Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 474145 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
u mnie też nick taki jak na forum
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
FEAR nadal w cipkie! Gra świateł, smaczki typu resztki świec pod figurą anioła, dym z lufy, no i ten zaskakująco realistyczny dźwięk. Mało taniego straszenia, parę wstawek klimatyczno-artystycznych wręcz. Git.
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
pododawałem was na steamie.

Fear rzeczywiście bardzo sympatyczny. Gra się przyjemnie, wciąga i nawet sie nie nudzi jakos specjalnie. Ciekawy jestem jak gra sie we 2 kampanie bo to również musi być ciekawa sprawa..

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
A ja mam chuja, bo nie mam żadnej gry kupionej na Steam, tylko darmowe TF2 i nie mogę dodawać przyjaciół :(

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
A ja mam chuja
A wiesz że to częstsze zjawisko u mężczyzn? :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Dobrze, że mi powiedziałeś bo nie wiedziałem :P

BTW - jak ktoś ma jakąkolwiek valve'owską grę (może być TF2) to polecam ściągnąć darmową gierę (w zasadzie mod, ale tak rozbudowany, że stanowi całą grę) "Insurgency". Co prawda w tej chwili są ludzie może na 3-4 serwerach, ale pograć da się spokojnie, są fajne mapki i mnie przynajmniej wciągnęło bardziej niż TF2 ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2011, 15:32:39 wysłana przez michu123PL »

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Ja dawno w nic nie grałem, ale ostatnio jak grałem, to Modern Warfare, Modern Warfare 2 i COD: Black Ops. Najbardziej mi się podobaly MW obie części, ze względu na klimat, ale Black Ops też był świetny.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
odnosnie grafy w minecrafcie - znalazlem co to za druga 'klockowata' gra mi sie kojazyla wtedy, co mowilem o klimacie :D
http://en.wikipedia.org/wiki/3D_Dot_Game_Heroes





rzecz jasna nie gralem - nie mam ps3 (PS3!)...:P
« Ostatnia zmiana: 05 Lip, 2011, 00:49:36 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Nick na steamie taki jak wszędzie.

Kutafix?

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Zacząłem grać w EVE, więc istnieje szansa, że pojawię się tutaj dopiero za kilka lat / jak mnie dziewczyna łomem od klawiatury oderwie :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A ja wróciłem do Diablo II. Pograłbym online ale za cholerę już nie pamiętam co i jak a poza tym samemu to mocno z tyłka jest, niestety.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
A ja wróciłem do Call of Duty 4: Modern Warfare na multiplayerze :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Ostatnio sporo przyglądałem się, jak brat grał w pierwszą część Mass Effect'a...
Genialna gra! Jak dobry film, albo dobra książka! Kupa emocji na zakończenie! Tylko kurna czemu Tali bez maski nie pokazali do ciężkiej cholery? :D

Ma ktoś dwójkę? To niechże mi pocztą podeśle ;)

PS. Piosenka na creditsach też całkiem spoko.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Tak przy temacie Steam - kupiłem sobie w końcu gierkę (Race On) wiec moge dodawać znajomych. Nick taki jak na forum, więc jak ktoś chce to śmiało słać zapro.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ostatnio sporo przyglądałem się, jak brat grał w pierwszą część Mass Effect'a...
Genialna gra! Jak dobry film, albo dobra książka! Kupa emocji na zakończenie! Tylko kurna czemu Tali bez maski nie pokazali do ciężkiej cholery? :D

Ma ktoś dwójkę? To niechże mi pocztą podeśle ;)

PS. Piosenka na creditsach też całkiem spoko.



Świetny numer, bardzo polecam przesłuchać całość.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Portal 2 - fajne toto. I ciekawe podejście do grafiki, coś jak w FEAR3 - uzyskanie realizmu za pomocą odpowiedniego oświetlenia, a nie dynksików, które dają 1% więcej, a zamulają na 300%, jak w Kryzysie 2.

BTW!!!
Czy może ktoś przesłać wujku gamesave FEAR 3?? Szanowny ProTools wywalił mie cały system, instalowałem od nowa i nie będę przeca znów połowy hry przechodził! ;)
Paczki z głów!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Ale chcesz SAVEa z ukończoną grą?
Jak toto dużo nie zajmuje to mogę podesłać jak nikt tego jeszcze nie zrobił.

PS. Mass Effect 2 również zapowiada się obiecująco, tylko strasznie zniechęcił na początku, bo były straszliwe problemy z czułością myszy. Dzięki bogu gogle znalazło rozwiązanie.

ED: @down: poszło PW, info w środku :)
« Ostatnia zmiana: 25 Lip, 2011, 19:53:24 wysłana przez Jakub_Z. »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Ale chcesz SAVEa z ukończoną grą?
Jak toto dużo nie zajmuje to mogę podesłać jak nikt tego jeszcze nie zrobił.

Bym poprosił, zacznę, gdziem skończył.
Paczki z głów!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Dobra pany. Mass Effect jedynka ukończony, dwójka również (awesommm!) i teraz takie małe pytanie:

bawił się ktoś w instalację DLC'ów? Bo ściągłem wszystkie, udało się zainstalować praktycznie wszystkie (poza jednym pakiem dodatkowych strojów i interaktywnym komiksem, ale jakoś mi to wisi) i wszystko wygląda ok. Jest tylko problem z DLC Overlord, czyli po polsku zadanie "Nadzorca". W połowie zadania wsiadam se do pojazdu i sru! Black Screen, kursor myszy, nic nie można zrobić poza resetem...

Grał ktoś w dodatki? Miał ktoś coś takiego? Nawet fora BioWare milczą na temat fixów do tego, ludzie nie wiedzą co robić, jak już to jakieś randomowe operacje typu "reinstall systemu/gry" pomagają niektórym osobom, ale to trochę przegięcie imo na takie coś.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W temacie gier:
Metro 2033 jest bardzo godne.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dobra pany. Mass Effect jedynka ukończony, dwójka również (awesommm!) i teraz takie małe pytanie:

bawił się ktoś w instalację DLC'ów? Bo ściągłem wszystkie, udało się zainstalować praktycznie wszystkie (poza jednym pakiem dodatkowych strojów i interaktywnym komiksem, ale jakoś mi to wisi) i wszystko wygląda ok. Jest tylko problem z DLC Overlord, czyli po polsku zadanie "Nadzorca". W połowie zadania wsiadam se do pojazdu i sru! Black Screen, kursor myszy, nic nie można zrobić poza resetem...

Grał ktoś w dodatki? Miał ktoś coś takiego? Nawet fora BioWare milczą na temat fixów do tego, ludzie nie wiedzą co robić, jak już to jakieś randomowe operacje typu "reinstall systemu/gry" pomagają niektórym osobom, ale to trochę przegięcie imo na takie coś.

U mnie wszystko działało, jak należy. A spróbuj przeinstalować grę, co Ci szkodzi?

U mnie aktualnie:





i chyba najśmiglejsza indie-game jaką widziałem, w dodatku darmowa:



http://www.fotonica-game.com/

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
macha rencami jak w mirrors edge.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Całkiem fajne. Tylko pytam ja się, dlaczego wersja graficzna Vector mi nie działa (taka jak na filmiku). Ładniejsza jest :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!