Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475710 razy)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
U mnie wszystko działało, jak należy. A spróbuj przeinstalować grę, co Ci szkodzi?
Ano już udało mi się ogarnąć. Myślałem, że mam najnowszego pacza, a tu klops, bo jednak nie. Poza tym podmieniłem "pewien plik" na inny i wszystko śmiga jak trzeba :)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ta Fotonika przypomina mi trochę REZa...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Powiedzcie pany, czy da sie uruchomic steamowa gre bez jej uaktualniania? Bo jak widze te 8h czekania (a co za tym idzie od chuja sciagania, przy moim limicie na transferze nie wiem czy w ogole to sie uda) to mi sie slabo robi...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3160-agcb-2555

Ewentualnie odepnij się od Internetu i spróbuj uruchomić Steam.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Probowalem, tego i kilku innych trikow, ale nie da rady. Trudno sie mowi.

Ale, ze steam mi robi problemy nawet wtedy kiedy chce im zaplacic, to juz mnie fascynuje... Strzelam focha, juz sie napalilem na tego Oddworlda :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja miałem problemy przy płaceniu kartą, po czym okazało się, że miałem dzienny limit ustawiony na 0zł, a sądziłem, że to u nich coś nie tak albo że moja karta po prostu tego nie potrafi. duh.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ale to nie ten moment, wcześniej mi się pieprzy, przy wyborze, czy karta, PayPal, czy co tam jeszcze. No nic tam, pośpię więcej :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Worms: Reloaded :D zakurwiste, tylko kampania krótka w hói. Za to pare ostatnich lvli były dosc wymagajace, ostatni rozgrywalem chyba z 15 razy :P Glowna juz przeiźnięta, 5 lvli bonusowych za creditsy wewnatrz gry zostaly.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
FEAR 3, ale jeszcze raz :(. Kol., który uprzejmie wysłał mie sejwy: niestety nie działają, mimo wielu kombinacji, więc nagdaniałem grę od początku... Jest wielka różnica między poziomem AI na poziomie low a intermediate! Już miałem w ogóle odpuścić grę, ale przebijanie się mechem do miasta po rozwalonym moście można określić tylko staropolskim przymiotnikiem: EPIC! Warto było te parę godzinek znów przepykać, żeby zobaczyć, co dzieje się dalej!
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ostatnio pykałem trochę w pierwszą betę HOM&M VI (nie pytajcie skąd ją mam :D), zmienili dość mocno system rozgrywki, np. bohaterowie mają coś ala drzewko umiejętności. Niestety jak na razie największą wadą jest widok miast - sprowadzili go do małego ekranu zamiast fullscreena :-\ i nie widać fizycznie większości postawionych budynków >:(

Niedobrze, niedobrze. Mam nadzieję, że w wersji finalnej coś z tym zrobią...
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Wróciłem do Dead Space. przejebana giera, zabija mnie klimatem.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ale to nie ten moment, wcześniej mi się pieprzy, przy wyborze, czy karta, PayPal, czy co tam jeszcze. No nic tam, pośpię więcej :)

Ja mialem problem, jak miałem wybrany kraj w ustawieniach steama (zakładka steam -> ustawienia -> pobieranie + cloud - miejsce pobierania) inny niż Polska. Przestawiło mi sie na Niemcy i mi nie akceptowało żadnej metody płatności. Ale skumałem osocho, bo żona mogła płacic bez problemu. Plus dla steama za możliwość płatności mTransferem
B ( o ) ( o ) B S

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
A ja za namową kumpli zacząłem grać w Diablo II Lord Of Destruction. Nigdy mnie ani ta, ani podobne gry nie jarały, ale na ostatniej imprezie kupel mi zapuścił to na swoim kompie i po pijaku fajnie mi się grało, więc stwierdziłem, że u siebie też zainstaluje :D Gram głównie z kumplami przez hamachi ale singla też zdarza mi się odpalić ;)


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Na Andrzeju: gram w GT Racing od Gameloft. Fajoskie.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Limbo ftw! Gra prosta, grafika nie poraża, ale klimat świetny a zagadki pozwalają poczuć się mądrzejszym ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Faktycznie klimat fajowy. Grafika mi się bardzo podoba - niewymagająca praktycznie niczego od komputera, a wygląda i pasuje idealnie.

Ano i ten pająk! Uehehehe.

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Ostatnio gram w gry na automaty, tj; kunio kun nekketsu soccer, Marvel vs Capcom 1 i 2, Death Rally. Ahh :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
kunio kun nekketsu soccer

Mam to na NESie, mój najcenniejszy skarb.

BTW, w ten weekend twórca Minecraft się żeni i w ramach tegodo każdej kupionej gry dokłada drugą taką samą za darmo ;)



http://notch.tumblr.com/post/8829997577/wedding-weekend

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ostatnio pykam w borderlands żołnierzem robionym na karabiny szturmowe, ale coś mnie korci żeby zacząć jeszcze raz łowcą ze specjalizacją w snajperach, bo z tego co widzę to są trochę IMBA. Opyla się?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Ukończyłem F3AR! Dooobeee to było, im bliżej końca, tym lepiej, jak w pożyciu ;). No i gra była na szczęście zrobiona wg standardów średniowiecznych tj.:


(z powodu kraszu systemu od PT, a potem innych perypetii musiałem grę zaczynać 3x, żeby znów dojść za połowę, ale warto było)


ED:

Koniec października...



EDeda:


Yo, g-zs!
Limbo, cóż to za gra!... Miażdży klimatem, choć prawie nic nie waży - 70MB! :o
Traila:


i lista nagród mówią za siebie:
http://limbogame.org/presspage/


Thx, Semi!
« Ostatnia zmiana: 20 Sie, 2011, 11:10:18 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ha! Wczoraj w nocy grałem w Limbo - klimat jest naprawdę niesamowity.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Mam Urlop - Wyciągam pakownicę, sziszkebab, biorę ze sobą kilka pomiotów z plagi i nakurwiam z głośnym "HAIL TO THE KING BABY!!" ;)

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Damn, Borderlands jest świetne! Ciągle w to pykam i jakoś nie chce się znudzić, od dawna nie grałem w tak udane połączenie hack'n'slasha z FPSem. Gdyby jeszcze urozmaicili bardziej lokacje i postawili na zwykłą grafikę (nie przepadam za cell shading) to hohoo....
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Wczoraj nie mogąc już znieść czekania na nowego Batmana, Deus Ex i na Hitmana, musiałem w coś pograć i pyknąłem sobie w "Brink" od Bethesdy.
Nie polecam. Odczucie strzału z broni żadne i ogólnie nic ciekawego poza fajnym designem postaci.

Yo, g-zs!
Limbo, cóż to za gra!... Miażdży klimatem, choć prawie nic nie waży - 70MB! :o
Traila:


i lista nagród mówią za siebie:
http://limbogame.org/presspage/


Thx, Semi!


O, tak. Limbo jest piękne i fantastyczne. Długo czekałem na wersję PCtową. Szkoda, że takie króciutkie. Choć z drugiej strony, jak ktoś jest zapracowany to miło sobie przejść grę w jeden wieczór :)