tych jakiś podziemi, a miałem kilka podejść... tak samo w Neverwinterze przeszedłem kiedyś pierwszy rozdział i jak przerwałem grę tak już nigdy nie chciałem do niej wracać więcej. No ale to kwestia gustu, znam mnóstwo osób co się różnymi Baldursami i innymi Morrowindami jarają, do mnie to nie trafia... Gameplay dla mnie niestrawny i też fabuły jakoś w ogóle w tych grach nie czuję (to już nawet w niejednej strategii jej więcej jak dla mnie), jak na razie jedyny crpg jaki mi podszedł, to Wiedźmin, ale to też dlatego, że on był zupełnie inny gameplayem i miał też tą jedną określoną postać ściśle związaną z fabułą, której był częścią i której tez na każdym kroku było pełno.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Hm a co to znaczy gameplay? BG>BG2
return to monke

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Pytasz serio, czy nie załapałem jakiegoś żartu/sarkazmu?:P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie słuchaj sylkisa, on dżezu nie lubi.